میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۳:۳۶ ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده یک دیدگاه 528 بازدید

مشارکت ۳۰ خیر نیک اندیش گراشی در پل‌سازی جاده‌ها

رییس اداره راه و شهرسازی گراش خبر داد

مشارکت ۳۰ خیر نیک اندیش گراشی در پل‌سازی جاده‌ها

روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان: محمدباقر تنهایی پور رییس اداره راه و شهرسازی گراش از حمایت خیرین گراشی در ساخت پل در جاده‌ها خبر داد.

تنهایی پور اظهار داشت: اجر عمل ارزشمند عزیزانی که مشارکتی را جهت اجرای پروژه های عمرانی راهسازی و پل سازی صورت دهند، هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری ابدی و مهمترین سرمایه برای آخرت است. وی ضمن ابراز خرسندی از حضور خیران در بخش راهسازی و پل سازی، تأکید کرد: ارج گذاری نسبت به خدمات مالی خیرین در ایجاد زیرساخت های جاده در شهرستان گراش از جمله وظایفی است که ما نیز به خوبی به آن واقفیم.

وی در ادامه با بیان اینکه یکی از معضلات موجود در جامعه ما بالا بودن آمار مرگ و میر ناشی از سوانح جاده ای است، افزود: این معضل هزینه های جبران ناپذیری را به دولت و خانواده وارد می سازد. تنهایی پور تصریح کرد: مشارکت ۳۰ خیر نیک اندیش جهت ساخت پل در محور «چک چک» نشان می دهد با تبیین اهمیت، فرهنگ سازی صحیح و آگاهی خیران توانسته ایم در مأموریت خود در راستای جذب خیرین و ورود آنها در بخش راهسازی و پل سازی موفق عمل کنیم.

رییس اداره راه و شهرسازی گراش در پایان خاطرنشان کرد: انعکاس فعالیت های خیرین در جامعه به گسترش فرهنگ خیرخواهی و نوع دوستی کمک کرده و این مهم را در جامعه به خوبی توسعه می دهد.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    چند وقته كه صفحه هاي سايت براي گوشي هاي آيفون و در ورژن هاي ios 10.3.1 ست نيست و درست نشان داده نميشه لطفا بررسي كنيد . تشكر

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان