میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در26 فوریه 2017 ساعت 3:58 ب.ظ سرویس:اجتماعی یک دیدگاه 2,175 بازدید

مسئولان یک هفته پس از سیل، از «جویم» بازدید کردند + تصاویر

DSC_0285مسئولان یک هفته پس از سیل، از «جویم» بازدید کردند + تصاویر

معاون عمرانی استانداری فارس، مدیر کل مدیریت بحران استانداری، فرماندار ویژه لارستان، نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی از مناطق آبگرفتگی شهری بخش جویم بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ مهندس خلیل رضاییان معاون عمرانی استانداری فارس به همراه مهندس حسن فیاض پور مدیر کل ستاد مدیریت بحران فارس، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، دکتر جمشید جعفرپور، مهندس دهقانی مدیر عامل سازمان آب منطقه ای فارس، مهندس باقری فرد مدیر کل راه و شهرسازی لارستان، شفیعی بخشدار جویم و جمعی از معاونان ادارات کل استان و مدیران ادارات شهرستان، از مکان ها و محله های شهر جویم از جمله بندهای خاکی، مناطق بافت فرسوده، روستاهای کلون و جهادآباد که به دلیل بارندگی دچار آب گرفتگی و شکسته شدن بندهای خاکی شده بود، بازدید کردند.

گفتنی است در این بازدید مهندس رضاییان معاون عمرانی استانداری فارس به ستاد مدیریت بحران استان و شهرستان دستور داد مشکلات بوجود آمده برای مردم را در سریع ترین زمان ممکن حل کنند.

 * اعطای تسهیلات به خسارت دیدگان

حسن فیاض پور هم پس از این بازدید، از اعطای تسهیلات به واحدهای مسکونی خسارت دیده ناشی از سیلاب در بخش جویم لارستان خبر داد.

مدیر کل مدیریت استانداری فارس در نشست بررسی خسارات ناشی از بارندگی در بخش جویم، با اشاره به اینکه بارش های اخیر در استان بخصوص در جنوب فارس تأثیرات بسزایی در بهبود وضعیت خشکسالی ها دارد؛ اذعان کرد: این بارش ها در بعضی بخش ها و شهرها مشکلاتی نیز در پی داشته است اما تلاش شد تا خسارت ها به حداقل ممکن برسد.

وی تصریح کرد: برای بهسازی واحدهای مسکونی روستایی خسارت دیده مبلغ ۲۰ میلیون تومان تسهیلات و پنج میلیون تومان نیز به صورت بلاعوض اختصاص می یابد.

فیاض پور همچنین از پرداخت ۳۰ میلیون تومان تسهیلات و ۵ میلیون  تومان وام بلاعوض در بخش شهری خبر داد.

DSC_0017DSC_0015DSC_0325DSC_0296DSC_0344


1 نظر

  1. درود بر لارستان کبیر گفت:

    0

    0

    من تنها لارستان را در […] و استقلالش از کسانی می بینم که به استقلال ما حسادت می کنند.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان