میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲:۳۵ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 643 بازدید

مهمترین وظیفه مسئولین شهرستان همکاری در جهت تولید و اشتغال است/ نباید واحد تولیدی به‌خاطر سختگیری مالیاتی تعطیل شود

فرماندار لارستان در جلسه شورای اشتغال شهرستان:

مهمترین وظیفه مسئولین شهرستان همکاری در جهت تولید و اشتغال است/ نباید واحد تولیدی به‌خاطر سختگیری امور مالیاتی تعطیل شود

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان تأکید کرد: مهمترین وظیفه مسئولین در شهرستان همکاری در جهت تولید و اشتغال است.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در جلسه «شورای اشتغال و سرمایه گذاری» شهرستان در سخنانی با بیان اینکه ملت فرهیخته ایران، ٢٩ اردیبهشت را یک روز به یاد ماندنی در تاریخ کشور رقم زدند؛ تصریح کرد: حضور پرشور ملت در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نقطه عطفی برای نمایش اقتدار جمهوری اسلامی ایران بود و این حضور چشمگیر نشان داد که مردم کشورمان همیشه حامی جمهوری اسلامی ایران هستند و بر تأثیرشان در سرنوشت و آینده ایران اعتقاد راسخ دارند.

وی ضمن تبریک انتخاب مجدد دکتر حسن روحانی به عنوان رییس جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد: پس از این نمایش اقتدار، باید آحاد مردم و مسئولین دست در دست هم دهند و در جهت رشد و توسعه و پیشرفت کشور تلاش کنند.

فرماندار ویژه لارستان به حشور بیش از ۷۰ درصدی مردم در انتخابات اشاره و آن را به دلیل احساس تعلق به کشور و در جهت تقویت امنیت عنوان کرد و افزود: باید به چنین ملتی افتخار کرد و این مشارکت تاریخ‌ساز مردم و رأی قاطع آنها سرمایه‌ای بزرگ برای دولت دوازدهم و در رأس آن جناب آقای دکتر روحانی خواهد بود و مطمئنا دولت بعدی مقتدرتر از دولت یازدهم در عرصه جهانی و داخلی ظاهر خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه مهمترین کار ما در شهرستان اشتغال‌زایی و رونق تولید است، بیان کرد: ایجاد شغل با توسعه تولید و صنعت صورت می‌گیرد، پس همه باید برای ورود سرمایه‌گذار تلاش کرده و مشکلات را در چارچوب قانون حل کنیم.

حسنی موفقیت دولت و نظام در حوزه اقتصادی را ناشی از موفقیت در اشتغال و تولید دانست و خاطرنشان کرد: ما اگر در این خصوص خوب کار کردیم و سیاست ها را عملیاتی نمودیم، یقیناً رضایت مندی مردم نسبت به نظام و دولت بیشتر خواهد شد و در آینده هم مشارکت بیشتر مردم را شاهد خواهیم بود.

فرماندار لارستان ادامه داد: مسئولین نه در چارچوب آن وظیفه ای که در اختیارشان است، بلکه با توجه به احساس مسئولیت اجتماعی و یا بر اساس آن دلسوزی که برای کشور، نظام و مردم دارند، سعی کنند در این راستا تا آنجایی که می توانند برای جذب سرمایه گذار و ایجاد شغل پایدار تلاش کنند تا برای نسل های بعدی نیز تضمینی وجود داشته باشد.

معاون استاندار فارس با تأکید بر اهمیت استقلال اقتصادی به عنوان زیربنای استقلال سیاسی، اظهار داشت: ما اگر توانستیم در حوزه اشتغال و تولید خود را تقویت کنیم و اقتصاد مان درون زا بشود، دیگر نگاهمان به خارج از کشور نخواهد بود و به عنوان کشوری مقتدر در جهان شناخته خواهیم شد.

حسنی بر ضرورت برگزاری جلسات مستمر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان تأکید کرد و گفت: با توجه به اعتماد مردم به دولت و به‌رغم مشکلاتی که مردم با آن روبه‌رو بوده‌اند، دیگر پذیرفتنی نیست که هیچ واحد تولیدی به‌خاطر سختگیری بانک‌ها، امور مالیاتی و یا دیگر دستگاه‌ها، تعطیل شود.

وی در پایان سخنانش تصریح کرد: حقوق مالیاتی و حقوق دولت باید وصول شود، اما هیچ واحد تولیدی نباید تعطیل شود؛ باید کاری کرد که مسئله بیکاری در این کشور ریشه کن شود و زمینه اشتغال و تولید فراهم گردد.

پیش از این سخنان، علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان نیز در خصوص  ایجاد اشتغال و تولید مواردی را بیان کرد.

در ادامه همچنین اعضای جلسه هر کدام جداگانه پیشنهادها و راهکارهای لازم را در موضوع اشتغال زایی و رشد تولید در شهرستان مطرح نمودند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان