میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در27 دسامبر 2014 ساعت 5:37 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 728 بازدید

مشکلات شهرک توحید اوز توسط فرماندار لارستان بررسي شد

مشکلات شهرک توحید اوز توسط فرماندار لارستان بررسي شد

با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان مسائل و مشکلات شهرک توحید اوز مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان، علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار فرمانداري ویژه لارستان به اتفاق محمد حسین آتش فراز بخشدار اوز و تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان، با حضور در شهرک توحید، با دهیار، معتمدین و مردم این شهرک دیدار کردند و از نزدیک در جریان در خواست ها و مشکلات اهالی این روستا قرار گرفتند.

tohid

 

دراین نشست که در محل مسجد این روستا صورت پذیرفت؛ دهیار، شورا و مردم از فرماندار و مسئولین شهرستان درخواست هایی را داشتند.

ابتدا بهرام رفیعی عضو شورای روستا، اتمام مجموعه ورزشی روستا، آبرسانی به روستا، کمبود آب شرب، بهسازی و آسفالت وسط شهرک و غیره را مطرح نمود.

مهندس عسکری مدیر آبفا روستایی لارستان هم در سخنانی گفت: برای آبرسانی به روستا حدود ۵/۱۳ کیلومتر خط انتقال لازم است که در صورت تأمین اعتبار سریعاً این مهم انجام خواهد شد.

وی تاکید کرد: در حال حاضر برای این اجرای این طرح مبلغ یک میلیارد ریال تخصیص داده شده است.

در ادامه معاون استاندار و فرماندار فرمانداري ویژه لارستان هم اظهار داشت: کارهایی که بعد از انقلاب در این کشور شده است اصلاً با قبل از انقلاب قابل قیاس نیست و مشخص است که بعد از انقلاب چقدر کشور پیشرفت کرده است و کارهای خوبی صورت پذیرفته است.

نجیب زاده افزود: با راه اندازی پست برق بلغان مشکل افت ولتاژ برق این مناطق و دیگر روستاهای اطراف آن سالیان سال مرتفع خواهد شد و برق مطمئنی در این مناطق حاصل می شود که برای اجرایی کردن این طرح پست برق، بیش از ۱۰ میلیارد تومان هزینه خواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد: مطالبات شما مردم به حق است و بایستی ما مسئولین تلاشمان مضاعف گردد و در راستای مرتفع نمودن مشکلات تلاش و کوشش نماییم،که به حمدالله در طول این یکسال اخیر کارهای خوبی در منطقه بزرگ لارستان صورت گرفته است.

فرماندار ویژه لارستان در پایان خاطر نشان کرد: برای تجهیز خانه بهداشت این روستا انشاءاله دو نیروی انسانی اضافه خواهد شد تا در بحث بهداشت و درمان  مردم در آسایش باشند.

 

 


1 نظر

  1. ماشال گفت:

    0

    0

    یعنی تقاصای تبدیل بخش به شهرستان نداشتن.عجبا

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان