میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 فوریه 2015 ساعت 12:56 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 920 بازدید

مسئولان لارستان به ديدار امام جمعه رفتند

مسئولان لارستان به ديدار امام جمعه رفتند

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به اتفاق  مسئولین شهرستان با امام جمعه لارستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ به مناسبت دهه پرفروغ فجر انقلاب اسلامی، معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به اتفاق رؤسای ادارات، نهادها و ارگان های شهرستان با حجت الاسلام و المسلمین سید مجتبی نوربخش امام جمعه لار دیدار و گفتگو نمودند.

emam-jome

 

در این دیدار صمیمانه ابتدا علی اکبر نجیب زاده فرماندار ویژه لارستان در سخنانی ضمن تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی در سخنانی خاطر نشان کرد: در پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نقش روحانیون و علما پر رنگ بود وآنها بعنوان یک محور بودند و مردم هم به تبعیت از امام و روحانیون به صحنه می آمدند و بر علیه رژیم شاهنشاهی مبارزه می کردند.

در ادامه امام جمعه لارستان هم در سخنانی ضمن تشکر از حضور فرماندار و مسئولین شهرستان اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران تنها انقلابی است در دنیا که بر مبنای توحید و مبارزه با بت ها پایه گذاری شده است و در رأس آن ولی فقیه و مجتهد و جامع الشرایط حضرت امام خمینی (ره) بود که همه مراجع زمان به وجود آن مرد الهی افتخار می کردند و از روز اول پایه و اساس انقلاب را بر مبنای قرآن و دین پایه گذاری کردند.

وی خطاب به همه مسوولین ادارات شهرستان افزود: در حال حاضر هر چه داریم به برکت شهداء و ایثارگران و خانواده های معظم شهداست و این مسئولیتی که به شما رسیده است نیز از برکت وجود شهیدان عزیز است. نجیب زاده بیان کرد: اهداف پاک شهدا هم این بود که انسان هایی پاک و سالم و مؤمن و صالح مسئولیت را بپذیرند و به مردم خدمت کنند. پس این ریاست بایستی خالصانه و در خدمت مردم و  نه از روی تکبر و خودخواهی باشد.

فرماندار لارستان ادامه داد:‌ به خانواده های معظم شهداء احترام کنید وآنها را در ادارات معطل نکنید و ایثارگران و مستضعفان جامعه را دریابید و تکریم ارباب رجوع نیز سر لوحه کارتان باشد.

وی خاطرنشان کرد: تا آنجائی که می توانید کار مردم را انجام دهید و به مردم خدمت نمایید چرا که این پست و مقام ها برای هیچ کس باقی نمی ماند. پس تا زمانیکه در این موقعیت قرار دارید از آن به نحو احسن استفاده نمایید.

امام جمعه لارستان گفت: پیام امام و رهبری این است که همه در راستای دین اسلام، قرآن و اهداف پاک خون شهدا حرکت کنیم چون این انقلاب آسان به دست نیامده است و برای این انقلاب هزینه های زیادی شده است. حجت الاسلام نوربخش تصریح کرد: از سال ۱۳۴۲ که امام انقلاب کرد اکثر جوانان و روحانیون و قشرهای مختلف مردم پشت سر امام با رژیم ستم شاهی مبارزه می کردند. وی ادامه داد: اینجانب هم از سال ۱۳۵۲ که در شهر لار بودم در خدمت مردم و جوانان و طلاب عزیز، کلاس های قرآن، احکام و معارف اسلامی را در حسینیه حاج تقی و مسجد امام جعفر صادق (ع) برگزار می کردم و با حمایت حضرات آیات آیت اللهی(ره)، موسوی لاری(ره) و نسابه منبرهای زیادی را می رفتم.

امام جمعه لار سپس از همه مردم و مسئولین خواست که همبستگی و اتحاد خود را حفظ کرده و در راستای رشد و توسعه لارستان بزرگ قدم بردارند.

وی در پایان تاکید کرد:  وحدت تحسین برانگیزی که در لارستان وجود دارد حاصل تلاش مرحوم حضرت آیت الله آیت اللهی بوده است و شیعه وسنی یکی هستند و این برای ما افتخار است.

وی گفت: به حمداله اکثر مسئولین در نمازجمعه حضور دارند و در کنار مردم هستند واینجانب از مسئولین رضایت دارم.

در ادامه حجت الاسلام تقی زاده رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) هم به ایراد سخن پرداخت.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان