میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در22 ژانویه 2017 ساعت 11:40 ب.ظ سرویس:اجتماعی 2 دیدگاه 882 بازدید

منشأ همه اقدامات در جمهوری اسلامی مردم هستند/مسئولین توجهشان فقط به مرکز شهرستان نباشد

????????????????????????????????????

فرماندار لارستان در جمع مردم جویم:

منشأ همه اقدامات در جمهوری اسلامی مردم هستند/مسئولین توجهشان فقط به مرکز شهرستان نباشد

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: منشأ تمامی اقدامات در جمهوری اسلامی مردم هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در جمع مردم شهر جویم با بیان اینکه در تمامی عرصه ها محور حرکت ما مردم هستند؛ خاطرنشان کرد: منشأ تمامی اقدامات در جمهوری اسلامی مردم هستند و اگر بنا باشد مردم نادیده گرفته شوند، یقیناً آسیب های جدی هم برای ما و هم برای دولت و نظام ایجاد خواهد شد.

وی دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستا را پل ارتباطی مردم و مسئولان خواند و افزود: آنان بایستی خواسته های مردم را به گوش مسئولین برسانند و همچنین محدودیت ها و اختیارات دولت را به مردم منعکس کنند و ما هم باید از پتانسیل هایی که  شوراها و دهیاران دارند استفاده کرده و هماهنگی بیشتر ایجاد کنیم و حداکثر استفاده را از حداقل امکاناتی که در اختیار داریم ببریم تا رضایت مردم فراهم شود.

معاون استاندار فارس طرح های مورد بهره برداری در دهه فجر امسال را دارای رشدی مناسب نسبت به سال های گذشته دانست و خاطرنشان کرد: این از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیگیری های دولت تدبیر و امید است.

فرماندار ویژه لارستان خطاب به مسئولین شهرستان تصریح کرد: توجه مدیران شهرستان صرفاً به بخش مرکزی و مرکز شهرستان نباشد، بلکه بایستی نگاهشان به تمامی بخش ها و روستاهای شهرستان باشد و از نزدیک مسائل و مشکلات مردم را پیگیری و مرتفع نمایند.

رئیس شورای اداری لارستان در ادامه با اشاره به ملاقات هفتگی خود با مردم در روزهای دوشنبه، گفت: اگر مشاهده کردم که در طول هفته افرادی از روستاهای دور به فرمانداری مراجعه کرده اند و درخواست ملاقلات دارند، حتماً‌ با آنها دیدار خواهم کرد و مشکلات آنها را پیگیری می نمایم.

حسنی در پایان سخنانش سرکشی مستمر از بخش جویم را از اولویت های کاری خود و مسئولین شهرستان عنوان کرد و از بخشدار، دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستاهای بخش جویم نیز خواست که در راستای رشد و آبادانی و توسعه این بخش تلاش بیشتری داشته باشند و مسئولین را به کار و تلاش بیشتر وادارند.


2 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  جناب فرماندار لطفا بفرمائید مسئولانی که به گفته شما به مرکز شهرستان توجه داشته اند تا به حال چه گلی به سر مردم زده‌اند که ما از آن بی خبریم

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  اینکه شما می فرمایید مسئولین برای خودشهر هم کاری نکرده اند درست است اما سوال این است که مسئولین شهر های دیگر مانند جهرم و لامرد و یا گراش چرا گلهای فراوانی بر سر مردم شهر خودشان زده اند ؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان