میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۲۹ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 97 بازدید

مشکل «آب شیرین» روستای «شاه غیب» حل شد

مشکل «آب شیرین» روستای «شاه غیب» حل شد

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی؛ دکتر علی پیروز بخشدار مرکزی لارستان با اعلام خرید و نصب دستگاه آب شیرین کن در روستای شاه غیب از توابع بخش مرکزی لارستان گفت: با نصب این سیستم مشکل آب آشامیدنی اهالی روستای شاه غیب حل و آرزوی چندین ساله آنان برآورده  شد.

پیروز با اشاره به تعامل سازنده شرکت سرمایه گذاری ذرب ایران، سرمایه گذار و مجری پروژه عظیم طرح پرورش شتر در دشت شاه غیب با اهالی این روستا افزود؛ بر اساس نیازسنجی صورت گرفته توسط بخشداری این سیستم با مشارکت عام المنفعه شرکت مذکور و برخی از خیرین لاری از جمله حاج حسن زندوی در قالب یک کار خیر و خداپسندانه خریداری، ساختمان مورد نیاز در جوار دهیاری ساخته و دستگاه مذکور نصب  شد.

بدین ترتیب با افتتاح رسمی آن در هفته دولت، آرزوی دیرینه اهالی روستای کُهَن شاه غیب برآورده خواهد شد.

گفتنی است قبلا آب آشامیدنی روستای شاه غیب از طریق تانکر آب رسانی اداره آبفا روستایی شهرستان تامین می شد.

روستای شاه غیب از توابع دهستان محروم درز و سایبان در ۱۱۰ کیلومتری شهر لار واقع شده و به زودی شاهد افتتاح یکی از بزرگترین پروژه سرمایه گذاری خارجی شهرستان در مجاورت این روستا خواهیم بود.

این دستگاه آب شیرین کن که ظرفیت ۲۵ متر مکعب با راندمان ۸۰درصد دارای ۶ مخزن ۵ هزار لیتری با کلیه تجهیزات سیستم اتوماتیک در شهریور ماه جاری و همزمان با هفته دولت راه اندازی رسمی می شود که اخبار تکمیلی از سوی روابط عمومی بخشداری مرکزی لارستان به اطلاع مردم خواهد رسید.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان