میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در12 جولای 2019 ساعت 3:49 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 185 بازدید

مشکلات ورزشکاران «بنارویه» روی میز رئیس اداره ورزش لارستان

مشکلات ورزشکاران «بنارویه» روی میز رئیس اداره ورزش لارستان

نشست بررسی مسائل و مشکلات ورزش بخش بنارویه با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لارستان در محل بخشداری برگزار گردید.

به گزارش صدای بنارویه، روز گذشته در راستای بررسی مسائل و مشکلات ورزش بخش بنارویه نشستی به ریاست احمد علمدار بخشدار بنارویه و با حضور طیبی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لارستان، دهیاران، شوراهای اسلامی شهر و روستا در محل بخشداری برگزار گردید.

در این نشست علمدار بخشدار بنارویه ضمن تشکر از زحمات و تلاش های اداره ورزش و جوانان در راستای توسعه ورزش شهرستان بویژه بخش بنارویه گزارشی از عملکرد و فعالیت های ورزش بخش طی یکسال گذشته بیان نمود و در ادامه با اشاره به امکانات و زیرساخت های ورزشی بخش خواستار توجه ویژه به ورزش بنارویه شد.

وی با اشاره به توانمندی های بانوان بخش و حضور فعال بانوان در رشته های مختلف ورزشی به ویژه رشته های رزمی و فوتبال توجه جدی به ورزش بانوان را در بخش ضروری دانست.

بخشدار بنارویه با بیان این مطلب که تمام درخواست ها از اداره ورزش و جوانان معطوف به امر ورزش است و متاسفانه موضوع جوانان تا حدودی مغفول مانده است افزود: با توجه به جمعیت جوان کشور و بویژه بخش بنارویه و نیاز قشر جوان به رفع مشکلات حوزه جوانان ارائه راهکار و برنامه ریزی جهت رفع مشکلات حوزه جوانان الزامی است.

در ادامه نشست دهیاران و شوراهای اسلامی مسائل و مشکلات ورزش بخش بنارویه شامل ساخت خانه های ورزش روستایی، ساخت اماکن ورزشی ویژه بانوان، ساخت زمین های ورزشی در روستاها، تخصیص تجهیزات ورزشی به تیم های ورزشی، تخصیص وسایل سرمایشی ویژه سالن ورزشی شهدای بنارویه، تخصیص تاتامی به هیئت های ورزشی، حضور نیروی رسمی در نمایندگی ورزش و جوانان و ساخت خوابگاه ورزشی را مطرح نمودند.

در ادامه طیبی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لارستان نیز در ابتدای سخنان خود اقدامات انجام شده توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان در بخش بنارویه را بیان کرد.

وی گفت: شهرستان لارستان به دلیل وسعت و گستردگی و داشتن ۶ بخش و همچنین کمبود اعتبارات در خصوص رفع تمام این مسایل و مشکلات با محدودیت مواجه است اما بر اساس اعتبارات سال ۹۸ امیدواریم بتوانیم در حد امکان برخی از این درخواست ها را برآورده سازیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لارستان از مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بنارویه خواست تا با برنامه ریزی و تبلیغات لازم در خصوص سازماندهی و بیمه نمودن ورزشکاران این بخش اقدامات لازم را انجام دهد تا ورزشکاری در این بخش بدون بیمه ورزشی نماند.

طیبی عملکرد و فعالیت های ورزش بنارویه را قابل قبول دانست و حمایت قاطع خود را در راستای توسعه ورزش بنارویه اعلام نمود.

در پایان نشست در خصوص اتمام زمین چمن مصنوعی روستای شرفویه، راه اندازی یک خانه ورزش روستایی، تکمیل و تجهیز اماکن ورزشی، احداث سکوی ورزشی مجموعه ورزشی شهدای بنارویه، پیگیری مشکلات زمین های ورزشی روستاهای جلال آباد، حسن آباد مرگماری و مارمه تا پایان سال ۹۸ تصمیم گیری شد.

همچنین مقرر گردید به منظور رفع مسائل و مشکلات حوزه جوانان نیز انجمن مردم نهاد طی دو هفته آینده در بخش بنارویه راه اندازی گردد.

در ادامه بخشدار بنارویه به اتفاق طیبی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لارستان، شمسی مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بنارویه و اعضای شوراهای اسلامی شهر بنارویه و روستای لاغران از مجموعه ورزشی شهدای بنارویه و روستای لاغران بازدید نمودند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان