میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۳:۵۹ ق.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 218 بازدید

معاونت درمان دانشکده برای اجرای «قانون» مصمم است/ انجام «لیزر» در مطب پزشکان ممنوع است

اکبرزاده معاون درمان دانشکده علوم پزشکی لارستان:

معاونت درمان برای اجرای «قانون» مصمم است/ انجام «لیزر» در مطب پزشکان ممنوع است

دکتر مجید اکبرزاده در گفت‌وگو با روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان، با اشاره به اجرای طرح تحول سلامت و ایجاد تغییرات در پرداخت بیمه به بیمارستان ها اظهارداشت: وزارت دستور مؤکد داده تا بصورت ویژه بر عملکرد سیستم درمانی در بیمارستان ها و بخش خصوصی مانند مطب ها و آزمایشگاه ها نظارت جدی صورت گیرد.

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی لارستان افزود: در همین راستا با انتصاب دکتر مبشری، واحد نظارت بر درمان را تقویت کرده ایم و در برنامه زمان بندی مشخص از تمامی مراکز درمانی بازدید بعمل می‌آید تا از مردم شهرستان حقی ضایع نشود.

وی با بیان اینکه نظارت جامعی بر خدمات درمانی و تعرفه های اخذ شده انجام می دهیم؛ تصریح کرد: ما موظف هستیم بخشنامه های ابلاغی از وزارت را بطور کامل اجرا کنیم.

اکبرزاده با اشاره به یکی از این بخشنامه ها گفت: در بهمن ماه سال ۹۶ بخشنامه ای مبنی بر ممنوعیت اخذ وجه توسط پزشک زنان و زایمان برای امر سونوگرافی ابلاغ شد که در لارستان اکنون این بخشنامه اجرا شده است.

وی به صدور ابلاغیه ای در شهریور ماه امسال از جانب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اشاره و خاطرنشان کرد: دیوان عدالت اداری حکمی مبنی بر ممنوعیت انجام امور پوست، مو و زیبایی و همچنین استفاده از دستگاه لیزر در مطب پزشکان عمومی را صادر کرده است.

این مقام مسئول در دانشکده علوم پزشکی با بیان اینکه درآمد بالای انجام لیزر و امور زیبایی سبب شده بود تا اصناف مختلف بدون توجه به سلامت مردم در این کار وارد شوند، تأکید کرد: از آنجایی که معاونت درمان سلامت جامعه را خط قرمز خود می داند، برای تسریع در برخورد با تخلفات احتمالی در مراکز درمانی خصوصی با دادستان و رییس تعزیرات جلسه مشترکی را ترتیب دادیم و عزم همه مسئولان برای حفظ سلامت جامعه جزم شده است.


2 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  طرح تهوع سلامت درسته. نه تحول

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  باید به بعضی عرض کنم اول خودت رعایت کن بعد به دیگران بگو ….

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان