میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۴:۱۳ ب.ظ سرویس:اجتماعی 46 دیدگاه 5,758 بازدید

صلاحيت ۷ نفر در حوزه انتخابيه لارستان، خنج و گراش احراز نشد/ هر ۷ نفر: اعتراض مي كنيم

eqdتا انتخابات(۱۸)/ نتيجه بررسي صلاحيت نامزدهاي انتخابات توسط هيئات اجرايي اعلام شد

صلاحيت ۷ نفر در حوزه انتخابيه لارستان، خنج و گراش احراز نشد/ هر ۷ نفر: اعتراض مي كنيم

امروز ۱۵ دي ماه نتايج بررسي صلاحيت نامزدهاي انتخابات توسط هيئات اجرايي بطور محرمانه به آنها اعلام شده است. طبق اخبار منتشر شده از منابع غير رسمي، صلاحيت ۷ نفر از ۳۵ نامزد حوزه انتخابيه لارستان، خنج و گراش توسط هيئت اجرايي انتخابات مجلس دهم شوراي اسلامي احراز نشده است.

سايت هفت بركه (گريشنا) اما اولين پايگاه خبري رسمي منطقه بود كه اسامي اين هفت نامزد ردصلاحيت شده را در خروجي خود قرار داد. علي اصغر حسني از گراش، سيدشكرالله زندوي از بيرم، فتحيه فتحي از اوز، هدايت الله بيگلري از صحراي باغ،  كرامت الله تقوي از جويم، بهادر مقدس از خنج و فيض الله منصوري از ارد ازجمله آنها هستند.

سايت آفتاب لارستان در تماس با تعدادي از نامزدهاي اين دوره از انتخابات موضوع تاييد يا رد شدن صلاحيتشان را پرسيد. از اين بين سيدشكرالله زندوي، فتحيه فتحي و هدايت الله بيگلري خبر «رد صلاحيت» خود را تاييد كردند. چهار نامزد تاييد نشده ديگر نيز اين موضوع را در گفت و گو با «هفت بركه» تاييد كردند. در ادامه گفت و گوي كوتاه با اين ۷ نفر را بخوانيد:

فتحيه فتحي: با شنيدن اين حكم متعجب شدم

4تنها نامزد «زن» اين دوره از انتخابات نتوانست از خوان اول تعيين صلاحيتها بگذرد. فتحيه فتحي، كانديداي اهل اوز در پاسخ به پرسش خبرنگار آفتاب لارستان مبني بر رد يا تاييد شدن صلاحيتش گفت: بله مطلع شدم كه بنده را رد صلاحيت كرده اند اما هنوز نامه اي دريافت نكرده ام و دليلش را نمي دانم.

وي همچنين ضمن تاكيد بر پيگيري و اعتراض خود نسبت به اين موضوع از مجاري قانونيِ پيش بيني شده، تصريح كرد: من كلا در منطقه زندگي كرده ام و قريب به دو دهه در فعاليتهاي فرهنگي و اجتماعي و مسائل كودكان فعالم و واقعا دليلي بر رد صلاحيتم نمي بينم و با شنيدن اين حكم متعجب شدم.

تكرار داستان براي سيدشكرالله زندوي

dweسيدشكرالله زندوي نيز از جمله نامزدهايي است كه نتوانسته از سد تاييد صلاحيت هيئت اجرايي انتخابات بگذرد. يكي از نزديكان زندوي ضمن تاييد اين خبر به خبرنگار آفتاب لارستان گفت: متاسفانه دليل رد صلاحيت آقاي زندوي اتهام عجيب «فعاليت در يكي از احزاب غيرقانوني» اعلام شده است. وي افزود: دوستان هيئت اجرايي انتخابات بهتر بود از سوابق اجرايي ۲۵ ساله آقاي زندوي در وزارت دفاع و نيروي انتظامي تهران بزرگ و همچنين سازمان تبليغات اسلامي كشور تحقيق مي كردند تا به اين شكل اين مدير كارآمد و با تجربه را با اين اتهام نادرست زير سوال نبرند.

او همچنين به نقل از سيدشكرالله زندوي گفت: همانطور كه مي دانيم اتهام دروغ به افراد، جرم محسوب مي شود و اين موضوع را از مجاري قانوني پيگيري خواهيم كرد. وي با اشاره به رد صلاحيت زندوي در دوره قبل انتخابات مجلس نيز افزود: همانطور كه در دوره قبل نيز از خودمان رفع اتهام كرديم و با رايزني هاي قوي در تهران تاييد صلاحيت گرفتيم اين دوره هم به ياري خداوند موفق خواهيم شد.

بيگلري: از هيئت اجرايي دولت تدبير و اميد توقع نداشتم!

IMG_9634هدايت الله بيگلري متولد بخش صحراي باغ و اهل طايفه نفر نيز همچون دوره پيشين، نتوانست از هيئت اجرايي انتخابات تاييديه بگيرد. او نيز در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن تاييد اين خبر گفت: بنده را با استناد به عنوان كلي «ماده ۲۸ قانون» و بدون اشاره به بندهاي آن رد صلاحيت كرده اند.

وي اضافه كرد: اين حكم احتمالا بنا بر تحقيقات محلي صادر شده و بعيد مي دانم منابع چهارگانه بنده را رد كرده باشند و منابع محلي نيز احتمالا به دليل مواضع سياسي يا مسائل قومي بنده از اين اتهام استفاده كرده اند.

وي با اشاره به عدم تاييدش در دوره قبل انتخابات مجلس نيز گفت: در دوره قبل هم با همين عنوان بنده را ردصلاحيت كردند اما در آن به بندهاي ماده ۲۸ اشاره شده بود؛ ضمن اينكه پس از اعتراض بنده، هيئت نظارت بر انتخابات بجاي «رد صلاحيت» حكم «عدم احراز صلاحيت» را براي بنده صادر كرد.

اين مدرس رشته حقوق در ادامه ضمن تاكيد بر استفاده از حق اعتراض خود بيان كرد: توقع نداشتم در هيئت اجرايي دولت تدبير و اميد ردصلاحيت شوم كه به گفته رئيس جمهور محترم حقوق نامزدهاي انتخابات نيز «حق الناس» است و بايد آن را رعايت كرد.

علی‌اصغر حسنی: فردا اعتراض می‌کنم

2علی‌اصغر حسنی در واکنش به تایید نشدن صلاحیت خود در هیات اجرایی انتخابات به خبرنگار «هفت بركه» گفت: فردا در اولین فرصت اعتراض می‌کنم و تا آخر کار هستم.

حسنی همانند دوره گذشته رد صلاحیت خود را سیاسی دانست و گفت: اگر تایید شوم و در انتخابات حضور داشته باشم بالاترین رای منطقه مال من است. در واقع این طوری خواسته‌اند من را حذف کنند اما عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد.

حسنی صحبت درباره دلایل رد صلاحیت خود را به آینده موکول کرد.

مقدس: در هر صورت در انتخابات هستم

6دکتر مقدس نيز در گفت و گو با «هفت بركه» رد صلاحیت خود را عجیب و دور از انتظار دانست: «من سال‌ها رییس شبکه بهداشت بودم که موقعیت شغلی آن در حد فرماندار است و توسط نهادهای گزینشی صلاحیت من تایید شده است. به خاطر همین این تایید نشدن صلاحیت برایم عجیب بود».

دکتر مقدس در مورد ادامه حضور خود در انتخابات می‌گوید: «حضور در انتخابات یک حق قانونی است که از آن استفاده می‌کنم و از مجرای قانونی برای تایید صلاحیت پیگیری می‌کنم

این نامزد اهل خنج معقتد است آرا زیادی در منطقه دارد: «من به دعوت مردم وارد انتخابات شدم. وگرنه در حال حاضر موقعیت شغلی مطمئن و خوبی دارم. به خاطر همین حتی در صورت تایید نشدن نیز تا آخر در صحنه انتخابات هستم.» او احتمال حمایت از دیگر نامزدهای انتخاباتی را بعید ندانست.

کرامت‌الله تقوی: رد صلاحیت‌ها سیاسی نیست، منطقه‌ای است

1کرامت‌الله تقوی که در زمان ثبت‌نام پیش‌بینی کرده بود رد صلاحیت بشود، به «هفت بركه» می‌گوید دلایل قبلی رد صلاحیت او انگار منتفی شده است و به دلیل جدیدی رد صلاحیت شده است: «به خاطر همین این دوره اعتراض خواهم کرد زیرا این موضوع صحت ندارد. برای دیدن مستندات هیات اجرایی مراجعه خواهم کرد

تقوی در مورد ادامه فعالیت انتخاباتی خود می‌گوید: «در صورت عدم تایید صلاحیت به یکی از کاندیداها نزدیک می‌شوم و در انتخابات هستم

تقوی که از پژوهشگران تاریخ لارستان است. در تحلیل خود می‌گوید: «با توجه به ترکیب هیات اجرایی رد صلاحیت‌ها انجام شده بیشتر منطقه‌ای است تا این که جناحی و سیاسی باشد و سه چهره برجسته منطقه گراش، بیرم و جویم حذف شده‌اند. این دیدگاه من درباره دلیل رد صلاحیت‌ها است

فیض‌الله منصوری: منتظر دریافت نامه هستم

18دکتر منصوری اهل ارد که در محل کارش حضور دارد به «هفت بركه» می‌گوید هنوز نامه‌ای در مورد صلاحیت خود دریافت نکرده است: «هنوز در مورد رد صلاحیت چیزی متقنی اعلام نکرده‌اند. اول با SMS اعلام کردند و بعد تماس گرفتند که موضوع حل می‌شود.» دکتر منصوری با مشخص شدن وضعیت‌اش اگر تایید نشده باشد پیگیری می‌کند.

(تکمیل خبر) روز بعد با دکتر منصوری در مورد دلیل رد صلاحیت‌اش صحبت‌کردیم: «ظاهرا آخرین نفر رد شده بودم. به گفته فرماندار در آخرین لحظات وقت قانونی با توجه به مصاحبه روز ثبت نام که در گریشنا چاپ شده بود رد صلاحیت شدم. بنظر بنده بحث جامعه شناختی بنده آن هم در مصاحبه ای در راه و بدون تشریفات مصاحبه را نمی‌توان در تضاد با ولایت فقیه تفسیر کرد. بنده مستندا به رای دقیقه نود هیات اجرایی اعتراض خواهم کرد. به نتیجه هم فکر نمی‌کنم.» (متن مصاحبه در گریشنا)

***

اين ۷ نامزد انتخابات حالا يك فرصت چهار روزه دارند تا به حكم خود نزد هيئت استاني نظارت بر انتخابات اعتراض كنند. با اين وصف بايد منتظر ماند و ديد اين ۷ نفر به اضافه ۲۸ نامزدي كه توانسته اند از هيئت اجرايي تاييديه بگيرند مي توانند خوان هاي بعدي تعيين صلاحيت را نيز پشت سر بگذارنند.

۲۸ نامزدي كه توانستند در مرحله اول و توسط هيئت اجرايي انتخابات تاييد شوند به شرح زير هستند:

شهر لار (۱۲ نفر):

۱)یوسف محبی، ۲)کاظم رحیمی نژاد،۳)سید محسن آیت اللهی، ۴)جمشید جعفرپور، ۵)منصور محتاجی، ۶)علی نخبه الفقهایي، ۷)اسعد زاهدی، ۸)حسین غریبی، ۹)محمد اسماعیل یگانه فرد، ۱۰)حسین فرج پور، ۱۱)حسین فراست، ۱۲)علي عليزاده(متولد علامرودشت)

بخش مركزي لارستان(۲ نفر):

۱۳)حسن هوشمند(دهكويه)، ۱۴)موسی مقدس (علی آباد)

بخش صحراي باغ(يك نفر):

۱۵)محمدسعيد دانشور (عمادشهر)

بخش جويم(يك نفر):

۱۶)ايوب مرادي(كاريان)

بخش بنارويه(يك نفر):

۱۷)هاشم قاسمي(ده فيش)

شهرستان خنج (۳ نفر):

۱۸)عبدالحسن حسنی پور، ۱۹)حشمت الله زارعی، ۲۰)اسماعیل صیاد زاده

شهرستان گراش (۷ نفر):

۲۱)سید عباس جهانبانی، ۲۲)مرتضی فتحی، ۲۳)حسین حسین زاده، ۲۴)میرزا خلیل بهمنی، ۲۵)حسینعلی حسین شیری، ۲۶)حسین علی فقیهي، ۲۷)داریوش سپاده (حسین آباد)، ۲۸)رضا باقري (فداغ)


46 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  لطفا سخنگوي هيئت اجرايي در اين موارد توضيح بدهد. تمام ردصلاحيت شده ها غير لاري هستند و تمام اعضاي هيئت اجرايي لاري هستند. اين به خودي خود سوال برانگيز است!!

  • مطلع گفت:

   0

   0

   در مورد لاري بودن تمام اعضاي هيئت اجرايي بايد گفت قرار نبود اين هيئت مسئوليت هيئت اجرايي انتخابات مجلس را هم بر عهده بگيرد و اين ليست فرماندار براي انتخابات مجلس خبرگان بود. همه هم مي دانيم كه هيئت اجرايي مجلس خبرگان در منطقه لارستان و خنج و گراش زياد حسايتي ندارد چراكه تعداد انگشت شماري در اين حوزه انتخابيه در مجلس خبرگان نام نويسي مي كنند. اما به يكباره اعلام شد كه هيئت هاي اجرايي مجلس شوراي اسلامي همان هيئتهاي خبرگان هستند و تعيين ليست جديد منتفي شد. وگرنه طبق اطلاع بنده فرماندار لارستان قصد داشت در هيئت اجرايي مجلس از افراد غير لاري هم استفاده كند.

 2. غير لاري گفت:

  0

  0

  واضح است كه زندوي و حسني به راحتي مي توانند صلاحيت خود را در مرحله بعد بگيرند و اين نظر هيئت اجرايي فقط باعث سوء ظن غيرلاري ها عليه لاري ها شده است. اين هيئت مي توانست خيلي بهتر كار كند.

 3. اوزي گفت:

  0

  0

  احسنت به سايت خوب آفتاب لارستان كه بي طرفانه صداي افراد […] و غيرلاري را منعكس مي كند. كاش بقيه سايتهاي لاري هم از اين روند سايت آفتاب ياد بگيرند.

 4. معلم از جویم گفت:

  0

  0

  همه ۷نفر رد شده عیر لاری بودند واقعا که باید به هیت مستقر در فرمانداری لارستان خیلی بزرگ افرین گفت از نطر انها همه لاریها دارای شرایط هستند

 5. لارستانی گفت:

  0

  0

  زندوی دورقبل باشرایطی سخت تر ازاین دوره,بانفوذی که داشتن تاییدشدن,حتی نه بانفوذبلکه به حق تاییدشدند,مطمینأ این دورهم تاییدخواهدشد ومتاسفیم برای لار که ازبیرم هم گراشی برای خودساخت,,ازسایت افتاب متشکریم که نظرات مخالف وموافق چاپ میکنن,برخلاف صحبت نو ولامرود

 6. شیلا گفت:

  0

  0

  برای من این سوال پیش اومده که چرا کاندیداهایی که اهل لار هست تایید شده ولی کاندیدهای دیگر را رد صلاحیت کردنداز این رو این برداشت می توان کرد که لاری چشم دیدن غیر لاری رو ندارند ودوست دارند بخشهای تابع رو به عنوان نرده بان ترقی لار استفاده کنند متاسفانه با این افکارها باعث کوچک شدن لار می شود واین خود باعث رنجیده شدن بخشهای تابع شده است برای مثال چرا سید شکرالله زندوی رو رد صلاحیت کردند چه دلیلی وجود داشت به جز […] و گرنه همه لاری هستیم واین باعث جدا شدن بیرم و کم کم بخشهای تابع از لار می شود این رو حساب کنید اگر بیرم جدا شود ۱- از لحاظ جمعیت۲- اماکن زیارتی و تاریخی ۳- جمعیت دانش اموزی و مدارس۴- کشاورزی و…..از لار کم میشه و برعکس شهرستان دیگر از این امتیاز بر خوردار میشه وشایسته ی استان شدن هست

 7. ناشناس گفت:

  0

  0

  پرسش من ازمسوولین […]: اگربه فرموده امام راحل میزان رای ملت است؛ بگذارید ملت رای بدهندوهرکس ملت رای دادبرودمجلس. اینجوری که شماهرکی راخواستید حذف کنید وهرکه راخواستیداجازه ورودبه عرصه انتخابات بدهید که میشود انتخابات پس ازانتصابات ودراصل میزان رای شما […]

 8. گراشی از دبی گفت:

  0

  0

  سرکار خانم فتحیه فتحی با کرنش و تعظیم به شما و دیگر بانوان فرهنگی و فرهیخته اوز .خنج .گراش .لار وسایرین .عرض میشود که نه تنها شما صلاحیت و قابلیت نماینگی منطقه را دارا هستید بلکه یک سر و گردن بالاتر از خیلی دیگر از کاندیدهای تایید شده نیز هستید . شما نبایستی تعجب کنید زیرا […] بهتر از این نمی شود انتظار داشت .متاسفانه […] که نمی توانند ببینند انسانهای توانمند تری نیز هستند که توانایی بیشتری برای خدمت به همه دارند حتی خود شهر لار . شیخ محمد دبی کجا ؟ در انتخاب کارگزاران توانا و دانا واین […] کجا؟

 9. ناشناس گفت:

  0

  0

  زندوی وحسنی به راحتی تائیدیه میگیرن این خط این نشون

 10. اوزی گفت:

  0

  0

  خانم فتحی برای چی رد صلاحیت شده؟؟!!! چون زن بود یا شایدم چون اوزی بودکلا قصد اینه که لاری بشینه

 11. اوزی گفت:

  0

  0

  به این میگن حق الناس رد صلاحیت

 12. فریاد خواجوی گفت:

  0

  0

  با سلام .خانم فتحیه فتحی
  قدم شما را برای این همت بزرگ و ستودنی و عشق و عرق به شهر و دیار خود می ستایم و با شناختی که از توان و روحیه ی بالای شما دارم و همچنین پشتکار شما در راه رسیدن به موفقیت، این پیشامد را به هیچ عنوان پایانی برای موفقیت ها و قدم های آتی شما نمیدانم و نمیبینم.
  سلامتی شما را از درگاه احدیت خواستارم و خواهان توفیق روزافزون شما هستم. پایدار باشید.
  فریاد خواجوی

 13. اوز گفت:

  0

  0

  خانم فتحی چرا ؟!

 14. کهنه اوز گفت:

  0

  0

  اولین بار نیست حق اوز خورده میشه چیز عجیبی نیست

 15. علی گفت:

  0

  0

  انتظار میرفت کسای دیگه حذف بشن

 16. محمد گفت:

  0

  0

  سلام علیکم.
  نیمه پر لیوان هم دوستان ببینند از دیگر شهرها هم تایید شده اند مثل گراش و…
  احراز صلاحیت باید مستند باشد
  حتما مستنداتی وجود داشته.
  شهرها و مناطقی که هر ساله افرادی را کاندید می می کنند و رد صلاحیت می شوند گزینه های دیگر را هم باید به میدان بیاورند.

 17. خنجی دلاور گفت:

  0

  0

  واقعا جای تعجب داره هیات لاری چرابایدباشه چراازخنج وگراش نبایددرهیات اجرایی باشه پ[…] پس تکلیف مشخص است چراحق الناس میکنند مگرسخنان رهبری رانشنیدند ایا این عدالت است که تمام این هفت نفر غیرلاری باشند […]

 18. نامشخص از کویت گفت:

  0

  0

  لارستان تا حالا اصلا پیشرفتی نداشته و دیگر هم نخواهد داشت چون لاریها خودشون همینو میخوان

 19. انصاف گفت:

  0

  0

  همه دوستان توجه کنند که کاندیداهای دیگر بخش ها تایید شده اند کاندیداداهای پر ادعا می توانند از بقیه که تایید شده اند و اتفاقا اهل منطقه خودشان هستند حمایت کنند پس لطفا بی دلیل تفرقه ایجاد نکنید

 20. دوست دار فارس گفت:

  0

  0

  درود بر سردار سازندگی جنوب فارس آقای حسنی
  […]
  شما حتمأ به حول قوه الهی تأیید خواهید شد و مردم فهیم منطقه با اکثریت آرا مجددا به شما رای خواهند داد برای خدمتی در خور و شایسته کل منطقه ان شاالله

 21. لارستانی. غیر لاری گفت:

  0

  0

  یک. سوال مهم. چرا هیت اجرایی در حوره انتخابیه. لارستان. خنج. گراش همه اش. لاری. هستند مگر نماینده مردم. برای این. سه شهرستان. نیست ایا این عذالت است. نتیجه اش اینستکه. میبینید. همه رد صلاحیت شده. ها. غیر. لاری. هستند والسلام

 22. گراشی گفت:

  0

  0

  مصاحبه ها خیلی خوب بود از سایت افتاب لارستان تشکر میکنیم. انشالله تا اخر انتخابات مواضع بی طرفی خود را حفظ کند. البته این بر خلاف سایت گریشنا است.

 23. نزدیکان علی اصغر حسنی گفت:

  0

  0

  سلام علیکم
  علی اصغر حسنی نماینده سابق لارستان در مجلس شورای اسلامی طی تماسی از بی طرفی و انعکاس اخبار انتخابات(در این قسمت) از عوامل سایت آفتاب لارستان تشکر و برای عزیزان آرزوی توفیق داشتند

 24. فریاد خواجوی گفت:

  0

  0

  با سلام
  سرکار خانم فتحی
  قدم شما را برای این همت بزرگ و ستودنی و عشق و عرق به شهر و دیار خود می ستایییم و با شناختی که از توان و روحیه ی بالای شما داریم و همچنین پشتکار شما در راه رسیدن به موفقیت، این پیشامد را به هیچ عنوان پایانی برای موفقیت ها و قدم های آتی شما نمیدانیم و نمی بینیم.
  سلامتی شما را از درگاه احدیت خواستارم و خواهان توفیق روزافزون شما هستم. پایدار باشید.

 25. ب گفت:

  0

  0

  احسنتم با این شاهکار عجیبتان . افرادی انگشت شمارباز باعث […] لارستان کهن و مردم نجیب شهر لار شدند و با رد صلاحیت شماری از کاندیدای حوزه انتخابیه که همگی غیر لاری محسوب میشوند به دنبال […] شهر لارمیباشند و جالبتر اینکه شخصی مانند آقای […] که در دوره […] و نیتش براین است که به میدان بیاید و بعنوان اولین شخص در بین کاندیدا به نفع شخص دیگری کناره بگیرد که شاید محبوبیتی در زادگاه خود کسب نماید را تایید صلاحیت میشود و افرادی چون زندوی دکتر مقدس و دیگر عزیزان کاندید شده را رد میکنند .

 26. the changes گفت:

  0

  0

  و باز ردصلاحیت…
  شاید آخرین […] تیری ازچله کمانی شکسته,فکرمیکنندبا […] وعدم تعامل بامنطقه پیشرفت میکنند,وتا یاد داریم نگاهشان نسبت به دیگران پراز[…] بوده وباهمین افکار[…] عامل پسرفت وعقب ماندگی لارستان شدند,لارستانی که زمانی شمال ان قیر,جنوب لنگه وشرق همسایه پارسیان بوده اما حال چطور,,محدوده ای ازفرودگاه تا پلیسراه,وجالبتر هنوز دم ازلارستان کهن زدن,
  به راستی که تعصب است وکاریش نمیتوان کرد.
  پیامبراکرم می فرمایند:
  «لیس منا من دعا الی عصبیة، و لیس منا من قاتل علی عصبیة، و لیس منا من مات علی عصبیة؛ کسی که مردم را دعوت به تعصب کند از ما نیست، و کسی که به خاطر تعصب بجنگد از ما نیست، و کسی که با تعصب بمیرد از ما نیست»

 27. بی طرف گفت:

  0

  0

  باید عرض کرد که بررسی تایید صلاحیت افراد سلیقه ای نبوده و براساس قانون و استعلامات مربوطه از چها مرجع شامل دادگستری، اطلاعات ،نیروی انتظامی و ثبت احوال می باشد که بعد از رد صلاحیت کتبا به افراد اعلام می گردد بنابراین هیچ فردی بدون دلیل رد صلاحیت نمی شود .ضمن اینکه فرد می تواند اعتراض خود را به هیات نظارت استان اعلام نماید حال باید منتظر تصمیم هیات استان ماند .

 28. the changes گفت:

  0

  0

  زندوی تایید خواهدشد,ولارستان خنج وگراش سربلندخواهیم کرد تادید اقایون قرن پانزدهمی نسبت به دیگرشهرها عوض شود,اقایان لاری ما آبادگریم ولی ومتاسفانه شما حامل […]

 29. کارمند گفت:

  0

  0

  بعنوان یه بیرمی امیدوارم برادران خنجی و گراشی اءتلاف کنن تا بتونیم زمام امور رو به دست افراد شایسته تر بسپاریم برای بیرمی ها آقایان جهانبانی و زارعی شناخته شده تر هستند. با تشکر از سایت آفتاب لارستان که بی طرفانه عمل میکند.

 30. ناشناس گفت:

  0

  0

  واقعا مسئولين لار يكبار ديگر با اين رد صلاحيت ها ثابت كردن كه خودشون رو از منطقه جدا ميدونن و فقط شهر لار رو ميبينن و ديگر مناطق و بخش هاي ديگر براي آنها مهم نيست

 31. ناشناس گفت:

  0

  0

  برادران لاری مطمان باشند لار استان نخواهد شد.
  لامرد ۱۰۰درصد تایید شدند.
  لار با۲۰درصد رد صلاحیت رکورددار است.
  با همدلی و توسعه صنعتی استان جدید فارس جنوبی به مرکزیت لامرد است.
  لارستان کهن هم شامل دو بخش شهر جدید و شهر قدیم خواهد ماند.لاری الاصل.

 32. ارمغان گفت:

  0

  0

  دوستان عزيز
  بيايد غير لاريها همنوا و همصدا يكي شويم و به اجماع روي يك غير لاري برسيم و لاري را شكست سختي دهيم كه درس عبرتي باشد براي اين لاري هاي […]

  • لطیفی گفت:

   0

   0

   خیالت راحت – تمام مردم اطراف لار این سری مانع از انتخاب یک فرد لاری خواهند شد – رای ما یک فرد لارستانی نه لاری –

 33. ناشناس گفت:

  0

  0

  درپاسخ به ناشناس که گفته استان جدید به مرکزیت لامرد شتردرخواب بیند پنبه دانه گهی لب لب خورد گهه دانه دانه دوزار بده اش بهمین خیال باش […]

  • لطیفی گفت:

   0

   0

   هرکجا استان بشه بهتر از لاره – چه جهرم – چه لار – به عمل کار بر آید به سخنرانی نیست – لامردیها و جهرمی ها نمونه ای از عملگراها هستند برعکس لاریها که فقط دلشون به شعار لارستان بزرگ! خوش است و بس.

  • کیان از شهر لامرد گفت:

   0

   0

   لطف کنید پای لامرد رو وسط نکشید استان شدن شرایطی داره که فعلا هیچ کدوم از شهرهای منطقه اون شرایط رو ندارن ولی میدونی فرق ما با شما چیه فرقمون اینه که مسئولای شما برای فرار از کم کاریشون ادعای تو خالی استان شدن سر میدن ولی مسئولای ما دارن زیر ساختهای استان شدن رو چراغ خاموش و بدون پز الکی و بدون سر و صدا دنبال میکنن یه کم واقع بین باشید

 34. خنجی دلاور گفت:

  0

  0

  انشاالله که لاریها […] ویک غیرلاری برمسندنمایندگی بنشیند واونوقت لاریها بدونندکه خداجای حق نشسته انشاالله واقعا عدالت است که هیات اجرایی فقط ازلارباشد مگرنماینده مال سه شهرستان نیست پس چراازخنج وگراش کسی جزهیات اجرایی نبوده اگر […]

 35. صدا تا صدا گفت:

  0

  0

  با نگاهی نگاهی به تاریخ منطقه متوجه خواهید شد لاریها چشم دیدن هیچ غیر لاری را ندارند .

 36. فضل اله گفت:

  0

  0

  با سلام اقاي معلم از جويم واقاي عزيز از دبي اين قدر بي انصاف نباشيد وباع.ث تنش نشويد دوره هاي قبل كه اقاي دكتر كشفي ودكتر مريدي كه تاييد نشدند مگر لاري نبودند پس هيچ غرضي در كار نيست

 37. صحرای باغی گفت:

  0

  0

  خداراشکرکه این […] ردصلاحیت شدآن زمان که […] بامکر و حیله و وعده های دروغین به مردم صحرای باغ […] همون بهترکه ردصلاحیت شده

 38. احمد گفت:

  0

  0

  البته توجه داشته باشیم خانومهای مانتویی تایید نمیشن و تایید نخواهند شد.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان