میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱:۴۸ ب.ظ سرویس:برگزیده ها, مطلب شما 2 دیدگاه 359 بازدید

مطلب شما/ بلاتکلیفی خیابان «معلم» لار در آستانه مهرماه+ عکس

مطلب شما/ بلاتکلیفی خیابان «معلم» لار در آستانه مهرماه+ عکس

آفتاب لارستان: تاخیر در انجام پروژه بولوار سازی و دوبانده کردن خیابام معلم لار باعث شده تا تعدادی از شهروندان طی نامه ای که برای این سایت ارسال کرده اند نسبت به وضعیت ترافیکی نامناسب و خطرناک آن انتقاد نمایند. در ادامه این نامه را بخوانید:

***

مهرماه و فصل ترافیک صبحگاهی خیابان های لار نزدیک است اما هنوز تکلیف خیابان معلم که اتفاقا یکی از پر رفت و آمدترین خیابان های شهرجدید در ایام بازگشایی مدارس است معلوم نیست.

مدتی است که رفت و آمد این خیابان برای بولوارسازی و دوبانده شدن از یک لاین انجام می شود که وضعیت خطرناک و نامناسبی را در پی داشته است.

در اینکه هر سازندگی نیاز به خرابی اولیه و تحمل پذیری شهروندان دارد شکی نیست اما از سوی دیگر مجریان و پیمانکاران طرح نیز باید تمام سعی خود را در انجام سریع طرح ها انجام دهند که این سرعت عمل در مورد بولوار معلم اصلا دیده نمی شود!

پارک ممنوع حاشیه این خیابان، پل های متقاطع چهل متری ها به این خیابان خصوصا چهل متری دوم که بسیار نامناسب است و مهمتر از همه ترافیک سنگین این خیابان همگی جزو دردسرهای شهروندان است که بی شک با آغاز مهرماه و بالا رفتن حجم رفت و آمد نامناسب تر نیز خواهد شد.

لذا از شهرداری محترم لار خواهشمندیم در تسریع انجام این پرژه اقدامات لازم را انجام دهد.

باسپاس/ جمعی از شهروندان لار


2 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  به عنوان یه شهروند که عوارض سالیانه میدم می خوام بدونم این تپه هایی که در ورودی خیابانه ساختن رو چه طور می خوان صاف کنند. اگر یه روش اصولی بلد نیستن خب یک فراخوان بزنن متخصصین بدون چشمداشت راهکار ارایه کنند. یا شاید نمی خوان …

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  چنین پروژه ای باید سه ماه جمع بشه.اگر قبل از شروع تخریب خیابان کار نصب تیرها ی برق در محل جدید انجام شده بود که زمان کمتری هم نیاز بود برای تکمیل پروژه.ولی ببینید چند تا کارگر رو بکار گرفتن؟باید دست کم ۵۰ کارگر مشغول باشن اونهم در ساعات شب که تو گرما داغون نشن و با تمرکز کار کنن

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان