میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در19 فوریه 2015 ساعت 6:27 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی, گزارش تصویری 6 دیدگاه 3,825 بازدید

«مفتوحي» و «بيغرض» در جشنواره استاني شعر «وحدت» خنج برگزيده شدند+ گزارش تصويري

«مفتوحي» و «بيغرض» در جشنواره استاني شعر «وحدت» خنج برگزيده شدند+ گزارش تصويري

دومين جشنواره استاني شعر وحدت خنج چهارشنبه ۲۹ بهمن ۹۳ با حضور محمد علي بهمني و غلامرضا طريقي از شاعران برجسته كشور، مسئولان استاني و خنج و تعداد زيادي از علاقه مندان در «تالار شهر» خنج برگزار شد. در اين جشنواره «عبدالرضا مفتوحي» و «ناظره بيغرض» از اعضاي انجمن شعر آفتاب لار به ترتيب در بخش هاي «وحدت» و «آزاد» برگزيده شدند.

گفتني است سال گذشته نيز «خليل روئينا» دبير انجمن شعر آفتاب لار توانست مقام اول اين جشنواره را در بخش شعر كلاسيك از آن خود كند.

IMG_383q9

سايت «خنج كهن» گزارشي از اين جشنواره نوشته است كه در ادامه مي خوانيد:

شهرستان خنج میزبان شاعران مطرحی از استان و کشور بود که در اختتامیه دومین جشنواره شعر استانی وحدت (یادبود حافظ خنجی) که چهارشنبه شب در تالار شهر خنج برگزار شد، گرد هم آمده بودند.
در این جشنواره که نداف معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، فرهادی رئیس دانشگاه فرهنگیان فارس و همچنین استاد محمدعلی بهمنی (پدر غزل نو معاصر ایران) نیز حضور داشتند، شاعرانی از شهرستان های مختلف استان به قرائت اشعار خود پرداخته و در نهایت، آثار برگزیده به انتخاب هیئت داوران جشنواره، انتخاب شدند.

آثار ارسال شده به جشنواره استانی شعر وحدت در دو بخش «وحدت» و «آزاد» بوده که در بخش وحدت، ۳ اثر و در بخش آزاد نیز ۶ اثر به عنوان آثار برگزیده شناخته شدند.

نفرات برتر:

الف: بخش وحدت (به ترتیب حروف الفبا):

*آقای عبدالصمد اسماعیلی از خنج/ جایزه: تندیس جشنواره، لوح تقدیر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، کتاب، بسته فرهنگی و ربع سکه بهار آزادی.
*آقای سجاد حیدری قیری از قیر و کارزین/ جایزه: تندیس جشنواره، لوح تقدیر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، کتاب، بسته فرهنگی و ربع سکه بهار آزادی.
*آقای عبدالرضا مفتوحی از لارستان/ جایزه: تندیس جشنواره، لوح تقدیر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، کتاب، بسته فرهنگی و ربع سکه بهار آزادی.

ب: بخش آزاد
*خانم ناظره بیغرض از لارستان/ جایزه: تندیس جشنواره، لوح تقدیر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، کتاب، بسته فرهنگی و ربع سکه بهار آزادی.
*خانم فروغ تنگاب از جهرم/ جایزه: تندیس جشنواره، لوح تقدیر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، کتاب، بسته فرهنگی و ربع سکه بهار آزادی.
*آقای محمدکریم توفیق زاده از فسا/ جایزه: تندیس جشنواره، لوح تقدیر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، کتاب، بسته فرهنگی و ربع سکه بهار آزادی.
*آقای مصطفی توفیقی از شیراز/ جایزه: تندیس جشنواره، لوح تقدیر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، کتاب، بسته فرهنگی و ربع سکه بهار آزادی.
*آقای عدالت زارعیان از جهرم/ جایزه: تندیس جشنواره، لوح تقدیر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، کتاب، بسته فرهنگی و ربع سکه بهار آزادی.
*آقای آرمان سلیمی از فشا/ جایزه: تندیس جشنواره، لوح تقدیر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، کتاب، بسته فرهنگی و ربع سکه بهار آزادی.
در این جشنواره، شاعران مطرحی از جمله محمد علی بهمنی (پدر غزل نو معاصر ایران)، غلامرضا طریقی از تهران، غلامرضا کافی، عبدالرضا کوهمال جهرمی، به عنوان میهمانان ویژه به قرائت آثار خود پرداختند.

IMG_3564 IMG_3839 IMG_3719 IMG_3700 IMG_3695 IMG_3656 IMG_3652 IMG_3681 IMG_3688 2 IMG_3775 IMG_3758 IMG_3802 IMG_3815


6 نظر

 1. صمد کامجو گفت:

  0

  0

  تبریک به هردو شاعر بزرگوار. درود بر شما وخدا قوت

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  سرکار خانم بیغرض و جناب مفتوحی چه قدر خوب که هستید و تبریک به شما
  ا-گ

 3. رسول گفت:

  0

  0

  آفرين به بچه هاي انجمن شعر آفتاب كه بي حاشيه و در مظلوميت اما قوي و علمي كار خود را انجام مي دهند. به شما افتخار مي كنيم.

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  چنین جشنواره هایی با اهداف و مقاصد برنامه ریزی شده برگزار می شود . بهتر است که شاعران عزیز شرکت نکنند. مخصوصا تعیین جوایز نقدی کار درستی نیست و به شعر و شاعری لطمه وارد می کند.

 5. وحیدیان گفت:

  0

  0

  تبریک به این دو شاعر عزیز و دوست داشتنی.
  به امید موفقیت های بعدی

 6. ندیمی گفت:

  0

  0

  تبریک میگم به آقای مفتوحی. وخانم بیغرض. موفق باشید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان