میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 ژانویه 2017 ساعت 9:14 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 757 بازدید

موحدی:آیت الله هاشمی با تدبیر، صبر و تلاش خستگی‌ناپذیر مشکلات را پشت سر گذاشت

shoraپیام تسلیت رئیس شورای اسلامی لارستان

آیت الله هاشمی با تدبیر، صبر و تلاش خستگی‌ناپذیر مشکلات را پشت سر گذاشت

روابط عمومی شورای شهرستان: یعقوب موحدی رئیس شورای اسلامی شهرستان به نمایندگی از شوراهای اسلامی ۶ بخش و ۸ شهر لارستان به مناسبت درگذشت ناگهانی یار دیرین امام (ره) و رهبری آیت الله هاشمی رفسنجانی پیام تسلیتی صادر کرده که متن آن در زیر می‌آید:

انا لله و انا الیه راجعون

خبر ارتحال ناگهانی استوانه انقلاب و شناسنامه نهضت در شامگاه سرد زمستانی، از نهاد ما و ملت آزاده و انقلابی ایران اسلامی آهی سرد و پر از غم برآورد. ارتحال آیت الله حاج شیخ اکبر هاشمی رفسنجانی، آن یار دیرین امام (ره) و یاور و همسنگر رهبری، به بیان رهبر فرزانه انقلاب غمی سخت و جانکاه است؛ و نه یک طیف و گروه بلکه همه ایرانیانی را که دل در گرو اسلام، انقلاب، راه روشن امام و شهیدان عزیز دارند، عزادار کرد. آن مرد بزرگ چه در روزهای سخت و پرستم شاهنشاهی و چه در روزهای پس از انقلاب شکوهمند اسلامی با تدبیر، میانه‌روی، صبر و تلاش خستگی‌ناپذیر خود، مشکلات را پشت سر گذاشت و هیچ گاه این نظام الهی و مردمی را تنها نگذاشت.

بر خود لازم می‌دانم این مصیبت را به امام عصر (عج)، مقام معظم رهبری، حوزه‌های علمیه، خانواده شریف و معزز آن مجاهد روشن‌بین و همه مردم قدرشناس و شریف ایران اسلامی تسلیت بگویم. از درگاه پروردگار توانای پاینده مسئلت می‌کنم روح مطهر آیت الله هاشمی را با اولیا و شهدا محشور نماید و به همه بازماندگان و مردم عزیز ایران به‌ویژه اهالی شریف لارستان بزرگ صبر و اجر عطا فرماید.

 

یعقوب موحدی/۲۰ دی‌ماه ۱۳۹۵


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان