میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در30 جولای 2014 ساعت 3:26 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 3,253 بازدید

سه مهندسي مكانيك، برق و شيمي به ديگر رشته هاي مهندسي دانشگاه دولتي لار اضافه شد

0سه مهندسي مكانيك، برق و شيمي به ديگر رشته هاي مهندسي دانشگاه دولتي لار اضافه شد

روابط عمومي مركز آموزش عالي لارستان: مرکز آموزش عالی (دانشگاه دولتی) لارستان موفق به اخذ مجوز سه رشته تحصیلی جدید شامل مهندسی مکانیک، مهندسی برق و مهندسی شیمی گردید. با افزوده شدن این رشته‌های دانشگاهی، این مرکز با شش رشته فنی مهندسی، در مقایسه با دانشگاه­های دولتی همتراز منطقه از تنوع رشته بسیار بیشتری برخوردار شده است.

با افزوده شدن این سه رشته، دانشگاه دولتی لارستان در مهرماه امسال در شش رشتة مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر- فناوری اطلاعات، مهندسی شهرسازی، مهندسی مکانیک، مهندسی برق، مهندسی شیمی  از طریق آزمون سراسری دانشجو می ­پذیرد.

شایان ذکر است درحال حاضر، مجوز تنها دانشکده در دانشگاه دولتی، دانشکدة فنی- مهندسی است. امید است با پیگیری‌های انجام شده، مجوز دانشکده‌های علوم پایه و علوم انسانی نیز تا حداکثر سال آینده کسب شده و رشته‌های تحصیلی در گروه‌های علوم پایه و انسانی نیز به دانشگاه دولتی اضافه شود.


2 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  یه فکری برای علوم پزشکی هم بکنید .بخدا دانشکده علوم پزشکی خیرش به کل مردم منطقه و حتی ببخشی از هرمزگان میرسه اگر و فقط اگر رشته پزشکی داشته باشه .اگر دانشکده داشته باشیم هیت علمی آن که از بهترین فوق تخض ها هستند در بیمارستان مشغول کار میشوند و درمان مردم منطقه با هزینه کمتر انجام شده و مجبور نیستند به جهرم !و شیراز بروند .دانشکده پرستاری لار سال ۶۶تاسیس شده و همچنان پرستار تربیت میکنه در حالی که اگردر ویکی پدیا سرچ کنید میبینید علوم پزشکی کاشان رفسنجان بیرجند و خیلی از شهرای دیگه سال ۷۰به بعد تاسیس شدند و الان متخضص تربیت می کنند دانشکده دزفول ۸۶تاسیس شده و رشته پزشکی گرفته …حیفه حیف دانشکده لار خدمتش به مردم نرسه .دانشکده مهندسی فقط خیرش به دانشجو میرسه و چون منطقه صنعتی نیست در نهایت به مهاجرت جوونا ختم میشه .

 2. باشی گفت:

  0

  0

  علوم پایه خیلی واجب و لازم است .

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان