میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در28 فوریه 2017 ساعت 11:38 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 2,358 بازدید

موفقیت پژوهشی استاد دانشگاه پیام نور اوز

____1_~1موفقیت پژوهشی استاد دانشگاه پیام نور اوز

در همایش تجلیل از اسطوره های پژوهشی – مدیریتی ایران، مهندس عالیه سادات رفعت حقیقی استاد دانشگاه پیام نورمرکز اوز، موفق به دریافت سیمرغ زرین شد.

به گزارش سایت خبری اوز امروز به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور اوز، در همایش تجلیل از اسطوره ای پژوهشی مدیریتی مرکز پژوهش و آموزش مدیریت ایران که در مشهد برگزار گردید، مهندس عالیه سادات رفعت حقیقی کارشناس ارشد مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه پیام نور اوز، با ارائه بیش از ۱۰ مقاله علمی به مرکز پژوهش و آموزش مدیریت ایران در زمینه گیاهان دارویی توانست علاوه بر دریافت سیمرغ زرین و لوح سیمین از این جشنواره به مقام مشورتی مرکز آموزش مدیریتی ایران نیز دست یابد.

عالیه سادات رفعت حقیقی به دلیل مقالات پژوهشی کارآمد در این زمینه، دعوتنامه حضور در مراسم تجلیل از چهره های مدیریت پژوهشهای ایران که بزرگترین رویداد مدیریتی کشور در سال ۹۵ بود را نیز دریافت نموده است.

این همایش با محوریت «رهبری، تصمیم گیری هوشمند تفکر استراتژیک در هزاره سوم»، «جهانی شدن و ایجاد کسب وکار نوین»، «مالکیت معنوی و برندینگ»، «آینده پژوهشی سازمانی با نگاهی به سال ۹۶» و «استراتژی سرمایه انسانی» با حضور مسئولین سازمان های صنعت و معدن و تجارت، نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، نمایندگان سندیکاهای کشور و اصحاب رسانه جمعی، در تهران برگزار خواهد شد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان