میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در21 ژانویه 2020 ساعت 4:15 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 4 دیدگاه 438 بازدید

مسئولان لارستان به استقبال ۲۷ پزشک متخصص تازه وارد رفتند

مسئولان لارستان به استقبال ۲۷ پزشک  متخصص تازه وارد رفتند

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان شامگاه دوشنبه ۳۰دی ماه ۹۸ با حضور جمعی از مسئولین شهرستانی آیین تجلیل از پزشکان متخصص جدیدالورود در لارستان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر محمد هادی شمسایی معاون درمان دانشکده با ابراز خرسندی از حضور متخصصین در منطقه برای آشنایی پزشکان با منطقه و محیط کاری شان توضیحاتی ارائه داد و در ادامه با اشاره به نزدیکی برنامه اعتباربخشی بیمارستان ها که یکی از مهم ترین ملاک های ارزیابی هر بیمارستان محسوب می شود گفت: با توجه به نزدیکی به زمان برنامه اعتباربخشی بعد از آشنایی با قوانین بیمارستان همه باهم تلاش نماییم تا در اولین گام بعد از حضورتان در این ارزیابی سالانه که توسط بازرسین وزارت بهداشت صورت می گیرد بتوانیم امتیاز بالایی کسب نماییم.

دکتر کریمی رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان نیز در این آیین گفت: خوشبختانه در دوسال گذشته سعی شده تا با جذب حداکثری پزشکان متخصص، ارائه خدمات درمانی را از نظرکمی و کیفی افزایش دهیم.

وی افزود امید است با تقسیم مناسب پزشکان در شهرستان ها و بیمارستان های امام رضا(ع) لار، علی اصغر(ع) بیرم، نبی اکرم(ص) خنج و امیدوار اوز خدمات به گونه ای پیش برود که از عزیمت مردم شهرستان جهت انجام امور درمانی به مرکز استان جلوگیری شود، تا هزینه درمان بیماران به طور چشمگیری کاهش یابد.

دکتر کریمی در پایان از زحمات نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج، گراش و اوز در همراهی برای تخصیص متخصصین تشکر و قدردانی کرد.

فرماندار ویژه لارستان نیز در این مراسم از زحمات دانشکده علوم پزشکی لارستان در جذب پزشکان متخصص قدردانی کرد و از مسئولین دانشکده خواست تا با تلاش مضاعف شرایط را به گونه ای برای پزشکان فراهم نمایند تا بعد از اتمام طرح نیز خواهان ماندگاری در لارستان باشند.

ابراهیم روشن ضمیر نماینده دفتر امام جمعه نیز در ادامه مراسم به نیابت از حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید مختار موسوی خرم ضمن خیرمقدم به پزشکان متخصص گفت: لارستان با قدمتی دیرینه و باسبقه طولانی که در منطقه دارد باید به عنوان یکی از قطب های پزشکی در منطقه مطرح شود که این مهم با همت و تلاش مسئولین دانشکده و مسئولین شهرستان و همچنین با دقت نظر و تلاش شما پزشکان در امر درمانی محقق می شود.

وی در ادامه با اشاره به این مطلب که این منطقه با بهره از سخاوتمندی های خیرین در تمامی عرصه ها به ویژه عرصه درمانی توانسته به چنین جایگاهی درسطح کشور و منطقه برسد گفت می توانید در راه خدمت رسانی به مردم بر بازوان خیرین منطقه نیز تکیه نمایید.

گفتنی است در حاشیه این مراسم با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، دکتر کریمی رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان و جمعی از مسئولین دیگر شهرستان از کتابچه دوسالانه سلامت لارستان که بخشی از عملکرد دانشکده در دوسال اخیر را به تصویر کشیده رونمایی شد.


4 نظر

 1. غفوری. از خنج گفت:

  0

  0

  عدالت حکم. میکند. که. پزشکان متخصص. را با توجه. به. نیاز. منطقه. در سهرستانهای. لار. اوز. خنج نقسیم. نمایید. وبیشتر. انرا. در. لار متمرکز. نکنید که ……..

 2. از دیار صحرای باغ و عمادشهر گفت:

  0

  0

  چندی پیش از عدم توجه و اهتمام دانشکده به مناطق تحت پوشش گلایه شد و گفتیم مردم صحرای باغ مجبورند جهت معاینه ساده به لار و فتویه بروند این عزیزان جوابیه دادند که اینگونه نیست و ما بهترینها را از پزشک عمومی به این مناطق فرستادیم و به تمرکز بر شهرستان لار فکر نمی کنیم اما حرف امام جمعه در این جمع ادعا را مشخص کرده… بیایید از خودخواهی دست برداشته و دلسوزانه عمل کنیم قبل از این که به خاطر بی توجهیتان این مناطق را نیز از دست بدهید و بر خلاف انتظارتان محدوده لارستان کوچک و کوچکتر شود… از ما گفتن حال خود دانید…چوب خدا صدا ندارد

 3. ابراهیم احمدی گفت:

  0

  0

  اگر اعلام می شد از ۲۷ پزشک متخصص جدیدالورود چند متخصص در هر بیمارستان تحت پوشش مستقر شده اند به شفافیت موضوع کمک بیشتری می شد.

 4. در تایید نظر اقای. احمدی گفت:

  0

  0

  علوم پزشکی. لارستان. روشن. وواضح. اعلام کند. که. ۲۷. پزشک متخصص به. چه. صورت. در مناطق. وبیمارستانها ی مجاور. تقسیم. ومستقر. شده. اند. تا جایی که. اطلاع. داریم. شهرستانهای. اوز. وخنج. از نحوه سهمیه. رضایت. ندارند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان