میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در10 آگوست 2014 ساعت 5:56 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 1,767 بازدید

معاون جدید فرمانداری خنج معرفی شد

MOAREFE4با حضور مديركل سياسي استانداري فارس

معاون جدید فرمانداری خنج معرفی شد

جلسه شوراي اداري خنج با حضور فرماندار، مدير كل سياسي انتخابات و تقسيمات استانداري، روساي ادارات و جمعي از معتمدين به منظور تودیع و معارفه معاون سابق و جدید فرمانداری خنج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري خنج، عباسي در اين مراسم ضمن تسلیت به مناسبت در گذشت ناگهانی دادستان شهرستان و تقدیر از زحمات رئیسی معاون سابق و آروزی توفیق برای وی با اشاره به نزديك شدن به ۲۴ مرداد ماه تاريخ شروع به كار دولت تدبير و اميد خاطر نشان ساخت: يكي از توفيقات دولت يازدهم اين است كه توانسته تورم لجام گسيخته كشور را كنترل كند و شيب نزولي آرام اين تورم در جامعه کاملاً مشهود است. اجراي فاز دوم هدفمندي يارانه ها در ابتدا كار سخت و دشواري به نظر مي آمد اما بحمد الله اين امر صورت پذيرفت و دولت تمام توان خود را براي بهبود وضع معيشتي و رفاهي مردم بکار گرفته است.

وی در ادامه با بيان اينكه يكي از خدمات دولت طرح تحول نظام سلامت است، توضيحاتي در مورد اين طرح و اجرايي شدن آن ارائه و اشاراتي هم به هزينه ها و طرحهاي عمراني نمود.

هاشمي مدير كل سياسي انتخابات و دفتر تقسيمات استانداري فارس با اشاره به برنامه هاي آتي دولت تدبير و اميد از مسئولين و مردم خواست كه با حمايتها و تلاشهاي خود در به ثمر نشستن برنامه های دولت همکاری کنند و افزود: دولت كه در عرض يكسال توانسته رشد سرمايه گذاري را كه در سالهاي گذشته منهاي شش درصد بوده به صفر برساند رونق اقتصادي بيشتري را در سال آينده خواهد داشت و در استان فارس نیز اميدواريم با مديريت دكتر احمدي استاندار فارس و وحدت و همكاري ائمه ي جمعه، نمايندگان محترم مجلس و… مسائل و مشكلات با سرعت دنبال شود و به صفر برسد.

هاشمي در ادامه با اشاره به جنايات رژيم صهيونيستي اسراييل و همچنين گروهك تكفيري تروريستي داعش اظهار داشت: عده اي به نام اسلام با حركات تبليغاتي سوء ديد مردم دنيا را نسبت به اسلام عوض مي كنند و همان كشورهايي كه اين گروهكهاي تروريستي را حمايت مي كنند وقتي ديدند به اهدافشان نرسيده اند به صحنه امدند و حملات اخیر گروه های تروریستی در عراق را محکوم کرده و اعلام کرد ند که اوضاع عراق در آستانه فاجعه انسانی قرار دارد و ﻣﺘﺄسفانه شیعیان و اهل سنت عراق و همچنین مردم مظلوم فلسطین در زیر چکمه های صهیونیست ها و دژخیم های داعش، مورد ظلم و ستم هستند.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از زحمات «امرالله رئیسی»، طی حکمی از سوی استاندار فارس، «حبیب اله شاحسنی» به عنوان معاون جدید فرمانداری شهرستان خنج معرفی گردید.

MOAREFE1


1 نظر

  1. مهدی بگی گفت:

    0

    0

    سلام مدیریت ایل وتباری دولت قبل که مردم بخاطرش به روحانی رای دادند دراین دولت هم رواج پیداکرده ایشان نسبتش به […] میرسد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان