میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در14 ژانویه 2021 ساعت 4:28 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 4 دیدگاه 247 بازدید

موازی‌کاری و پیاده‌سازی نقشه راهِ تکراری مانع از پیشرفت می‌شود

معاون وزیر بهداشت در لارستان:

موازی‌کاری و پیاده‌سازی نقشه راهِ تکراری مانع از پیشرفت می‌شود

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، دکتر علی‌اکبر حق‌دوست معاون آموزشی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با اشاره به نام نیک لارستان و خیرین لارستانی در کشور اظهار داشت: اتحاد و همدلی برای توسعه و آبادانی، یکی از ارکان اصلی پیشرفت منطقه بوده اما نیازسنجی دقیق، برنامه مدون و تلاش نیز سه اصلی است که در ارتقا و توسعه منطقه باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به دیدگاه مثبت دولتی ها به نیک اندیشی مردم جنوب استان فارس تصریح کرد: در بسیاری موارد موازی کاری و انتظار پیاده سازی نقشه راه تکراری مانع از پیشرفت می شود بنابراین بهتر است از پتانسیل های منطقه به خوبی بهره برده و در راستای تجهیز، تکمیل و گسترش پتانسیل های موجود تلاش نمائید.

دکتر حق دوست گفت: گاهی می توان با ارتقا شرایط موجود و تمرکز بر ظرفیت های فعلی از عقب ماندگی موجود به نفع خود استفاده کرده و به یک برند جهانی تبدیل شد و این مهم قطعا با حمایتی که خیران و مسئولان از مجموعه علوم پزشکی لارستان خواهند داشت، با درایت و تکیه بر اندیشه جوانان محقق می شود.

در ابتدای حضور معاون وزیر بهداشت در لارستان ضمن بازدید از بخش های مختلف دانشکده پرستاری و بخش آموزشی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی هاشمی زاده، دکتر کشتکاران، معاون آموزشی دانشکده ضمن تشریح ظرفیت‌های منطقه، اظهار داشت: ضیق وقت و کوتاهی سفر مهمان ارجمند، ما را از معرفی حضوری و بازدید میدانی بخش‌های متعدد مجموعه علوم پزشکی لارستان که بسیار هم گسترده است محروم کرده با این حال تلاشها و اقدامات پیوسته‌ای که در بخش آموزش دانشکده پیرو دستورات وزارت متبوع انجام شده خود گویای تلاش‌هایی است که همکاران و اعضای هیات علمی به شکل شبانه‌روزی در راستای ارتقای آموزش علوم پزشکی منطقه انجام داده‌اند.

وی با اشاره به فعالیت صد در صدی اعضای هیات علمی در تدوین محتواهای آموزشی طی شش ماه گذشته افزود: علاوه بر بحث آموزش، توجه به شرایط روحی روانی حاکم بر کشور را نیز جزیی از وظایف خود می‌دانیم و با حمایت آنلاین و تلفنی از دانشجویان، اساتید و همکاران محترم در قالب طرح پایش مشاوره تلفنی و آنلاین از آنان پشتیبانی می شود.

دکتر کشتکاران در انتهای سخنان خود با اشاره به حمایت مردمی از طرح های آموزشی، بهداشتی و درمانی در منطقه تصریح کرد: مسیر رسیدن به شرایط فعلی از زمان استقلال دانشکده تا کنون مسیری بسیار دشوار بوده که جز با همراهی خیرین و حمایت مردم با چنین سرعتی محقق نمی شد؛ بنابراین ما نیز به عنوان سوی دیگری از این میدان، بر خود لازم می دانیم تا قدرشناس زحمات این عزیزان بوده و با حمایت های مسئولین کشوری در راستای ارتقا کیفی سطح آموزش موازی با ارتقا کمی آن تلاش کنیم.

در ادامه روسای محترم دانشکده بهداشت اوز و شبکه بهداشت و درمان خنج نیز به بیان ظرفیت های موجود در حوزه مدیریتی خود پرداخته و با اشاره به خیرساز بودن اکثریت زیرساختهای موجود، پتانسیل حمایت خیرین را که لزوماً متمول هم نیستند، به عنوان شرایطی ناب در کشور قلمداد کرده و خواستار استفاده حداکثری دولت و بالاخص وزارت بهداشت از این شرایط ویژه شدند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان نیز با اشاره به همراهی مردم و دلسوزی خیرانی که اکثر آنها نیز مقیم کشور نیستند اظهار داشت: مردم این منطقه بارها ثابت کردند که همیشه پای کار بوده اند و در هر شرایطی  برای آبادانی منطقه از هیچ اقدامی دریغ نمی ورزند و این مهم می تواند دولتمردان ما را در پیاده کردن اعتبارات و امکانات دولتی در منطقه آسوده خاطر کند.

گفتنی است در این بازدید که با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و همراهی خیرین بخش‌های متعدد مجموعه انجام شد، توانمندی های بالقوه و پتانسیل‌های موجود در حوزه آموزشی بررسی شد.


4 نظر

 1. کارمند لاری گفت:

  0

  0

  بزک نمیر بهار میاد کمبیزه با خیار میاد دوران دولت فعلی تمام است برنامه ها میماند برای دولت بعدی هر وعده ای داده شود فعلا عملی نخواهد شد

 2. از شهرقدیم باقری گفت:

  0

  0

  مشکلات وکمبودها در ادارات ووزارتخانه ها اینقدر زیاد است که نوبت به ما ها نمی رسد الان هم مسولان هرجا رفتند قول مساعد میدهند

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  با این مدیران علوم پزشکی اینده تلخی در انتظار لارستان هست مثل خاطره جدا شدن گراش ، انها دانشگاه خواهند شد و تمام معادلات منطقه به هم خواهد ریخت

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  ما زورخانه ساختیم انها مرکز ناباروری آنها پول درمی اورند ما پول خرج میکنیم حال بگو کدام جلوتر هست

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان