میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۴:۴۰ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 2 دیدگاه 540 بازدید

«مقیمی» رییس پنجمین دوره شورای شهرستان شد

این خبر تکمیل می‌شود

«مقیمی» رییس پنجمین دوره شورای شهرستان شد

در نشست تودیع و معارفه اعضای شورای اسلامی شهرستان لارستان که با حضور فرماندار و معاون عمرانی وی در سالن جلسات شورای شهر لار تشکیل شد، ترکیب هیئت رئیسه شورای پنجم شهرستان مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرستان، بر اساس قانون شوراها و اعلام فرمانداری ویژه لارستان، اعضای منتخب شوراهای اسلامی ۶ بخش و ۸ شهر برای حضور در دوره پنجم شورای شهرستان لارستان در کنار اعضای دوره چهارم این شورا، صبح امروز (یکشنبه) تشکیل جلسه دادند تا ترکیب هیئت رئیسه را برای یک سال مشخص نمایند.

در این نشست که شهردار و رییس شورای اسلامی شهر لار نیز حضور داشتند، پس از ارائه گزارش و تودیع اعضای دوره چهارم، منتخبان دوره پنجم تشکیل جلسه دادند. ابتدا ابوطالب محبی به عنوان مسن‌ترین عضو شورای اسلامی لارستان در جایگاه رییس سِنی قرار گرفت تا انتخابات هیئت رئیسه را برگزار کند.

طی رأی‌گیری با برگه که با نظارت فرماندار و معاون وی انجام شد، عبدالرحیم مقیمی با کسب ۸ رأی از میان ۱۴ رأیِ گرفته شده، به عنوان رییس شورای شهرستان در سال نخست برگزیده شد. همچنین محمد نوروزی که رییس و نماینده شورای اسلامی بخش بیرم است، با کسب اکثریت آرا به عنوان نایب رییس انتخاب شد.

خبرهای تکمیلی از این جلسه در ساعات آینده درج خواهد شد…


2 نظر

 1. لاری گفت:

  1

  0

  اخبار ناقص است باید کمی صبر کنید اخبار کامل وصحیح منتشر نمایید

 2. اوزی گفت:

  1

  0

  شورای شهرستان در صورتیکه منظم وبا حضور همه نمایندگان شهرها وبخشهای. لارستان. ماهانه تشکیل شود دارای اعتبار. وکارایی میشود ومی تواند در توسعه وپیشرفت. منطقه. موثر شود ریس شورا باید دراین مورد جدی. وپبگیر. باشند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان