میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در25 مارس 2014 ساعت 12:10 ب.ظ سرویس:برگزیده ها, گزارش تصویری 2 دیدگاه 1,704 بازدید

مطالبات منطقي و معقول خود را هرچند به ضرر مسئولان باشد مطرح كنيد

فرماندار لارستان در باغ نشاط و خطاب به اعضاي تشكل لارستان بيدار:

مطالبات منطقي و معقول خود را هرچند به ضرر مسئولان باشد مطرح كنيد

«باغ نشاط» لار اين روزها غير از ميزباني از مهمانان پرتعداد نوروزي به مكاني براي تجديد ديدار برخي مسئولان با مردم در سال نو نيز تبديل شده است. پس از حضور دكتر غريبي، معاون دانشگاه آزاد اسلامي كشور  و دكتر جعفرپور، نماينده مردم لارستان خنج و گراش در روزهاي گذشته اين بار نوبت به علي اكبر نجيب زاده، فرماندار لارستان رسيد تا از اين مكان تاريخي بازديد كند و لحظاتي نيز در جمع اعضاي تشكل لارستان بيدار سخن بگويد. اين بازديد و جلسه دوشنبه شب، ۴ فروردين ماه صورت گرفت.

برنامه هاي انجام شده در باغ نشاط بيشتر از پيش بيني ام بود

فرماندار لارستان سخنان خود را با تبريك سال نو آغاز كرد و در ادامه گفت: از قبل اطلاع داشتم كه امسال در باغ نشاط قرار است برنامه هايي اجرا شود و يكي دو جلسه با برگزاركنندگان داشتم اما آنچه الان ديدم خيلي بيشتر از پيش بيني ام بود. وي افزود: براي انجام اين كارهاي ارزشمند از اداره ميراث فرهنگي قدرداني مي كنم اما تشكر اصلي را از اعضاي تشكل لارستان بيدار مي كنم كه بدون حقوق و مزايا و فقط بر اساس علاقه و تعلق خاطر به زادگاه خود اين برنامه ها را انجام داده اند و وقت زيادي گذاشته اند.1

فرماندار لارستان در ادامه با بيان اينكه افراد و به خصوص جوانان خوبي در اين تشكل جمع شده اند خاطرنشان كرد: من متاسفم كه چرا تاكنون از ظرفيت اين تشكل مردمي به خوبي استفاده نشده است. وي در همين مورد افزود: همچنين بسيار متاسفم كه در اين شهرستان از خيلي كارهاي اين تشكل برداشت سياسي شده است و به افراد آن انگ هاي سياسي چسبانده اند.

توقعات و مطالبات بر اساس واقعيت ها باشد

نماينده عالي دولت در لارستان سپس از نقد مداوم مسئولان توسط تشكل هاي مردمي سخن گفت و خاطرنشان كرد: تا مطالبه گري نباشد خيلي از ما مسئولان حركتي نمي كنيم و مطمئن باشيد با تعريف و تمجيدِ صرف، كاري از پيش نمي رود.

وي در بخش ديگري از سخنان خود گفت: به هر حال اميدوارم من بتوانم از پتانسيل هاي اين تشكل مردمي استفاده كنم و از شما نيز مي خواهم مطالبات منطقي و معقول خود را هرچند به ضرر مسئولان باشد مطرح كنيد.

نجيب زاده در پايان با بيان محدوديت ها و موانع زياد پيش روي دولت تدبير و اميد، تاكيد كرد: همه مي دانيم كه اين دولت، كشور را در وضعيت سختي تحويل گرفته است و بنده نيز اين شهرستان را با همين وضعيت تحويل گرفته ام لذا بايد توقعات و مطالبات نيز مبتني بر واقعيت ها و محدوديت ها باشد.

گفتني است پس از اين جلسه، فرماندار لارستان به اتفاق شهردار لار و تعدادي از اعضاي شوراي اسلامي شهر و تشكل لارستان بيدار به ديدار آيت الله نسابه و حجه الاسلام نوربخش امام جمعه لار رفتند.

IMG_2294 IMG_2295 IMG_2304 IMG_2320 IMG_2323 IMG_2331


2 نظر

 1. naaser گفت:

  0

  0

  احسنت به اين فرماندار مردمي و فرهيخته.

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  فرماندار : مطالبات منطقي و معقول خود را هرچند به ضرر مسئولان باشد مطرح كنيد.

  آری مطرح کنید……
  ما مطرح میکنیم اما کجاست که پیگیری شود
  مگر چاقو دسته خود را میبرد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان