میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در19 ژانویه 2021 ساعت 3:31 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 308 بازدید

مسئولان لارستان از کارگاه تولیدی «مهر قارچ» بازدید کردند

مسئولان لارستان از کارگاه تولیدی «مهر قارچ» بازدید کردند

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به اتفاق احسان طاهری معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه لارستان و روسای ادارات جهاد کشاورزی، امور آب، صنعت، معدن و تجارت و محیط زیست شهرستان از یک واحد تولید قارچ خوراکی و کمپوست واقع در شهرک صنعتی لار بازدید کردند.

در این بازدید ابتدا مسئول كارگاه توليد «مهر قارچ» لارستان در مورد چگونگی تكثير، پرورش و نگهداری انواع قارچ و همچنین مسائل و مشکلات این مجموعه توضيحاتی ارائه كرد.

وی گفت: در این واحد تولیدی در هر دوره‌ای که مدت آن دو ماه است، از هر یک تن کمپوست مرغوب حدود ۳۰۰ کیلوگرم قارچ خوراکی تولید می‌شود.

در ادامه معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان بر لزوم حمایت از تولید و واحدهای تولیدی بخش کشاورزی تاکید کرد و افزود: برای توسعه این کارگاه می بایست جلسه تخصصی با حضور ادارات ذیربط برگزار شود.

گفتني است در كارگاه توليد مهر قارچ شهرک صنعتی ۶ نفر مشغول به کار هستند که در زمينه تهيه انواع قارچ خوراكي فعاليت مي كند.

در ادامه این بازدید مسئولین با حضور در فرمانداری ویژه لارستان، جلسه تخصصی برای توسعه و رفع مشکلات این کارگاه برگزار کردند.


1 نظر

  1. مدینه صابری گفت:

    1

    0

    قارچ ؛ چیز بسیار خوشمزه ای است؛ منظورم از چیز پنیر نیستا!!ً! منظورم چیزهای خوشمزه است.من قارچ را دوست دارم و خام می خورم

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان