میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در4 دسامبر 2014 ساعت 9:24 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 717 بازدید

مسئولان کمیته امداد لارستان با جعفرپور ديدار كردند

IMG_1385مسئولان کمیته امداد لارستان با جعفرپور ديدار كردند

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد لارستان جلسه ای با حضور مدیریت و معاونین کمیته امداد با جعفرپور نماینده لارستان، خنج و گراش در محل دفتر نماینده برگزار شد .
در این جلسه تقی زاده به ارائه آماری از عملکرد مدیریت امداد پرداخت و متذکر شد: تلاشهای صورت گرفته از طرف مجموعه همکاران در جهت خدمات دهی به مددجویان رضایت بخش بوده و در بخش هایی همانند جهیزیه که بالغ بر ۴۰۰ پرونده در نوبت جهیزیه داریم و نیز تعمیر و احداث مسکن مددجویان نیاز به اعتبارات بیشتری وجود دارد .
تقی زاده افزود: این مدیریت همچنین در ساختار اداری خود پیگیریهای لازم جهت احداث ساختمان اداری جویم، تعمیر و نوسازی ساختمان بیرم، احداث ساختمان کانون فرهنگی-تربیتی و نیزاحداث مجتمع خدماتی که با پیش بینی ۱۷ باب مغازه برای مددجویان طراحی و آماده اجرا می باشد که تمامی این طرح ها زمینه لازم برای ارتقاي بخش های جویم و بیرم و در نتیجه ارتقاي شهرستان لارستان را در بر دارد. لازم به ذکر است درسر فصل های  اشاره شده بخشی از اعتبارات لازم تامین گردیده است .
وی در ادامه گزارشی از ملاقات خود با انواری سرپرست کمیته امداد كشور در تهران ارائه و متذکر گردید که حاج آقای انواری در خصوص سفر خود به این شهرستان قول مساعد داده اند.
در ادامه جعفرپور ضمن تشكر از مجموعه كاركنان امداد خاطر نشان كرد: هماهنگی های لازم جهت تحقق سفر آقای انواری به شهرستان لارستان انجام خواهد شد و مواردی که کمیته امداد در بخش های اشاره شده با کمبود منابع روبرو است در سفر وي به شهرستان مورد بحث قرار خواهد گرفت .


2 نظر

  1. رضا گفت:

    0

    0

    اثای تقی زاده اهل کجاست ؟
    ظلهرا هنشهری موسوی رییس حوزه علمیه هست . درسته؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان