میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در16 آوریل 2015 ساعت 5:19 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,576 بازدید

«مهدي قاسمي» بار ديگر رئيس اداره كار شد

«مهدي قاسمي» بار ديگر رئيس اداره كار شد

با حضور فرماندار ویژه لارستان و معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس، رئیس جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لارستان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان، در مراسمی با حضور علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرمانداری ویژه لارستان، قدرخادم الحسینی معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس، رامین اقتداری رئیس شورای اسلامی شهر لار، حمیدرضا اسدی از دفتر نماینده مردم لارستان و تعدادی از مدیران عامل شرکت تعاونی، عبدالمهدی قاسمی بعنوان رئیس جدید اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان لارستان معرفی شد.

kar

دراین مراسم ابتدا مهناز طاهری رئیس سابق این اداره به ارائه گزارشی از عملکرد خود در طول سال ۹۳ پرداخت.

در ادامه قدر خادم الحسینی معاون اداره کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی فارس نیز در خصوص اهمیت احیاء مشاغل خانگی و بحث اشتغال زایی مطالبی را بیان کرد.

وی افزود: ایجاد مشاغل خانگی می بایست بصورت جامع و کامل و با آن اهدافی که تعریف شده است در جامعه نهادینه گردد تا زمینه اشتغال جوانان بیکار را فراهم کند. خادم الحسینی همچنین در خصوص تنظیم روابط کار وبحث تکریم ارباب رجوع هم سخن گفت.

درادامه علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان نیز در سخنانی بابیان اینکه لارستان بزرگ دارای وسعت و قدمت زیادی است؛ تصریح کرد: باتوجه به این مهم، می بایست مسئولین استانی به این شهرستان توجه و یژه و بیشتری کنند.

وی از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس خواست که اداره شهرستان لارستان را در موضوعات مختلف از جمله افزایش  نیروی انسانی، تجهیز و تامین وسیله ی نقلیه و در کل از نظر سخت افزاری و نرم افزاری تقویت کنند.

فرماندار ویژه لارستان در پایان سخنانش از مهناز طاهری رئیس سابق این اداره تقدیر و تشکر کرد و برای رئیس جدید این اداره عبدالمهدی قاسمی هم آرزوی موفقیت کرد.

گفتنی است در پایان از طرف مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس از مهناز طاهری با اهدا لوح سپاس تقدیر شد و حکم انتصاب آقای عبدالمهدی قاسمی نیز بعنوان معاونت اداره کل و رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لارستان به وی تقدیم گردید.

اضافه می گردد که تحصیلات عبدالمهدی قاسمی کارشناسی ارشد مدیریت و اهل و ساکن شهر لار می باشد. وي پيش از اين نيز يك بار سرپرست اين اداره شده بود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان