میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در17 فوریه 2020 ساعت 1:32 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 375 بازدید

میلاد خرمی: فریب وعده های بزرگ برخی از سیاستمداران را نخورید/ هوای همه نوجوان ها و جوان ها را خواهم داشت

میلاد خرمی: فریب وعده های بزرگ برخی از سیاستمداران را نخورید/ هوای همه نوجوان ها و جوان ها را خواهم داشت

به گزارش «آفتاب لارستان»، میلاد خرمی شنبه شب، ۲۶ بهمن ماه، در مسجد جامع لار اظهار کرد: بسیاری از تغییراتی که در زندگی رخ می دهند، حاصل گذر زمان است و به تلاش چندانی نیاز ندارد؛ بنابراین، انصاف نیست که هر تغییری در زندگی رخ داد آن را به نفع خودمان ثبت کنیم، اگر واقعا کاری کردیم از روی خدمت بوده است و نیازی به منت گذاشتن ندارد.

هدف از نام نویسی در انتخابات، حفظ و استمرار وحدت بوده است

وی در مورد هدف از نام نویسی در انتخابات گفت: اولین هدفی که از اهمیت بالایی برخوردار است حفظ و استمرار وحدت، انسجام و همبستگی میان مردم چهار شهرستان لارستان، خنج، گراش و اوز و مردم شیعه و سنی است.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز افزود: این وحدت به آسانی و به راحتی به دست نیامده بلکه حاصل تلاش ها و مجاهدت های بزرگوارانی همچون شیخ محمد فقیهی، شیخ عبدالرزاق ابونجمی و نوادگان سید عبدالحسین لاری (حضرت آیت الله آیت اللهی و حضرت آیت الله آقا مجتبی و حضرت آیت الله نسابه) است که منادیان وحدت اند.

می خواهیم به جهان اسلام بگوییم شما هم می توانید به وحدت برسید همان طور که ما رسیدیم

خرمی خاطرنشان کرد: می خواهیم این وحدتی که در کل عالم اسلامی نظیری ندارد را به دنیا بشناسانیم چون امروز جهان اسلام از تفرقه و نفاق رنج می برد و می خواهیم به آن ها بگوییم شما هم می توانید به وحدت برسید همان طور که ما رسیدیم.

ایران کشوری غنی و ثروتمند است

وی تصریح کرد: ایران کشوری غنی و ثروتمند است، از نظر نفت و گاز رتبه دوم و سوم دنیا را داریم، تقریبا تمام عناصر جدول تناوبی در همین سرزمین یافت می شوند و از نظر منابع معدنی بدون نفت و گاز رتبه پنجم دنیا را داریم.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز افزود: اگر روزی نفت و گازمان تمام شود به حدی منابع و معادن معدنی در خاک کشورمان نهفته است که به این زودی ها فقیر نمی شویم.

میلاد خرمی اظهار کرد: با وجود این همه ثروت و منابع، ما همچنان از مشکلات بسیاری از جمله تضاد طبقاتی و بیکاری رنج می بریم و درآمد بسیاری از مردم کاهش پیدا کرده است.

مردم گرفتار «چرخه خبیثه فقر» شده اند

وی افزود: امروز، بسیاری از مردم گرفتار «چرخه خبیثه فقر» شده اند، درآمد بسیاری از مردم پایین است، وقتی که درآمد پایین باشد، پس انداز هم پایین است، زمانی که پس انداز پایین باشد سرمایه گذاری هم پایین می آید و وقتی سرمایه گذاری پایین باشد این چرخه کامل می شود و همچنان درآمد پایین باقی می ماند؛ در واقع، ما امروز گرفتار این چرخه ی خبیثه ایم و باید خودمان را از این چرخه نجات دهیم.

می توانیم روی برخی از صنعت ها سرمایه گذاری کنیم

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز تصریح کرد: ظرفیت های بسیاری در منطقه داریم: شهرک های صنعتی، زمین های کشاورزی، دامداری و باغداری کمتر از حد ظرفیت خودشان کار می کنند در حالی که می توانیم روی برخی از صنعت ها از جمله صنعت مرغداری در منطقه نیز سرمایه گذاری کنیم.

حل مشکل بیکاری می تواند در حل موضوع ازدواج و مسکن هم کارساز باشد

خرمی خاطرنشان کرد: حل مشکل بیکاری می تواند در حل موضوع ازدواج و مسکن هم کارساز باشد و باید روی این موضوعات کار کرد.

جاده های لار جزو جاده های پرخطر در کشور هستند

وی اظهار کرد: هر روز یا هر هفته خبرهای دردناکی از تصادفات جاده ای می شنویم؛ اگر کمی در اینترنت در مورد جاده های پرخطر ایران جست و جو کنیم با کمال تعجب خواهیم دید که «جاده لار به بندر» و «جاده لار به شیراز» از جمله جاده های پرخطر کشور محسوب می شوند.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز افزود: وقتی جاده ی درست و خطوط ریلی نداریم چگونه می خواهیم با مراکز اطراف مراوده و صادرات و واردات مطلوبی داشته باشیم.

مناطق گردشگری، حتی برای مردم منطقه خودمان نیز ناشناخته مانده است

میلاد خرمی در مورد میراث فرهنگی و مناطق گردشگری گفت: مناطق گردشگری، حتی برای مردم منطقه خودمان نیز ناشناخته مانده است در حالی که باید مکان هایی برای کسب درآمد و جذب توریست باشند.

باید منطقه را به یکی از قطب های گردشگری در کل کشور تبدیل کنیم

وی تصریح کرد: در منطقه، بیش از پنجاه نوع گیاه دارویی داریم و یکی از قوی ترین مناطق در کل کشور هستیم، باید روی این ها سرمایه گذاری کنیم، زیرساخت ها را فراهم کنیم و موانع صادرات را از بین ببریم تا بتوانیم منطقه را به یکی از قطب های گردشگری در کل کشور تبدیل کنیم.

هوای همه ی نوجوان ها و جوان ها را خواهم داشت

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز اظهار کرد: امروز، کشور ما در مقایسه با قبل خیلی تغییر کرده است؛ حجم عظیمی از جمعیت ما را جوان ها و نوجوان هایی تشکیل می دهند که انتظارات متفاوت، خواسته های جدید و البته به حقی دارند و من اینجا اعلام می کنم که هوای همه ی نوجوان ها و جوان ها را خواهم داشت.

لارستان، خنج، گراش و اوز را به جایگاهی که شایسته است می رسانیم

خرمی تصریح کرد: یک نماینده سه وظیفه مهم و اساسی را بر عهده دارد: قانون گذاری می کند، بر قوه مجریه و هیئت وزیران نظارت می کند، ارتباطی مستقیم با حوزه انتخابیه خود دارد و با مسائل و مشکلات آن ها در تماس مستقیم است.

وی خاطرنشان کرد: برای ایجاد مجلسی شایسته، توانا و کارآمد تلاش می کنیم، از منافع ملی در گستره جهانی دفاع می کنیم و لارستان، خنج، گراش و اوز را به جایگاهی که شایسته است می رسانیم.

فریب وعده های بزرگ برخی از سیاستمداران را نخورید

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز اظهار کرد: از شما می خواهم که عاقلانه، برای منافع کل منطقه و برای منافع ایران سربلند تصمیم بگیرید و فریب وعده های بزرگ برخی از سیاستمداران را نخورید.

حتما در انتخابات شرکت کنید

میلاد خرمی در مورد انتخابات دوم اسفند تصریح کرد: حتما در انتخابات شرکت کنید، نه فقط خودتان بلکه تمام کسانی که می شناسید و آینده منطقه و کشور برایشان اهمیت دارد را مجاب کنید تا بیایند و به نامزدی شایسته، با برنامه و با ایده های نو رای دهند.

رای به من، رای به همبستگی برای پیشرفت همه جانبه است

وی افزود: رای شما به من، رای به یک شخص نیست بلکه به یک سری خواسته ها، مطالبات و موضوعات مربوط به همبستگی برای پیشرفت همه جانبه رای می دهید.

این توانایی را در خود می بینم که از حقوق همه شما در قوه مقننه دفاع کنم

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز خاطرنشان کرد: این توانایی را در خودم می بینم که بتوانم از حقوق همه شما در قوه مقننه دفاع کنم و برای تصویب قوانین و لایحه هایی که برای منافع منطقه و کل کشور مفید باشند تلاش کنم.

شجاعت و تخصص دارم

خرمی اضافه کرد: این شجاعت و جسارت را در خودم می بینم که اگر احساس کنم لایحه، طرح یا قانونی به ضرر مردم است در مقابلش بایستم و این تخصص را دارم که بتوانم رفتار قوه مجریه و هیئت وزیران را زیر ذره بین بگیرم که مبادا در اجرای قوانین خطا کنند.

معصوم نیستم و ممکن است اشتباه کنم

وی تصریح کرد: من معصوم نیستم و ممکن است اشتباه کنم اما این شما هستید که باید به من تذکر دهید و بگویید در حل این مسئله راه بهتری نیز وجود دارد و من از اینکه در جمع شما و در ارتباط مستقیم با شما باشم استقبال می کنم.

به گزارش «آفتاب لارستان»، میلاد خرمی، در پایان این مراسم، تعهد نامه ای را در مورد نمایندگی مجلس برای مردم قرائت کرد.


3 نظر

 1. عصر بیداری گفت:

  1

  0

  آفرین بر شما و تفکراتتان انشاالله از تجربیات و نظزات شما استفاده شود

 2. ناشناس گفت:

  2

  0

  چند سالته عمو؟؟!

 3. ح.د. وطن دوست گفت:

  0

  0

  با امید موفقیت برای این کاندیدای جوان، باید گفت دیدگاههای ایشان بسیار عالی است و اگر اجرا شود، رضایت خدا و مردم را در پی دارد اما در مملکت ما تا قدرت نداشته باشی و تا چم و خم کارها دستت نباشد و تا نتوانی به موقع با وزیر یا رئیس یا مسئولی، تعامل کنی و ندانی چطور باید با او موافقت یا مخالفت کنی تا به درستی برای مردم حوزه انتخابیه ات امتیاز بگیری، فایده ندارد. مملکت ما متاسفانه شده جولانگاه رانت و پارتی و دزدی و فساد اقتصادی. باید نماینده مردم بلد باشد چطور در این بَلبشو، حق مردم را از قدرت طلبان بگیرد. دیگر گذشته آن زمانی که با سلام و صلوات می توانستی حق مردم را بگیری. الآن باید بلد باشی در این آشفته بازار، چطور با آن وزیر دزد یا فلان مسئول فاسد، روبرو شوی که هم حرفت را به کرسی بنشانی و هم از طرف آن مسئول فاسد، برایت پاپوش درست نکنند.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان