میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۴۱ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 183 بازدید

مسابقه «کلاژ» باحضور ۱۲۰ شرکت کننده در مجتمع نگین لار برگزار شد

مسابقه «کلاژ» باحضور ۱۲۰ شرکت کننده در مجتمع نگین لار برگزار شد

اولین دوره مسابقه فرزند خلاق در مسابقه کلاژ با حضور ۳۶ تیم و ۱۲۰ شرکت کننده در نوبت عصر روز پنج شنبه ۲۳ خرداد در مجتمع نگین طبقه دوم برگزار شد.

این رویداد به همت خانواده معماری زیما و گروه خانه علوم لارستان در رده سنی، زیر ۱۳ سال به همراه خانواده هایشان اجرا شد، که اثر برگزیده داوری پس از بررسی های تخصصی توسط سه داور بر اساس معیارهای از پیش تعیین شده به دو اثر (تیم سپهر زرگری و محمدحسین گذشتگان) با امتیاز برابر بصورت مشترک برندگان اولین دوره مسابقه شدند‌.

در بخش برگزیده مردمی پس از دو روز هیجان و حساسیت در فضای مجازی و فراز و نشیب های رقابتی با مشارکت چشم گیر و پر شور همشهریان عزیز، گروه آیلین صباحی منتخب این مسابقه شد.

این مسابقه با هدف ایجاد فضایی سالم، کشفِ خلاقیتِ فرزند، تعامل و همکاری خانواده در تیم و در نهایت خلقِ اثر هنری در زمینه طراحی معماری و خانه خلاق با موضوع «چی‌حال اتاقتو خوب می کنه؟!» برگزار شد.

در پایان این رقابت، برنامه هیجان انگیز و شاد جشن بادکنک ها آغاز شد و در ادامه به مدت سه روز تا عصر روز یکشنبه ۲۶ام نمایشگاه آثار در طبقه دوم مجتمع مورد بازدید علاقه مندان و خانواده ها قرار گرفت.

گفتنی است، خانه معماری زیما در خرداد ماه سال ۹۷ تاسیس و به شهر معرفی شد. این گروه در حال حاضر آمادگی حضور در طراحی و اجرای پروژه های معماری، شهرسازی را داراست و در تلاش است با ارائه ایده ای نو و خلاق در شهر و در راستای پیشبرد فرهنگ و هنرِ معماری برای مردم و علاقه مندان به این رشته شگفتانه ای طراحی کند…


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان