میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۵ ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 510 بازدید

مسابقات والیبال جام رمضان شهرستان گراش آغاز شد

رییس اداره ورزش و جوانان گراش:

مسابقات والیبال جام رمضان شهرستان گراش آغاز شد

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش گفت: رقابت های والیبال جام رمضان شهرستان گراش با حضور ۷ تیم از سه‌شنبه ۱۶ خردادماه ۹۶ در سالن شهید مشتاقی این شهرستان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش، احمد حسن نژاد با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: در این دوره از رقابتها ۷ تیم شهدای گراش، نظام مهندسی گراش، همراهان گراش، کلات گراش، وحدت گراش، شهیدان بهزادی گراش و اداره کل راه و شهرسازی لارستان به صورت دوره ای با یکدیگر به رقابت می پردازند.

وی با بیان اینکه تا پایان این پیکارها ۲۱ بازی انجام خواهد شد، اظهار داشت: براساس برنامه ریزی مسئولان هیأت والیبال شهرستان گراش، هر شب دو مسابقه پس از افطار برگزار می شود.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش افزود: به تیم های اول تا سوم این دوره از مسابقات علاوه بر کاپ قهرمانی، به ترتیب مبلغ دو میلیون ریال، یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال و یک میلیون ریال جوایز نقدی اهدا خواهد شد.

حسن نژاد با اشاره به اینکه کاپ اخلاق این رقابت ها نیز به تیم برتر اخلاق تعلق خواهد گرفت، اضافه کرد: مراسم اختتامیه این دوره از پیکارها با حضور مسئولان شهرستان گراش روز جمعه دوم تیرماه برگزار می شود.

وی ضمن تشکر از هیأت والیبال شهرستان گراش و بانک انصار این شهرستان که حامی مالی مسابقات است، بیان داشت: در اولین دیدار این پیکارها، تیم شهدای گراش با حساب سه بر یک از سد تیم کلات گراش گذشت و در دومین بازی نیز تیم شهیدان بهزادی گراش با نتیجه سه بر صفر مغلوب نظام مهندسی این شهرستان شد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان