میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در15 مارس 2015 ساعت 4:44 ق.ظ سرویس:اجتماعی 18 دیدگاه 2,483 بازدید

مشي من همچنان اصولگرايي است/ تا ۶ خرداد ۹۵ نماينده مردم هستم

نماينده مردم لارستان، خنج و گراش در جلسه شوراي اداري لارستان:

مشي من همچنان اصولگرايي است/ تا ۶ خرداد ۹۵ نماينده مردم هستم

نماينده مردم لارستان، خنج و گراش در آخرين جلسه شوراي اداري لارستان در گلزار شهداي لار كه شنبه ۲۳ اسفند برگزار شد ضمن تقدير از مديراني كه به گفته خودش با نيت خالص براي مردم و پيشبرد اهداف لارستان بزرگ تلاش كرده اند به كمبودهاي زياد اين منطقه نيز اشاره كرد و به اين دليل شرمندگي خود و ديگر مسئولان را اعلام كرد.

IMG_4417

بودجه سال قبل را بر اساس برخي آينده نگري ها تقسيم نكرديم!

جمشيد جعفرپور سپس با بيان دسترسي بهتر مردم و مسئولان با نماينده از طريق دفاتر لار، خنج و گراش، فعاليت و تلاش اين دفاتر را در جهت تسهيل اين ارتباطات موثر دانست و از مردم و مسئولان خواست كماكان از طريق اين دفاتر با او در ارتباط باشند.

وي در ادامه سخنان خود ضمن اشاره به اين موضوع كه در سال آينده پيگير كارهاي نيمه تمام سال ۹۳ خواهد بود گفت: امسال از محل بودجه ماده ۱۸۰ براي شهرستان ۱۴ ميليارد تومان اعتبار پيش بيني شده بود و ما متفاوت با ديگر نمايندگان تمام اين بودجه را به مسئولان سپرديم و اين بودجه را با محاسبات خود و آينده نگري پرداخت نكرديم. وي در اين باره افزود: تاكنون حدود ۷۰ درصد اين بودجه تخصيص يافته است و آنها كه نگرفته اند بجاي رجوع به دفتر نماينده به سراغ ادارات كل بروند.

نماينده مردم لارستان، خنج و گراش سپس به برخي برنامه هاي خود در سال جديد اشاره كرد كه ايجاد منطقه ويژه اقتصادي، طرح فاضلاب شهري و افتتاح فضاي گلخانه اي را مهمترين آنها عنوان كرد.

از تندبادها و شماتت ها نخواهم ترسيد!

جمشيد جعفرپور همچنين با تاكيد بر اينكه تا پايان زمان نمايندگي خود پيگير مسائل و مشكلات مردم خواهد بود افزود: من تا پايان سال چهارم و تا ۶ خرداد ۹۵ نماينده مردم هستم و آينده را خدا مي داند چه اتفاقي مي افتد.

عضو كميسيون فرهنگي مجلس در پايان سخنانش با تاكيد بر اصولگرا بودن خود گفت: من بر همان مشي اصولگرايي همچنان طي طريق خواهم كرد و از تندبادها و شماتت ها نخواهم ترسيد. وي البته تلاش كرد اصولگرايي خود را تعريف كند و در اين بين به برخي ديده تنگي ها در كشورداري نيز انتقاد كرد و گفت: اصولگرايي از ديدگاه من اين است كه بر اساس اخلاق، منطق، انصاف و اعتدال طي طريق كنيم و بتوانيم به فرموده مقام معظم رهبري با جذب حداكثري، حداكثر نيروها را جذب كنيم و در اين بين برخي ديدگاه هاي تنگي كه با كشورداري منافات دارد را نمي پسندم.

وي افزود: درست است كه همراهي زيادي مي كنم اما آدم ترسويي نيستم و در جايش از مواضع خود دفاع مي كنم و جز چارچوب هايي كه مقام معظم رهبري مي فرمايند تفسيرهاي ديگر را نمي پسندم.

 


18 نظر

 1. آهو دشتی گفت:

  0

  0

  نماینده اصول گرای لارستان.اصول شما نخ نما شده است.اصول شما یعنی […] از بیت المال که عصاره جریان اصول گرایی یعنی احمدی نژاد آن را خوب رونمایی کرد.اصول گرایی یعنی خشونت طلبی که حداقل در همین حادثه شیراز در مورد علی مطهری نمایش داده شد.بله شما در نبود اصلاح طلبان رای آوردید و نماینده هستید.اگر در رقابت با اصلاح طلبان توانستید بار دیگر رای بیاورید آن وقت ادعا داشته باشید.

  • محمد-ت گفت:

   0

   0

   آهو خانم
   یه مقدار ارام تر پیاده شو با هم دیگه بریم البته شما نامحرمید …….

   این چه فکری است که شما دارید ابتدا باید اصول گرایی را شناخت بعد ان را نقد کرد اصول گرایی یک خط فکری است که منطبق با موازین شرع است نه اینکه اصول گرایی را با مصادیق غلط و اشتباه شناخت

   همه می توانند اصول گرا باشند حتی شما اصلاح طلبان …..!!!!!!!!

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   اصلا میخوایم بدونیم شکا کی هستی؟ ک با اسن آهو میای مانور میدی اینجا؟
   لاری هستی؟ بچه کجایی؟ هویتت چیه؟ اصلا هویت داری؟!!!!

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  ان شالله كه چنين فرد عزيز و خالصي بار ديگر نماينده مردم شريف لارستان، خنج و گراش خواهد شد. تعريف ايشان از اصولگرايي هم بسيار منطقي و عاقلانه است.

 3. ... کوروش ... گفت:

  0

  0

  من کاری به اصول گرایی یا اصلاح طلبی ندارم و برام هیچ کدوم از اینا اهمیتی نداره اما به نظر من جناب دکتر جعفرپور لایق ترین فردی بوده که تا به حال نمایندگی مردم منطقه رو به عهده گرفته و امیدوارم بار دیگه هم ایشون رای بیاره چون خداییش برای حوزه نمایندگیش کار کرده.

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  به نظر بنده هم صداقت و تلاش ایشان فارغ از مشی سیاسی قابل تحسین هست.در دوره ایشون هم مدیران اصلاح طلب و هم اصولگرا که کارآیی داشتند سر کار ماندند و این نشان از مشی معتدل ایشان است.سایت افتاب هم باید انصاف را رعایت کند و برای تخریب سیاسی نماینده تیتر انتخاب نکند.

 5. مطلع گفت:

  0

  0

  جهت اطلاع منظوردکترجعفرپورازبودجه,بودجه ای بوده که بنام ماده ١٨٠دراختیارنمایندگان قرارمیگیرد تا به صلاح دید خود درمناطق وبخشها صرف نمایند وبسیاری ازنمایندگان باآینده نگری ازاین فرصت جهت جلب توجه ودادن امتیاز به مردم برای انتخابات دوربعداستفاده میکنندوالبته درخصوص لارستان,خنج وگراش ایشان ازاین حربه استفاده نکرد.درودبراین تقواوانصاف.

  ه

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  با همان منطقي كه آقايان شما را به مردم قالب كردند يعني همسويي شما با دولت وقت يعني دولت احمدي نژاد بايد در دوره بعد نماينده اي بيايد كه همسو با دولت روحاني باشد. جالب اينكه همان آقايوني كه سنگ شما را به سينه مي زدند و شما را به مردم قالب كردند الان دشمن شما شده اند. آقاياني مثل […] باز هم بگم ؟بگم؟ بگم؟

 7. ناشناس گفت:

  0

  0

  براي هرچه زودتر فرا رسيدن پايان عمر اين مجلس […] لحظه شماري مي كنيم. […] باي باي!!!

 8. لاري گفت:

  0

  0

  روحيه معتدل دكتر جعفرپور رو غنيمت بشماريد ،كسي بهتر از ايشان براي دور بعد نيست

 9. عبدالرضا گفت:

  0

  0

  دوستانی که بنده می شناسم وقابل معرفی هستندوجزواظهارات خودشان است اینه که کاری به کارآمدی وقدرتمند بودن نماینده فعلی ندارند بلکه بیشتر سلیقه های حزبی را ملاک ومعیار قرار می دهند وبیش از این که ایدئولوژی ملاک باشد کسب منفعت از سوی اصلاح طلبان ملاک قرارگرفته ….
  شمااگرنگاه کنید الان به نظر می آیدبیش ازآنکه مابخواهیمدعوای حزبی کنیم باید به یک وحدت رویه برسیم تابتوان رقبای شهرستان های همجوارراپشت سرگذاشت.

 10. عبدالرضا گفت:

  0

  0

  http://roshangari.ir/video/32270
  پولی که سیاسی شد!
  قابل توجه آهوخانم….عمل به قانون روببین!؟

  • آهو دشتی گفت:

   0

   0

   اول اصول گرایان اعتراف کنن که در مورد احمدی نژاد که تمام قد ازش حمایت کردن اشتباه کردن و عذر خواهی کنن.بعد بیان بشینن بگن اصول این اصول گرایان دقیقا چیه؟
   ناشناس عزیر !من لاری هستم.یک لاری اصیل.هویتم ایرانیه.ایرانی تر از امثال شما.مانور هم ماله بسیجیاست نه امثال من.من مانور نمی دم فقط حرف و نظرم رو میگم.شما هستین که برای ابراز وجود دنباله مانور هستین.

 11. عبدالرضا گفت:

  0

  0

  راستی میگن مطهری حتی از سوی رئیس تدبیروامید درلارستان هم مجوز نداشته!!!؟چظور شده این افراطیون دانشگاه شیراز به قانون عمل نکردند!!!؟

 12. ناشناس گفت:

  0

  0

  اقای جعفرپور۴سالت تمام شد ولی کارخاصی برای منطقه ات نکردی حالاکه پایان کارت است به فکر منطقه ویؤه اقتصادی افتادی کاری که لامرد خیلی زودتر شروع کردهاند وامسال بودجه خوبی هم گرفتند به امید۰۰۰

 13. لارستانی گفت:

  0

  0

  آقا یا خانمی که میفرمایی در زمان جعفرپور همه احزاب سرکار بودند چه اصلاح طلب چه اصولگرا.
  خدمت شما عرض بکنم جعفرپور با اومدنش سعی کرد تمام مهره هاشو از اصولگراها انتخاب بکنه و عملا اصلاح طلبان را کنار زد. این اصلاح طلبانی که الان هستن در سطح لار
  حاصل انتخاب دولت تدبیر و امیید هست نه اعتدالگرایی جعفرپور

 14. دوست گفت:

  0

  0

  امیدوارم مجلس بعدی نماینده هایی برند که بتونند از مردم دفاع کنند نه از افکار خود و اطرافیانشون و روز به روز هم پافشاری کنند بر این افکار.
  آقای جعفرپور عزیز
  روزی که همه مردم لار و لارستان با هم متحد شدیم که به شما رای بدهیم فقط به این خاطر بود که یک لاری به مجلس برود نه افراد دیگر از شهرهای دیگر.
  ما به لار رای دادیم نه به جعفرپور. ما جعفرپور را جعفرپور کردیم پس به عنوان یک نماینده
  وظیفه داشت که از همه ی تفکرات دفاع کند نه چپ و راست بیانیه صادر کند که من اصولگرا هستم و تا آخر هم اصولگرا خواهم بود. آقای نماینده
  شما با این تفکراتتان باعث می شوید که خیلی از مردم از شما دور و دورتر شوند و بیم آن می رود که این مجلس, مجلس خداحافظی شما باشد. پس لطفا اینقدر تفکراتتان را به رخ این مردم بیچاره نکشید.

 15. ناشناس گفت:

  0

  0

  اگراصول گرا هستید علت گرایش و طرفداری بسیار زیاد از عده ای به عنوان اصلاح طلب در پستهای اداری وحمایت کامل از آنها چیست

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان