میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۶:۴۸ ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 157 بازدید

مهندسان ساختمان لارستان در تالار جهانگردی لار گِرد هم آمدند

مهندسان ساختمان لارستان در تالار جهانگردی لار گِرد هم آمدند

چهارشنبه ۸ اسفند ۹۷ در تالار مهمانسرای جهانگردی لارستان مراسمی به مناسبت روز مهندس با حضور رئیس نظام مهندسی استان فارس، مسئولان شهرستان و بخش ها و جمعی از مهندسان همراه با خانواده هایشان برگزار شد.

به گزارش پیام دانش اوز، در این آئین مهندس یونس رضائی، رئیس دفتر ویژه نمایندگی منطقه لارستان، گفت: اقدامات این نمایندگی به ویژه در راستای اهداف سازمان نظام مهندسی و با همکاری عوامل فنی به خوبی پیش می رود.

وی با قدردانی از حضور رئیس و همراهان از سازمان نظام مهندسی استان فارس، شرکت مقامات فرمانداری ویژه، جمعی از شهرداران و روسای دانشگاه ها و ادارات را مثبت ارزیابی کرد و گفت: حضور مدیران ارشد سازمان ها در پیشبرد اهداف نظام مهندسی درشهرستان تاثیری شایان خواهد گذاشت.

رئیس دفتر ویژه نمایندگی منطقه لارستان همچنین از تصویب اعتبار ۲۲ میلیارد ریالی جهت ساختمان نمایندگی در لار خبر داد.

وی خاطر نشان کرد :فاز اول این طرح در حال انجام است و سعی می شود برابر برنامه زمان بندی شده پیش برود.

مهندس رضائی درخصوص عملکرد دفتر ویژه نیز سخنانی را بیان کرد.

مهندس سید مرتضی سیف زاده، رئیس سازمان نظام مهندسی استان فارس نیز در این مراسم، با ابراز خشنودی از حضور چشمگیر شرکت کنندگان گفت:حضور مسئولان متولی ساخت و ساز نشانگر حمایت از برنامه های نظام مهندسی در راستای ایمنی ساختمان است.

وی با بیان رشته های زیر مجموعه نظام مهندسی به رشته های عمران، معماری، برق، مکانیک، ترافیک و شهرسازی اشاره و خاطر نشان کرد: هماهنگی این هفت رشته ضرورت دارد و از این گروه ها تقاضا می شود به صورت تک رشته ای کار نکنند و با یکدیگر هماهنگ باشند.

مهندس سیف زاده با اشاره به وقوع بلایای غیر مترقبه مثل زلزله گفت: زلزله شهرستان بم ۲۶ هزار نفر تلفات انسانی داشت ولی در زلزله کرمانشاه بخاطر رعایت اصول ایمنی در ساخت و ساز میزان تلفات به مراتب پائین آمد.

وی بار دیگر اهمیت نظارت فنی بر ساختمان ها را یادآور شد و افزود: هزینه نظارت نباید هزینه اضافی تلقی شود در حالی که این ها سرمایه گذاری و نوعی ارزش افزوده و صرفه جوئی در هزینه هاست.

محمد خواجوی، هنرمند خوش ذوق اوزی، با اجرای چند آهنگ شاد به طراوت همایش افزود.

از نکات جالب برنامه قرعه کشی بین ۹۳ نفر از کسانی که به موقع در همایش حاضر شده بودند و به ده نفر از آنان هدایائی به قید قرعه داده شد.

در این مراسم که با صرف شام به پایان رسید علاوه بر رئیس نظام مهندسی استان، مهندسان بهنام زارع و اکبر احمدی، نایب رئیس دوم و معاون بهره برداری و انسانی، دکتر مهران عسکری، رئیس شورای اسلامی، مهندس مسعود کراماتی، شهردار و عبدالعزیز خضری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اوز، به اتفاق جمع زیادی از مهندسان و معماران از بخش اوز نیز حضور داشتند.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    نیت الهی و وجدان کاری رمز موفقیت در تمام کارهاست. به این امید که مهندسان ما همین دو هامل رو داشته باشن

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان