میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در27 نوامبر 2020 ساعت 3:22 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 149 بازدید

«میز ایده‌پردازی اشتغال» در کمیته امداد لارستان راه‌اندازی شد

«میز ایده‌پردازی اشتغال» در کمیته امداد لارستان راه‌اندازی شد

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد لارستان و به نقل از هوشنگ دلاور، میز ایده‌پردازی اشتغال در کمیته امداد امام خمینی(ره) لارستان راه اندازی شد.

رئیس امداد لارستان با اشاره به رویکرد این نهاد مبنی بر اشتغالزایی و توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی مددجویان تحت پوشش خود و نظر به اینکه در سنوات گذشته با ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان با اعطای وام، گام‌های موثری را برداشته است، اظهار داشت: به منظور ایجاد مشاغل جدید و دانش‌بنیان و ممانعت از نگاه سنتی به مقوله اشتغال و با پشتیبانی رئیس دفتر نماینده مردم شریف لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی، این میز راه‌اندازی گردید تا با بهره‌گیری از نظرات صاحب‌نظران حوزه اشتغال، مجریان موفق اشتغالزایی امداد، فارغ التحصیلان مرتبط با موضوع، کارآفرینان و… آینده اشتغال مددجویان امداد به سمت طرح‌های جدید و دانش‌بنیان با نگاه بوم‌شناختی و اقلیمی منطقه هدایت گردد.

دلاور افزود: در اولین جلسه و گردهمایی، تلاش برای فروش اینترنتی محصولات مددجویان، راه‌اندازی بیشتر فروشگاه‌های اینترنتی، ارتباط با کشورهای حوزه خلیج فارس برای فروش صنایع‌دستی، راه‌اندازی کمپ‌های گردشگری و توریسم کاشانه و در نهایت توسعه حوزه گردشگری مورد تاکید قرار گرفت.

رئیس کمیته امداد لارستان در پایان از تمام صاحبنظران دعوت به همکاری نمود و پشتیبانی و حمایت از پایان‌نامه‌های دانشگاهی مرتبط با موضوعات امداد و اشتغال را یادآور شد.

کمیته امداد امام(ره) لارستان در پنج سال گذشته، با ایجاد ۱۸۰۰ فرصت شغلی با اعطای  ۳۷۰ میلیارد ریال وام اشتغالزایی، پیشرو در امر ایجاد اشتغال و توانمندسازی مددجویان و استقلال اقتصادی آنها بوده است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان