میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۷ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 597 بازدید

مشارکت دانش آموزان لارستان در جشن عاطفه‌ها + عکس

مشارکت دانش آموزان لارستان در جشن عاطفه‌ها + عکس

صبح امروز همزمان با سراسر کشور دانش آموزان لارستان به منظور  یاری رساندن به همکلاسان بی بضاعت مدرسه خود در جشن عاطفه ها شرکت کردند و هدایای نقدی خود را به صندوق های عاطفه و مهربانی انداختند.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش لارستان،  مراسم نمادین جشن عاطفه ها با حضور علی پور معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه لارستان، فیاض پور معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش و معاون پرورشی و کارشناسان مدیریت، دلاور رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)، ریحانی مسئول سازمان دانش آموزی و… در «دبیرستان دخترانه شهید زینلی» برگزار شد و پس از اجرای چند برنامه، دانش آموزان هدایای نقدی خود را تقدیم همکلاسان نیازمند خود کردند.

در قسمتی از این مراسم، معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه لارستان در سخنانی کوتاه ضمن تشکر از دست اندر کاران برگزاری این حرکت زیبا، پیرامون اهمیت کار خیر و دستگیری هم نوعان خود با توجه به آیات و روایات مطالبی را متذکر شد.

گفتنی است هرساله در اوایل سال تحصیلی جشن عاطفه ها به منظور یاری رساندن به دانش آموزان بی بضاعت توسط آموزش و پرورش و کمیته امداد امام در سطح مدارس برگزار می شود و پس از جمع آوری هدایا، به صورتی آبرومندانه و مخفیانه بین دانش آموزان نیازمند همان مدرسه توزیع می گردد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان