میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در21 مارس 2020 ساعت 8:44 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 8 دیدگاه 1,097 بازدید

من با چشم دل خدا را به نظاره  نشسته ام، زیباتر از بهار و روشن تر از سپیدی/ در عمادشهر فراموش شده ام!

گفت و گو با روشندلِ عمادشهریِ حافظ قرآن

من با چشم دل خدا را به نظاره  نشسته ام، زیباتر از بهار و روشن تر از سپیدی/ در عمادشهر فراموش شده ام!

آفتاب لارستان: همواره سعی کرده ایم غیر از مسئولان و افراد شناخته شده به سراغ برخی افراد موفق، متمایز و اثرگذار در مناطقه برویم و گوشه ای از شخصیت، فعالیت ها و البته مشکلات و نیازمندی هایشان را منعکس نماییم.

در ابتدای سال نو به همت «سیاوش ستاری» عضو شورای اسلامی شهر عمادشهر به سراغ جوان روشندل و حافظ قرآن در این شهر رفتیم تا با وی از زاویه ای نزدیکتر آشنا شویم.

گفت وگو با این روشندل مهربان نشان می‌دهد، معلولیت جسمی محدودیت است اما اگر فرصت مهیا شود امثال وی می‌توانند در جامعه نقش مثبت و اثرگذاری را ایفا کنند.

در ادامه گفت و گو با «محمد صالحی» را بخوانید:

***

برای شروع گفت و گو لطفا خود را معرفی فرمایید.

محمد صالحی هستم، فرزند صالح و متولد ۱۳۷۰

جناب صالحی از کی نابینا هستید؟

بنده از بدو تولد و مادرزاد نابینا هستم.

نکته جالب توجه در مورد شما حفظ قرآن در شرایطی سخت است، با توجه به بی سوادی والدین و وضع جسمانی، شما چگونه قرآن را حفظ کرده و فرا گرفته اید؟

راستش را بخواهید من قرآن را ابتدا در بخش تجوید و صوت علاقه داشتم و پیگیری کردم و در ادامه از طریق گوش دادن، «حفظ» کردم.

ازدواج هم کرده اید؟

بله، در سال ۱۳۹۵ با یکی از خویشاوندان خود در عمادشهر ازدواج کردم و حاصل این ازدواج دو فرزند دختر به نام‌های بشرا و تسنیم است.

می دانیم که شخصیتی اهل مطالعه و به روز دارید؛ چگونه کتاب و روزنامه مطالعه می کنید و در فضای مجازی فعال هستید؟

بله با برخی نرم افزارها این امکان برای نابینایان فراهم شده است؛ با برنامه E‌_‌Speak  و گوگل که می‌تواند متون را به صدا تبدیل کند و از طریق صوت متون را گوش می‌کنم.

با توجه به خاص بودن شرایط تان چه انتظاری از جامعه دارید؟

از مردم و جامعه فقط می خواهم که ما را درک کنند و معلولیت را محدویت نبینند چرا که من هم این شرایط را پذیرفته و ادامه داده ام و از مردم هم می‌خواهم من و امثال من را مثل خودشان ببینند.

علاقه اصلی شما در زندگی چیست؟

پدر و مادر و همسر و فرزندانم و علاقه شدیدی به دنیای الکترونيک دارم.

شما با این محدودیتی که دارید همواره در عمادشهر فعال هستید و خدماتی را هم تاکنون ارائه کرده اید؛ لطفا برخی خدمات عام المنفعه خود را بفرمایید؟

در خیلی از مساجد مناطق خصوصا در شهرستان خنج  موذن بودم و فعالیت زیادی داشته ام. همچنین در موضوع آموزش و حفظ قرآن کریم به دانش آموزان و افراد مختلف هم تلاش هایی کرده ام.

جناب صالحی دنیای یک نابینا چه رنگی ست؟

شاید از نظر خیلی ها دنیا رنگارنگ باشد ولی برای من دنیا روشن است، اگر چشم سر نداریم ولی چشم دلمان دنیا را روشن می‌بیند. من با چشم دل خدا را به نظاره  نشسته ام، زیباتر از بهار و روشن تر از سپیدی.

از مسئولان شهرستان چه انتظاراتی دارید و کمبودهای شما چیست؟

من و امثال من را بیشتر درک کرده و خدمات در خور شان ما را بیشتر کنند. به برخی از ادارات که مراجعه کرده ام رفتارهای زیبنده ای با من نشده است. نمی‌دانم  دلیلش چیست؟ شاید دلیلش روشن دل بودن من باشد. افراد بدانند که معلولیت ناتوانی نیست بلکه یک محدودیت است و در صورتی که فرصت ها برای آنها مساعد شود معلولان می توانند همانند دیگر افراد جامعه رفتار و عمل کنند.

از مسئولان‌ منطقه و شهر خود چه توقعاتی دارید و با کدام یک در ارتباط هستید؟

راستش را بخواهید از امام جمعه و خیرین محترم تقاضای دلجویی و همراهی دارم و گاهی احساس می کنم در عمادشهر فراموش شده ام. البته با شیخ عثمان محمدی مدیر داخلی مجتمع دینی ارتباط دارم و از ایشان بابت تمام حمایت هایشان تقدیر و تشکر می کنم. سياوش ستاری، عضو شورای اسلامی شهر هم خیلی از کارهای اداری و درخواست های من را در سطح عمادشهر و شهرستان لارستان پیگیری می‌کنند که قدردانشان هستم و درخواست ها و صحبت هایم را به بخشدار محترم صحرای باغ، جناب آقای علمدار نیز منتقل می‌کنند. بخشدار ما خوشبختانه جوان و دلسوز است امیدوارم با حضور ایشان  بیش از پیش در بخش شاهد پشرفت باشیم.

از مسئولان شهرستان هم با کسی در ارتباط بوده و هستید؟

از آقای جعفرپور بابت خدماتش در لارستان بزرگ تقدیر و تشکر می کنم و ضمن تبریک به منتخب مردم آقای حسین زاده از ایشان می خواهم که از قانون حمایت از معلولین دفاع نمایند. امیدوارم ایشان هم مثل دکتر جعفرپور با روشندلان رابطه حسنه ای داشته باشند.

با سپاس از فرصتی که در اختیار ما گذاشتید در پایان اگر نکته ای باقی مانده بفرمایید.

نکته ای که لازم می دانم عرض کنم اینکه من با خیلی از خبرگزاری‌ها درخواست مصاحبه کردم اما جواب مثبتی نشنیدم تا اینکه یکی از همشهریانم سایت و کانال «آفتاب لارستان» را به من معرفی کرد، چرا که در عمادشهر این خبرگزاری مطرح بوده و طرفداران زیادی دارد. با اولین تماسم مدیرمسئول این سایت به درخواست‌ من پاسخ مثبت داد که ضمن تشکر از ایشان و خبرنگارشان از خداوند آرزوی بهروزی و موفقیت بیش از پیش آنها را خواستارم.

همچنین ضمن تبریک سال جدید، از کلیه عوامل و مسئولین بالاخص ریاست محترم ستاد مبارزه با کرونا در شهرستان لارستان، معاونت محترم استاندار فرماندار ویژه لارستان جناب آقای مهندس حسنی و کلیه مسئولین دلسوز و جامعه محترم پزشکی تقدیر می کنم و از مردم می خواهم با ماندن در خانه زنجیره ابتلا به بیماری کرونا را قطع نمایند تا ان شاءالله به زودی مردم کل دنیا از شر این ویروس رها شوند.


8 نظر

 1. از لارستان گفت:

  0

  0

  ضمن تبریک عید نوروز و عید مبعث به همه عزیزان به خصوص سردبیر محترم نشریه آفتاب لارستان و همکاران.
  ابیاتی تقدیم به این روشن دل بزرگوار و امثال ایشان میکنم:
  این زمان از چشم تارم غافلم
  چون که از خود روشن و روشن دلم
  گرچه رفتم در میان سنگ و گِل
  کهکشانها دیده ام ای تیره دل
  نیستم از کوری ظاهر خجل،کور نابینا تویی ای تیره دل.
  این بزرگواران درسهای زیادی به ما می دهند که برای طی طریق به سمت خدا و پیشرفت در این دنیا الزامأ نیاز به چشم و گوش ظاهر نیست آنچه مهم است تلاش و اراده و همت است.
  امیدوارم جامعه ما بیش از پیش به این قشر از افراد توجه کنند و زمینه بالندگی را فراهم کنند
  در آستانه عید مبعث تشکر میکنم از جناب دکتر سیاوش ستاری بزرگوار برادر عزیز مانند همیشه فعال هستید و دست گیر همه اقشار و در همین شب مبعث هم مسلمأ چنین گزارشی را منتشر کردید که معنای مبعث و قرآن جاویدان را برای ما یادآور شوید
  احسنت به این درایت
  احسنت و درود بر شما،خداوند پشت و پناه شما باشد
  در سطح شهرستانمان لارستان افتخار میکنیم به چنین نیروی زبده و موثری.
  گزارش های فعالیت های شما همیشه باعث خرسندی ما هست
  چه آن زمان که خود شما ریاست شورا را به عهده داشتید و چه در زمان حاضر علاوه بر فعالیت در شورای عماد شهر به عنوان مباشر و مشاور مسؤلان هستید
  تبریک به عمادشهر و اهالی عمادشهر بخاطر بهره مندی از چنین جوان هوشمند و مسوولیت پذیر.همین چند روز اخیر بود که به صورت خودجوش با پافشاری خود در این شرایط سخت کمبود وسایل بهداشتی، الکل و ماده ضدعفونی و دیگر اقلام بهداشتی را برای همشهریانتون فراهم کردید و از خدمت صادقانه شما در پایگاه غربالگری هم باخبریم.
  ان شاء الله که مزد خدمت خالصانه و عام المنفعه خود را از خدا دریافت کنید و شاهد دیدن شما در والاترین مناصب باشیم.
  نهادِ نیک تو کامت برآورد
  جان‌ها
  فدایِ مردم نیکو نهاد باد

 2. رزاقیان گفت:

  0

  0

  عالی بود…ممنون جناب منشی

 3. فرهنگی لار گفت:

  0

  0

  رسول الله می­ فرمایند: “فإذا دخل صاحب القرآن الجنه قیل له اقرأ و ارق لکل آیه درجه فلا تکون فوق حافظ القرآن درجه.” هنگامی که صاحب قرآن داخل بهشت شود به او گویند بخوان و بالا برو، پس برتر از درجه حافظ قرآن درجه­ ای نیست.
  درود خدا بر تمامی مأنوسان با قرآن به ویژه حافظ روشندل جناب صالحی،ان شاء الله که خداوند یاور شما باشد.
  و حق ایجاب میکند که فرد مصاحبه گر هم فراموشمان نشود کم لطفی نکنیم و از ایشان تقدیر به عمل آوریم
  از این جهت که آقای دکتر ستاری واقعا مسوول پرتلاشی هستند و پر از انگیزه خدمت به خلق بنده به دلیل ماهیت شغلی خودم مدتی در عماد شهر مشغول بودم الحق و الانصاف که در تمام مدت سکونت در عماد شهر جناب ستاری از حامیان فرهنگ و علم و ادب بودند و همیشه در خط اول خدمت به مردم همچنان هم طبق اخبار واصله خدمت گذار مردم هستند هر مسئله و موضوعی که پیش می آید این بزرگوار بدون توجه به منفعت مادی وارد عرصه میشود و با تمام تلاش پیگیر میشود
  خداوند به جناب دکتر افتخار و عزت بیشتر بدهد
  خوش نقشی ایشان در زمان ریاست شورا واقعا تحسین برانگیزبود فردی جوان که شبانه روزش وقف تلاش برای مردم بود از پیگیری کارها گرفته از سفرهای استانی و کشوری گرفته تا برگزاری هزاران مراسم در زمینه های مختلف
  اهمیت به شهروندان،تجلیل از موفقیت شهروندان در هر زمینه ای هزاران برنامه برای ایام فراغت
  رضایت و دریافت تقدیرنامه از مسؤلان شهرستانی و استانی مؤید همین نکته است ارتباط تنگاتنگ با مسؤلان شهرستان و استان نشان از درخشش ایشان دارد
  تمامی مسوولان و شهروندان رضایت قلبی داشته و دارند
  عنصری موثر در کنار مسوولان است و یاری دلسوز برای همشهریانش
  بنده کلامی اغراق نمیکنم و خدا را گواه می‌گیرم که این بزرگوار چقدر پرتلاش است برای شهرش و مردمش ،چرا که از نزدیک شاهد تلاش های ایشان بوده ام با تمام مشغله های کاری پای مردمش که وسط باشد سریعأ دست به اقدام میزند
  و چنین صفات و کرداری نشانه غیورمردی جناب دکتر است
  واقعا چقدر خوب است که هنوز افرادی با سابقه علمی و عملی درخشان این حد از تواضع و خدمت رسانی را بدون چشم داشت به منفعت خود دارند آن هم در شرایط جامعه امروز ما که اوضاع سیاست و مسوولیت پذیری آشفته است
  امیدواریم که این استاد بزرگوار صاحب مقالات و آثار ملی و بین المللی بتوانند نسلی متعهد و انقلابی خلاق اهل دانش و تلاش مانند خود تحویل جامعه ما بدهند.
  برایشان دنیایی از سلامتی و موفقیت و خرسندی آرزومندم
  افتخار ما هستید.
  خداوند یاور شما باشد و در راه خدمت به خلق بر توانتان بیفزاید و موانع بزداید

 4. الف،ف گفت:

  0

  0

  بسیار زیبا
  دست مریزاد به مصاحبه گر عزیز و حافظ روشندل
  مشعوف شدیم و حظ بردیم
  هر دو از عماد ها و امیدهای بخش عمادشهر هستند
  خداقوت به جناب منشی سردبیر پرتلاش
  زیباترین سؤال و پاسخ دنیای یک نابینا چه رنگی است؟

 5. شهروند گفت:

  1

  0

  سلام

  هرفردی درهرمسئولیتی که هست دراین شرایط حساس کشور ومشکلات معیشتی وشیوع ویروس کرونا، اگر بتواند به درهمان خط ومشی مسئولیت وچارچوب ودرراستای عمل به وظایف قانونی خود خودحرکت کند،شاهکارکرده است، که ازاین نمونه افراد درکشور کم داریم وگرنه الان وضعمان این نبود.

  وظیفه شورای شهر صیانت ازحقوق شهروندی است نه سواستفاده ازجایگاه شورایی برا زمینه سازی و استحکام جایگاه سیاسی درآینده!! البته برخی افراد که درعمادشهر ازدایره سیاست خارج شده اند، درظاهر خودشان را نحودهرآشی میکنند، درآینده ای نزدیک لکه ننگینی ازکارنامه شان برملاخواهدشد وسیلی محکمی خواهند خورد. امابقولا صبرکوچک خداوندچهل سال است.

  جناب آقای صالحی احسنت ودرودخداوند برشماباد.
  شخصیت آقای صالحی؛ حافظ عزیز وگرانقدر عمادشهر قابل احترام است، اما این نکته قابل توجه ایشان که: اشخاصی که ازوظایف مسئولیتی نه چندان‌مطرح خود عدول میکنند و قانون حدود ۱۰۰ ماده ای وظایف شورا را کنارزده وبا اهداف سیاسی خود رابه افرادی پاکدل همچون آقای صالحی نزدیک میکنند، هدفی جز زمینه سازی های سیاسی شان ندارند.

  شخصیت منافقین دراحادیث وروایات:
  منافقین همچون آفتاب پرست رنگ عوض می کنند.پشت پرده باشبهه ولجن پراکنی مایه تفرقه اقوام وملت ایران می شوند، امادرظاهر خودرا دلسوز و خیرخواه مردم معرفی می کنند…

  «پیامبر گرامی اسلام صلی‌الله علیه و آله و سلم»:
  مَن خالَفَتْ سَریرَتَهُ علانِیَتُهُ فَهُوَ مُنافقٌ.
  منافق آن كسی است كه ظاهرش برخلاف باطنش باشد. (سفینه، ج ٢، ص ٦٠٦)

  «مولی امیرالمؤمنین علیه‌السلام»:
  اَلمنافقُ مَكورٌ مُضِرٌّ مُرتابٌ.
  آدم منافق فردی است مکّار، حیله‌گر، زیان‌رسان و همیشه محل شک و اتّهام است. (فهرست‌غرر، ص ٣٩٤)

  «مولی امیرالمؤمنین علیه‌السلام»:
  بِالكِذبِ یَتزَیَّنُ أهلُ النِّفاقِ.
  آدم‌های منافق با توسّل به كِذب و تزویر كارهای (ناپسند) خود را زیبا و نیكو جلوه می‌دهند. (فهرست غرر، ص ٣٤٤)

  امام سجاد(ع):
  اَلمنافقُ اِنْ حَدَّ ثَكَ كَذَّبَكَ و اِنْ وَعَدَكَ اَخلَفَكَ و إنِ ائْتَمَنْتَهُ خانَكَ و اِنْ خالَفتهُ اِغتابَكَ.

  منافق کسی است هرگاه با تو حرف می‌زند دروغ می‌گوید و اگر به تو وعده می‌دهد خُلف وعده می‌کند، هر وقت امانت به او سپردی به تو خیانت می‌نماید و چنانچه با او مخالفت کنی در پشت سر، تو را غیبت می‌کند. (بحار، ج ٧٢، ص ٢٠٥)

  «امام محمدباقر(علیه‌السلام)»:
  مُحَرَّمَةٌ اَلجَنَّةُ عَلی القَتّاتینَ والمَشّائینَ بِالنَّمیمةِ.
  آدم‌های سخن‌چین که کارشان مُدام تفرقه انداختن و دوبهم‌زنی میان مردم است، بهشت برای آن‌ها حرام خواهد بود. (اصول کافی، ج ٤، ص ٧٥)

  حضرت علی علیه السلام درنهج البلاغه ودرتشریح شخصیت منافقین می فرمایند: … یَتَلَوَّلونَ الوانا (منافقین رنگ عوض می کنند…

  • Rezaei گفت:

   0

   0

   سلام و درود
   این روزا توی سریال پایتخت نقی معمولی وقتی از یه موضوعی به شدت تعجب می‌کنه یه تیکه کلام جالب داره که میگه یا مکه مکرمه مدینه منوره.داشتم متن مصاحبه رو میخوندم گفتم نگاهی هم داشته باشم به کامنت ها این کامنت فوری تیکه کلام نقی معمولی رو به ذهنم آورد شهروند بزرگوار یکی از وظایف شورا پرداختن به حقوق شهروندی هست یک جنبه از حقوق شهروندی اهمیت دادن به شهروندان و حمایت هست تحت عنوان قوانین حمایتی به نظر میاد که همین صحبت و نشستن پای حرفهای دل خودش یک حمایت باشه چرا که بهترین حمایت محبت هست مورد دیگری از وظایف شورا شنیدن خواسته های مردم و انتقال به مراتب و مقامات بالاتر هست به این مصاحبه دقت کنید که مصاحبه گیرنده دقیقا این موضوع رو رعایت کردند و از حافظ بزرگوار سؤال پرسیده اند چه توقعی دارند؟چه انتظاری دارند؟چه کمبودی دارند؟
   و چه بهتر که چنین مطلبی توی یک سایت و نشریه معتبر پربازدید منتشر بشه تا هم ما مردم بیشتر با حافظان روشندل آشنا بشیم و هم مسوولین دغدغه هارو بشنوند. یک سری وظایف دیگه هم به عنوان مشکلات معیشتی مبارزه با کرونا و…بیان کردید این روزها حتما همه از احتکار و کمیابی مواد بهداشتی باخبر هستند شما هم باخبرید ولی جناب ستاری همین هفته اخیر از حواله الکل و ماده ضدعفونی و بوته های گیاه آلوئه ورا برای تولید ژل
   که برای شهرشون جور کرده بودند رونمایی کردند فکر نمیکنم اقدام خیلی راحتی باشه جور کردن این موارد که به سادگی ازش بگذریم
   کمپ غربالگری هم که ایشون داوطلبانه در اونجا حضور دارند من معذرت می‌خوام از جناب ستاری که یک سری مسائل رو بیان میکنم چون مطمئنم خودشون راضی نیستند این مسائل منعکس بشه خب افرادی که توی کمپ غربالگری مشغول هستند مسلما نیاز دارند به خوراک و اولین کسی که در صدر قرار گرفت برای تأمین خوراک این عزیزان جناب ستاری بودند من با همشهریان ایشون در ارتباطم و میبینم و می‌شنوم دعای خیرشون رو در حق مسوولان عمادشهر و از جمله جناب ستاری.چه با زبان چه در عمل چه در قالب استوری همه تشکر میکنن از ایشون
   اعتماد دارند به این بزرگوار و تلاششون رو ارج میگذارن
   بزرگوار بعضی حرفهای شما از جمله لکه ننگ و سیلی خالی از شأن پاسخ هست زیرا که فقط حرف بوده و مثل سرعت شیوع کرونا فقط حرفهای مخرب رو بیان کردید بدون هیچ مدرک فقط از روی کینه و بغض شخصی
   مسلما اینطور که به نظر میاد ایشون در شورا بسیار موفق هستن چون وقتی یه سمتی داره کوبیده میشه بدون مدرک و صرفا با ادعا تخریب میشه پس یعنی موفقیت در همون سمته که اینقدر بغض به وجود آورده
   خود شورا یک نهاد سیاسیه چه توقعی دارید از شورا که‌ فکر میکنید باید اعضای شورا جدا از سیاست باشه؟نهادهای سیاسی از اسمشون مشخصه دیگه اصلا اصل انقلاب و اسلام سیاست هست سیاست ما عین دیانت ماست و دیانت ما عین سیاست ما. بیان کردید که اقدامات ایشون برای استحکام جایگاه سیاسی در آینده است به نظرم میاد آینده هر فرد یک مسئله کاملا شخصی هست هر فردی ایدئولوژی خاصی داره و برای ایدئولوژیش تلاش میکنه
   اما از حق نگذریم آینده نگر خوبی هستید😄چون آینده ایشون رو خوندید میگید برای آینده کار میکنندو از الان سعی میکنین جلوی موفقیت های آینده رو بگیرین 😂
   سنگ ننداز که سنگ انداختن میشه پله پله هم سرعت پیشرفت رو بیشتر می‌کنه.
   خلاصه بگم که تخریب واقعا چیز خوبی نیست کینه و بغض فقط صاحب کینه رو ضعیف جلوه میده
   هرکسی با تلاش می‌تونه پیشرفت کنه چرا ماها عادت داریم بقیه رو زمین بزنیم تا پیش بریم این کار فقط مال آدمایی هست که مغزشون لَنگ میزنه و میدونن اهل تلاش و اراده نیستن می‌خوان بقیه رو زمین بزنن
   یه کم به احادیثی که بیان کردید دقت کنید من شمارو در این روایت ها دیدم با شبهه و لجن پراکنی باعث تفرقه میشود.منافق حیله‌گر و زیان رسان است باتوسل به کذب کار ناپسند را زیبا جلوه می دهد وقتی با او مخالفت کنی پشت سر توغیبت می کند سخن چینی که مدام تفرقه ایجاد میکند بهشت بر او حرام است.
   خودِ شیطان با اون همه بدی از تهمت و بهتان بیزاره وای بر آدما که از شیطان هم پیش رفتن!!!
   پناه بر خدا

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   سلام و درود… اعیاد شعبانیه بر همه شما عزیزان بالاخص دست اندرکاران خبرگزاری آفتاب تبریک و تهنیت باد. نحوه نگارش شما دقیقا مشخصه که چه مشکلی و چه آرزویی برای دیدن عمادشهر دارید. از عدول گفتن و از سیلی نوشتن شما مشخصه که این همه ادبیات کاذب را در وصف خودتان نگارش کرده اید. آقای X جهت اطلاع حضرتعالی : حقیر با افتخار و به فرمایش خود جناب آقای حمید منشی دوست و برادر عزیزم اقدام به این مصاحبه نموده ام آقای منشی از من خواسته و شخصا هم با جان و دل پذیرفتم و به این کار خودم افتخار میکنم و از این به بعد هم سرباز این خبرگزاری و جناب آقای منشی هستم و خواهم بود.من و امثال من نیازمند دعای خیر روشن دلانی همچون آقای صالحی هستیم و رفاقت دیرینه من و آقای صالحی و آقای احمد محمدی به سالهایی برمی‌گردد که شما اونموقع در گهواره بودی و…. . آقای شهروند کاذب و آقای X واقعی، سیلی هایی که ۳ سال هست قراره من بخورم که شما می‌خورید و لکه های ننگین هم روز به روز بر پیشانی شما و پرونده های کیفری شماست که هم اکنون با قریب بر ۵ فقره پرونده کیفری در آرزوی دیدن شهر زیبای عمادشهر هستید و سو سابقه ی شما مشخص و آثار کلاسه انگشتان و پلاک بر گردن شما در زندان شهرستان لارستان هویدا و کارنامه من هم مشخص که قطعا پس از خدا من را مردم و شما را قانون برای چندمین بار متولی قضاوت خواهد کرد. تقدیر و تشکر از متانت و بنده نوازی همه ی عزیزانی که ضمن احترام به خود حقیر را هم‌تراز خودشان شایسته و بایسته وصف کرده اند خداوند همه شما و دوستان من بالاخص آقای منشی را پا در رکاب اهل بیت علیه السلام و صحیح سالم و سلامت نگه دارد و آقای X تازه به دوران رسیده ی هویت کاذب و همیشه نقاب به صورتِ آرزو به دل مانده را هدایت کند. دوستدار و خادم لارستان بزرگ سياوش ستاری

 6. محمد ر گفت:

  0

  0

  سلام. بهتربود کاربران با نام های “ازلارستان” و “فرهنگی لار” و… که نظرشون ثبت شده بااسم شناسنامه ای خودشان کامنت میذاشتن تا ماهم ایشان را بشناسیم.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان