میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در10 اکتبر 2020 ساعت 3:37 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند 11 دیدگاه 1,146 بازدید

می‌خواهیم روحیه سرزندگی و نشاط به محله «پشتویه» لار بازگردد/ این محله می تواند به یک منطقه گردشگری تبدیل شود

مدیر معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی لارستان:

می‌خواهیم روحیه سرزندگی و نشاط به محله «پشتویه» لار بازگردد/ این محله می تواند به یک منطقه گردشگری تبدیل شود

آفتاب لارستان:‌ طرح «ساماندهی معابر» در محله «پشتویه» لار مدتی است که توسط اداره کل راه و شهرسازی آغاز شده است. گفتنی است این طرح از سال‌ها قبل در ستاد بازآفرینی شهرستان و استان مصوب شده و هر بار بنا به دلایلی اجرای آن عقب افتاده است. برای اطلاع از کم و کیف این طرح به سراغ مدیر معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی رفتیم و گفت‌وگوی کوتاهی با وی انجام دادیم.

سلمان مهرابی در مورد پروژه اداره‌کل راه و شهرسازی در «محله پشتویه» شهر قدیم لار اظهار کرد: این طرح با عنوان «ساماندهی معابر و کانال دفع آب‌های سطحی» جزو پروژه‌هایی بود که در ستاد بازآفرینی شهرستان و همچنین استان مصوب و به شرکت بازآفرینی ارسال شد و جزو برنامه‌های مصوب سال ۹۸ قرار گرفت.

وی افزود: قرارداد این کار را از اواخر تیرماه سال ۹۸ بستیم، در سامانه ستاد به مناقصه گذاشته شد و در اواخر ماه تیر ۹۸ پیمانکاری برنده شد؛ در این بین، پروژه یک سال و دو سه ماه تاخیر داشت و تاخیر آن هم به دلیل عدم گازکشی بود و با توجه به اینکه پیمانکار نبود این پروژه از نظر اعتباری خیلی به مشکل برخورد و متاسفانه پیمانکار آن جور که باید و شاید تبعیت نمی‌کرد؛ بنابراین، علاوه بر ۳۰۰ میلیون تومان قراردادی که در سال ۹۸ بسته بودیم قرار شد امسال هم شهرداری ۲۰۰ میلیون تومان با قیمت روز کمک کند؛ بنابراین، شهرداری هم قراردادی با پیمانکار بست و پیمانکار هم شروع به کار کرد.

مدیر معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی لارستان تصریح کرد: هدف از این پروژه این بود که روحیه سرزندگی و نشاط به آن محله برگردد و از آنجایی که از نظر زیرساختی، زیرساخت نامناسبی دارد، بدون اینکه تخریبی انجام دهیم، به آن‌ها توجه کنیم تا احساس کنند این محله الآن مورد توجه مسئولان قرار گرفته است.

مهرابی خاطرنشان کرد: من احساس می‌کنم که اگر این پروژه ادامه پیدا کند و ادارات دیگر هم کمک کنند مردم به آنجا برمی‌گردند، من حتی توقع دارم که آنجا یک منطقه گردشگری شود به این صورت که یک سری غذاها و نان‌های محلی در آنجا پخت شود و از آنجایی که در ورودی شهر قرار دارد دیوارها در مراحل بعد و به کمک مردم بهسازی کنیم و نگوییم که چون دیوارها خشتی یا نامقاوم است باید آن را خراب کنیم، این شیوه خوبی نیست.


11 نظر

 1. علیرضا گفت:

  2

  0

  پس چرا اعصای شورا میرند عکس یادگاری میندازن قیافشو میگیرن
  خجالت

 2. ناشناس گفت:

  1

  0

  یک طرح چند صاحب دارد؟؟؟ آقای نامدار و آقای یادگارفرد مسئولش هستند یا راه و شهرسازی؟؟

 3. ناشناس گفت:

  1

  0

  مسئولان این شهر باید مشخص کنند چه کسی چه کاری انجام داده.. اینجوری نمیشود که هر جا پروژه ای در حال انجام است، هر مسئولی از هر جا می آید، برود عکس بگیرد و به نام خودش بزند

 4. ناشناس گفت:

  2

  0

  خدا رحم کند، کاش مسئولان صداقت داشتند، آقای مهرابی، این پروژه کار خانم دکتر یادگار فرد است.

 5. ناشناس گفت:

  1

  0

  کاش مسئولین کمی تقوا داشتند، خدا میداند این طرح کار چه کسی هست ولی هر چه هست هم شورا مدعی است هم راه و شهرسازی

 6. ناشناس گفت:

  2

  0

  سلام. این پروژه که کار خانم دکتر سحر یادگارفرد هست !!!!!!

 7. ناشناس گفت:

  2

  0

  آخر نفهمیدیم کار کیه ؟
  هر کی به اسم خودش زده
  یه عده هم رای لازم …

 8. ناشناس گفت:

  1

  0

  یک عروس و چند شوهر؟ آخرش معلوم میشود پروژه را یک خیر خداشناس انجام داده و این مسئولین هرروز می روند با آن عکس یادگاری میگیرند

 9. ناشناس گفت:

  1

  0

  […] می گوید شورا، آفتاب لارستان می گوید راه و شهرسازی، حتما فردا میلاد با مسئول اداره ابفا مصاحبه میکند و او هم ادعا میکند کار اداره ی آب است

 10. علی گفت:

  0

  0

  این پروژه که کار شورا، آقای نامدار و دکتر یادگار فرد است، تصاویر هم موجود است چرا مغلطه میکنید؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان