میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در16 سپتامبر 2019 ساعت 6:57 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, مطلب شما 11 دیدگاه 603 بازدید

مسئولان لارستان به مساله موتورسواران مزاحم شهر «خور» ورود کنند

تقاضای مردم خور:

مسئولان لارستان به مساله موتورسواران مزاحم شهر «خور» ورود کنند

متاسفانه علی رغم پیگیری های زیادی که توسط مردم در این رابطه صورت گرفته و مساله موتورسوران مزاحم به شورا، فرمانداری، کلانتری و سایر نهادهای مربوطه ارجاع داده شده اما متاسفانه این موتورسواران در هر ساعت از شبانه روز در کوچه و خیابان های این شهر جولان می دهند و کسی هم جلودار آن ها نیست.

این مساله از آن نظر حائز اهمیت است که با شروع مدارس، بسیاری از این افراد تا نیمه های شب، با ویراژ دادن و بعضا پرتاب ترقه؛ خواب را بر دانش آموزان و والدین شان حرام می کنند و روز نیز با پرسه زدن در اطراف مدارس دخترانه و پسرانه باعث ایجاد مزاحمت برای آن ها می شوند. لذا از دادستان محترم شهرستان، فرمانداری، بخشداری و سایر مسئولین عزیز خواهشمندیم برای یکبار هم که شده، به صورت جدی و عملی به مساله موتورسواران مزاحم (موتورهای سنگین و معمولی) ورود پیدا کنند و با این افراد، برخورد جدی و قانونی صورت گیرد.

مسلم است که شناسایی این مزاحمین (بویژه دارندگان موتورهای سنگین که اکثر آن ها نیز بدون مجوز می باشند) با کمی پرس و جو از مردم و بررسی دوربین های سطح شهر کار چندان دشواری نیست. کمااینکه بسیاری از این افراد آزادانه در خیابان ها در هر ساعت از شبانه روز که بخواهند می چرخند و مزاحمت شان روز و شب نمی شناسد.

امید است با آغاز سال تحصیلی جدید و شروع مدارس، نیروی انتظامی نظارت جدی تری به این مساله داشته باشد تا بار دیگر نظم و آرامش به خیابان های این شهر بازگردد.

شهروندان خوری

*عکس این پست «تزئینی» است


11 نظر

 1. همساده گفت:

  0

  0

  مسئولین از پس چند تا جوجه فکلی برنمیان. هرشب تانصف شب ولو هستن و گازمیدن. پدر ومادر ندارن اینا که بگن تا ۴ صبح کجابودید؟

 2. بارون گفت:

  0

  0

  بیشتر اینا چندتابچه پولدارن که یه الف سواد ندارن. با پدری که گونی گونی پول میفرسته از خلیج تا بخورن وپس بدن.

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  […]فقط موتور آدمهای بدبخت رو میگیره/ کاری با این اوباش نداره

 4. عبداللهی گفت:

  1

  0

  خود مردم هم مقصرند که افراد کم سن و سال را چنین پرتوقع و گستاخ بار آورده اند.
  و مجریان قانون که با تداوم و هدفمند اعمال قانون نمی کنند.

 5. منتقد گفت:

  1

  0

  مگه خور واسه خودش مسوول نداره؟ […] مردم خور که از دست چندتا موتوری دادشون در اومده و از شهر لار کمک میخاد.

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  بارها و بارها دیده شده این موتورسواران مزاحم، حتی وقتی که زحمت کشان نیروی انتظامی ماشین گشت‌شان جلوی بانک ملی در میدان امام شافعی و جلوی مسجد توحید در میدان توحید هم توقف دارند، بدون هیچ توجهی به ماموران محترم، باز هم ویراژ میدهند (و مردم نظاره گر این ماجرای عجیب هستند که چرا این موتورسوران متاسفانه حتی احترام نیروهای انتظامی زحمت کش حاضر را هم رعایت نمیکنند)
  و تازگی رسم شده، بچه های زیر ۱۵ سال بصورت دسته جمعی توی همین خیابان اصلی کورس مسابقه میزارند، بارها هم تصادف رخ داده و اتفاقات بد افتاده. موتورهای سنگین با اون صدای وحشتناک، (که البته همه مردم میدونند کیا موتور سنگین غیرمجاز دارند) دیگه بدون درک هیچ گونه مساله ای هر ساعت از شبانه روز میچرخند و گاز میدن و سروصدا راه میندازند. انگار این موضوع هم مثل حل نشدن، مساله سگ های ولگرد توی شهر که مزاحم مردم هستند، لاینحل شده.

 7. ناشناس گفت:

  1

  0

  والله ما هربار با بچه های لاری میریم خور پارک یا شاورما شعله یا کپ خش چندنفر دارن ویراژ میدن که سردرد میگیریم. چندتا آبروی کل مردم خور رو بردن

 8. زلته گفت:

  0

  0

  بجای اینکه به فکر‌گرفتن موتور سنگین باشین برین به مسولان بگین پیست براشون بزن اینای که میگن پول گونی گونی از خارج‌میاد براشون اقا نه‌ مال شما‌هم نه مال بابات بجایی اینکه فکری بکنن جونا سرگرمی داشته باشن میگن ویراژ میدن کاری کنیم

 9. ناشناس گفت:

  1

  0

  متهم اصلی خانواده های بی مسئولیت و پدر ومادرانی هستن که برای پسرهاشون از ۶ سالگی موتور میخرن و آزادشون میذارن هر کاری بکنن. نتیجش شده ترک تحصیل بچه ها و ولگردی تو خیابونا

 10. ناشناس گفت:

  1

  0

  نود درصد پسرای خوری به زور سیکل میگیرن و ترک تحصیل می کنن و میرن موتور میخرن ول میچرخن…بیسوادی و بی فرهنگی غوغا میکنه تو این شهر

 11. لاری گفت:

  0

  0

  خوریان عزیز موتور سواران مزاحم همه تربیت شده خودتان هستن
  بچه های خودتان هستند موتور ازشون بردارید .
  دلیل نمیشه چون پول دارید برای بچه هاتون موتور بخرید.وقتی هم موتوراتون میگیرن و میبرنند پارکینگ رشوه میدین در میارید پس
  خودکرده را تدبیر نیست

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان