میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۴:۲۳ ب.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 1,105 بازدید

منطقه ویژه اقتصادی لارستان به‌زودی ایجاد می‌شود

سایت «صحبت نو» خبر داد

منطقه ویژه اقتصادی لارستان به‌زودی ایجاد می‌شود

صحبت نو: در جلسه امروز (چهارشنبه) شورای عالی مناطق ویژه و آزاد، موضوع ایجاد منطقه ویژه اقتصادی لارستان مطرح و با توجه به توضیحات ارائه شده و آمادگی منطقه لارستان برای راه اندازی منطقه ویژه با آن موافقت شد.
لازم به ذکر است که این مصوبه چند سال مجدانه از سوی نماینده با همکاری مسئولان در دست پیگیری و مطالبه بود، که به زودی از سوی دولت برای بررسی و تصویب به مجلس شورای اسلامی ارسال خواهد شد.
انشاءالله با پیگیری های بعدی دکتر جعفرپور در کمیسیون اقتصادی و تصویب در صحن مجلس شاهد فضای مساعدی برای سرمایه گذاری و رونق و آبادانی منطقه و ایجاد اشتغال در سطح گسترده خواهیم بود.

* هرچند سایت «صحبت نو» منبع خبر را ذکر نکرده، اما به نظر می‌رسد سایت اطلاع‌رسانی دفتر دکتر جعفرپور آن را منتشر کرده باشد. باید منتظر ماند و دید که این طرح مهم اقتصادی- تجاری، که بیش از ۴ سال از زبان مسئولان شهرستان به‌ویژه نماینده مردم شنیده می‌شود، به سرانجام حقیقی و شایسته خواهد رسید یا خیر. 


3 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  مطمئن باشید از این نماینده هیچ آبی برای لارستان گرم نخواهد شد..فقط یه مشت وعده های تو خالی به مردم تحویل میدهد ۵ ساله که هنوز در تصویب این منطقه مونده چه برسه به راه اندازی و مطمئن باشید که قول دادن با کمک خیرین و بخش خصوصی این منطقه راه اندازی بشه و دولت یک ریال هم در اون سرمایه گذاری نخواهد کرد..

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  تمام مصوبات آخرهردولتی هست/بخیربگذره

 3. كرمستجي گفت:

  0

  0

  خبر قبل از انتخابات است اميد واريم جزءشعارهاي انتخاباتي نباشد جناب ريئس جمهور روحاني بايد به اين وعده خود عمل كنند و در ضمن دولت زير دين مردم لارستان بزرگ است خيلي از كارهايي كه در شهرهاي ديگربه دست دولت انجام شده اما دراينجا به دست خيرين انجام پذيرفته دولت بسيار بدهكار مردم منطقه است ايشان توجه داشته باشند در تركيب لارستان كه به چندين شهرستان تبديل شده و بخش بزرگي در هرمزگان قرار دارد تحت عنوان لارستان بزرگ بايد نگاه بهتر و همراه با تدبير باشد اين منطقه پهناور و بزرگ يك منطقه استراتژيك است كه در شمال تنگه هرمز و شمال خليج فارس امنيت منطقه را تامين مي كند و اين منطقه ديده بان جنوب مركزي كشور است !؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان