میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱:۵۰ ق.ظ سرویس:عناوین اصلی 2 دیدگاه 473 بازدید

موفقیت‌های اخیر شهرستان و فرمانداری حاصل یک کار تیمی منسجم بوده است/ اختلاف سلیقه نباید باعث وقفه در روند امور شود

فرماندار لارستان در جمع معاونان و کارکنان این فرمانداری:

موفقیت‌های اخیر شهرستان و فرمانداری حاصل یک کار تیمی منسجم بوده است/ اختلاف سلیقه نباید باعث وقفه در روند امور شود

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان با بیان اینکه هماهنگی و انسجام از ضروریات کار در فرمانداری است، تأکید کرد: اختلاف سلیقه نباید باعث وقفه در روند امور شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در جمع کارکنان این فرمانداری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: ساده زیستی شهیدان رجایی و باهنر باعث جاودانگی نام و خاطره این شهیدان شد و آحاد جامعه از آنها به عنوان الگوهای خدمتگذاری یاد می کنند.

وی ضمن تأکید بر رعایت تواضع، تکریم مردم و ارائه خدمت مشفقانه و صادقانه به ملت گفت: شهیدان رجایی و باهنر اسوه های مجسم ساده زیستی، صداقت و خدمت متواضعانه به مردم بودند که مسئولین و کارمندان دولت باید مرام و مسلک شهیدان رجائی و باهنر را به عنوان انسان‌هایی وارسته و خدمتگزارانی صادق الگوی خود قرار دهند.

فرماندار ویژه لارستان با اشاره به اینکه هدف ما خدمت به توسعه عمران، آبادانی و سلامت مردم است، خاطرنشان کرد: هدف همه ما خدمت بی منت به مردم است و خدا را شکر در این ۴ سال اخیر شاهد تحولات عظیم در اجرای طرحهای عمرانی، بهداشتی، زیربنایی و خدماتی در منطقه لارستان بوده ایم.

وی در ادامه با تقدير از زحمات و تلاشهای کارکنان فرمانداري ویژه لارستان و بخشداری های تابعه در طول يك سال گذشته افزود: خوشبختانه با هماهنگي و تعامل و برنامه ريزي صورت گرفته، طی سال گذشته تاكنون سرشماری عمومي نفوس و مسكن و انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري و پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا و برنامه های دهه فجر و هفته دولت در سطح شهرستان به نحو مطلوبي اجرا شد.

حسنی با بيان اينكه هدف از خدمت مردم در درجه اول كسب رضايت خداوند متعال و افزايش رضايتمندی مردم در جامعه است، موفقيت های اخير شهرستان و فرمانداری را ناشي از يك كار تيمي منسجم و برنامه ريزي شده دانست و تصريح كرد: انسجام، همدلی، همراهی و همکاری بیشتر بین کارمندان، باعث افزایش بهره وری و کارایی یک سازمان می شود.

معاون استاندار فارس در بخش ديگری از سخنان خود با اعلام اينكه ۱۹۱ پروژه در شهرستان لارستان در هفته دولت به بهره برداری رسیده یا ساخت آنها آغاز شد؛ گفت: اعتبار هزينه شده برای اين پروژه ها بالغ بر ۲۶۵ ميليارد تومان بوده است.

حسنی اضافه كرد: اين پروژه ها در بخش هاي بهداشت و درمان، آبرسانی، گازرسانی، مخابرات، برق رسانی،عمران شهري، صنعت، معدن و تجارت، آموزشی، طرح های هادی روستایی، آسفالت و زيرسازی معابر روستايي، كشاورزی، آب و فاضلاب روستايي، فرهنگي و ورزشي بود.


2 نظر

 1. احسان گفت:

  0

  0

  باتشکر از زحمات فرماندار محترم ،به اميد حضور فرماندار دلسوز بومي منطقه بر کرسي فرمانداري

 2. لارستان بزرگ گفت:

  0

  0

  آقا احسان گل تاریخ نشون داده فرمانداران غیر بومی بهتر از بومی برای منطقه کار کرده اند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان