میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۳:۳۶ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 233 بازدید

مسابقات قرآن و عترت در دانشگاه آزاد اسلامی لارستان برگزار شد

مسابقات قرآن و عترت در دانشگاه آزاد اسلامی لارستان برگزار شد

بيست و چهارمين دوره مسابقات كتبي قرآن و عترت در دانشگاه آزاد اسلامي لارستان و مراكز تابعه گراش، اوز و خنج برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا از لارستان، دكتر مهدي زارع رئيس دانشگاه آزاد اسلامي لارستان ضمن بازديد از نحوه برگزاري مسابقات قراني، گفت: اين معجزه كلام نور است كه همه انسان ها را به سوي خود مي كشاند و روح و جسم انسان را آرامش مي بخشد و حضور گسترده شما در اين دوره از مسابقات،  مبين اين موضوع است.

زارع با بيان اين موضوع كه قرآن كريم چراغ هدايت و راه روشني است كه در تمامي امور بايد سرلوحه زندگي ما قرار گيرد، يادآورشد: زندگی قرآنی بر اساس رعايت اخلاق، عدالت، احسان، صفا و صميميت است وكساني که اين گونه زندگی کنند، دارای اطمينان و آسايش  خاطر خواهند بود.

وي ادامه داد: آنچه كه امروز همه ما بدان نيازمنديم و يكي از عوامل پيشرفت مجموعه علمي ما خواهد بود همان رعايت مقررات، عدالت، عمل به دستورات الهي و توجه به اصول اعتقادي است كه زندگي قراني بر اين اساس استوار است و بايد تلاش كنيم كه حجاب و عفاف خواهران ما و اخلاق اجتماعي  ما هم قرآني باشد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین عبداله عباسی معاون فرهنگي دانشجويي واحد به خبرنگارآنا، گفت: این دوره از مسابقات که در دانشگاه آزاد اسلامي لارستان و مراكز تابعه آن برگزار شد، قریب به ۷۰۰ نفر از دانشجویان و ۴۰ نفر از استادان در رشته های متنوعی مانند تفسیر قرآن کریم، آشنایی با زندگانی معصومین علیهم السلام، ترجمه قرآن به زبان انگلیسی، آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه و نماز و احکام خواهران و برادران با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وي برنامه هاي فرهنگي واحد را خوب ارزيابي كرد و افزود: هر چه بتوانيم بستر هدايت قرآني را در جامعه فراهم كنيم،  انسان هاي متعهد و دلسوزتر بيشتري را پرورش خواهيم داد.

به گزارش خبرنگار آنا، زارع ضمن بازديد از نحوه برگزاري آزمون از حضور كثير دانشجويان و استادان شركت كننده ابراز خرسندي و از مسئولين برگزاري مسابقات قران كريم تقدير كرد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان