میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۴:۲۰ ق.ظ سرویس:برگزیده ها 5 دیدگاه 630 بازدید

مسئولان لارستان سه شبانه روز در روستاهای محروم «درز و سایبان» اقامت می کنند+ لیست برنامه ها

مسئولان لارستان سه شبانه روز در روستاهای محروم «درز و سایبان» اقامت می کنند+ لیست برنامه ها

بخشدار مرکزی لارستان به همراه تعدادی از مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی قرار است سه شبانه روز را با مردم روستاهای محروم دهستان درز و سایبان سپری کنند.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی لارستان، علی پیروز بخشدار در این باره گفت: در این سفر برخلاف عمده بازدیدهای مرسوم که باعجله صورت می گیرد قرار است به اندازه کافی برای مردم محروم روستاهای درز و سایبان وقت بگذاریم و ان شالله باحضور و همت مدیرانی که در این سفر معنوی ما را همراهی می کنند بتوانیم ضمن آشنایی مستقیم و بی واسطه با مشکلات مردم برای حل کردن حداقل بخشی از این مشکلات نیز اقدام کنیم.

علی پیروز در ادامه گفت: سفر به دهستان درز و سایبان البته اولین بخش از اینگونه سفرها خواهد بود و پس از آن سه سفر مشابه برای دیگر مناطق بخش مرکزی نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت.

گفتنی است در این سفر سه شبانه روزه قرار است به ترتیب از روستاهای درز، بلوچی، تل پلوئی، کهنه برهان، شتوان، سایه بان، سردشت، مهرآباد، رمیجان، دولت آباد، زیارت، بیخویه، چغدویه، چاه نهر و شاه غیب بازدید صورت گیرد.

لیست کامل برنامه های این سفر که قرار است از روز سه شنبه تا پنجشنبه ۱۱ تا ۱۳ دی ماه امسال انجام شود همراه با زمان بندی آن را می توانید در ادامه ببینید:


5 نظر

 1. ناشناس گفت:

  1

  0

  تو برنامه نوشتن بازدید از روستان ده دقیقه مگه داریم مگه میشه؟ کی رو مسخره کردین؟

 2. منصف گفت:

  0

  0

  هرقدر هم با افراد و فکرها و غیره مشکل داشته باشیم نباید کارهای جالب و ارزشمند را نادیده بگیریم. مردم معمولا همیشه از مدیرانی که فقط پشت میز می نشینند و از شرایط زندگی مردم مناطق محروم بی اطلاعند گله می کنند و حالا که مدیری پیدا شده که مثل مردم محروم در روستاهیشان و با کمبودهایشان چند روز را بگذراند هم هی انتقاد می کنیم.
  گاهی فکر می کنم شاید لیاقت ما همان مدیران کم کار غیرپاسخگو است.

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  موفق باشند در خدمت خالصانه به مردم

 4. لاری گفت:

  0

  0

  خیلی خوب است . در صورتیکه انتخاباتی نباشد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان