میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۵ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 806 بازدید

معاون مدیرکل امور مالیاتی استان در لارستان معرفی شد/ تأکید فرماندار بر رعایت حال مردم و بازاریان در دریافت مالیات

معاون مدیرکل امور مالیاتی استان در لارستان معرفی شد/ تأکید فرماندار بر رعایت حال مردم و بازاریان در دریافت مالیات

معاون مدیر کل امور مالیاتی استان در لارستان در محل فرمانداری ویژه این شهرستان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، محمد علی غلباش معاون توسعه و منابع و رئیس حراست اداره کل امور مالیاتی استان، علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، علیرضا باقری دادستان انتظامی اداره کل مالیاتی فارس و شهرام علمداری رئیس امور مالیاتی شهرستان، معاون مدیر کل امور مالیاتی استان در لارستان معرفی شد.

در این نشست فرماندار لارستان در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از حضور حماسی مردم در انتخابات روز ۲۹ اردیبهشت ماه افزود: ماليات يك منبع درآمد باثبات است و با ثبات بودن منبع درآمد برای استقلال یک کشور خیلی می تواند تأثیرگذار باشد.

وی با بیان اینکه مالیات یک وظیفه شرعی است، گفت: در این خصوص مدیران مالیاتی شهرستان نیز باید مراعات وضعیت اقتصادی مردم را بکنند.

حسنی با اشاره به اینکه پرداخت مالیات در جهت آسایش و رفاه مردم است، تصریح کرد: اگر رضایت مردم را جلب کنیم رضایت خدا نیز جلب می شود.

فرماندار ویژه لارستان افزود: اگرکشور ما فقط متکی به صادرات نفت و گاز باشد، مطمئناً در آینده مواجه با مشکلات فراوانی خواهیم شد، لذا برای استقلال کشور، بایستی پرداخت مالیات به یک فرهنگ تبدیل شود که مردم اگر مالیات می دهند، به خود شهر باز می‌گردد و در جهت توسعه و آبادانی منطقه هزینه می شود.

حسنی مردم لارستان را مردمی با فرهنگ غنی و بالا خواند و گفت: مردم این شهرستان همیشه و سر موقع مالیات خود را پرداخت می کنند و در این مورد مشکلی نداریم، اما بایستی امور مالیاتی هم مراعات چنین مردمی را کرده و خیلی به آنها سخت نگیرد.

بیش از این محمد علی غلباش معاون توسعه و منابع و رئیس حراست اداره کل امور مالیاتی استان فارس هم به سخنانی بیان کرد.

در پایان محمدرضا مروج  به عنوان معاون مدیر کل امور مالیاتی استان در لارستان معرفی شد.

گفتنی است ارتقای اداره امور مالیاتی لارستان به سطح معاونت اداره کل، با پیگیری های معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، نماینده مردم در مجلس و اداره کل امور مالیاتی استان فارس صورت گرفته است. پیش از این نیز ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آموزش و پرورش، جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی، ثبت احوال و امور کتابخانه های عمومی، به سطح معاونت اداره کل ارتقا یافته بودند.


1 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  راه و شهرسازی اداره کل هست.

  ——————-
  توضیح مدیریت: منظور از راه و شهرسازی در این خبر، اداره راه و شهرسازی بخش مرکزی لارستان هست که معاون اداره کل راه و شهرسازی لارستان هم هست

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان