میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در7 جولای 2020 ساعت 12:02 ق.ظ سرویس:شهر و شهروند, عناوین اصلی 38 دیدگاه 905 بازدید

می خواهیم لار را از شهرِ «دوستدار خودرو» به شهر «پیاده مدار» تبدیل کنیم/ مسیرهای ایمن دوچرخه سواری در شهر را به زودی تعیین می کنیم/ نشاطِ اجتماعیِ شهروندان برایمان مهم است

رئیس شورای اسلامی شهر لار:

می خواهیم لار را از شهرِ «دوستدار خودرو» به شهر «پیاده مدار» تبدیل کنیم/ مسیرهای ایمن دوچرخه سواری در شهر را به زودی تعیین می کنیم/ نشاطِ اجتماعیِ شهروندان برایمان مهم است

به گزارش آفتاب لارستان، نشست خبری رئیس شورای اسلامی شهر، شهردار و معاون فرهنگی شهرداری لار روز دوشنبه ۱۶ تیر در محل شورای اسلامی شهر لار برگزار شد.

علاوه بر پروژه های شهری، به مشکلات شهری نیز ورود کرده ایم

در ابتدای این نشست، رئیس شورای اسلامی شهر لار اظهار کرد: کار شورای شهر فقط مربوط به بازدید از پروژه های عمرانی و شهرداری نیست بلکه در مشکلات شهری نیز وارد شده است.

سیدعبدالمهدی میرپور افزود: بارها شده که در جلسات شورا با روسای ادارات مختلف شهرستان دیدار داشته ایم و مشکلات شهری و خواسته ها و مطالبات مردمی را انتقال داده ایم.

وی تصریح کرد: حتی در سطح کشوری نیز نامه نگاری هایی داشته ایم و در ایام کرونا نامه هایی به وزارت بهداشت و وزارت کشور ارسال کرده ایم و وضعیت شهر لار و مشکلاتی که برای شهر پیش آمده بود را برایشان توضیح داده ایم.

تلاش می کنیم عملکرد خوبی را در شورای پنجم به ثبت برسانیم

رئیس شورای اسلامی شهر لار خاطرنشان کرد: شورای اسلامی شهر، عضو ثابت ستاد کرونا است و تلاش مان بر این است که تا جایی که امکان دارد عملکرد خوبی در زمان شورای پنجم به ثبت برسد.

هدف ما گذار از شهر دوستدار خودرو به شهر «پیاده مدار» است

میرپور در مورد پروژه های شهری گفت: هدف ما گذار از شهر دوستدار خودرو به شهر پیاده مدار است و سعی می کنیم در سال آخر شورا به این هدف برسیم و به عنوان رئیس شورا این عقیده را دارم که تا الآن کارهای زیرساختی را به اندازه ی کافی انجام داده ایم و باید به سمت پیاده مداری و حضورپذیر ساختن فضاهای شهری برویم.

روی مسیر دوچرخه سواری در سطح شهر کار می کنیم

وی تصریح کرد: روی مسیر دوچرخه سواری در سطح شهر کار می کنیم تا بتوانیم این مسیر را در سطح شهر لار داشته باشیم و در این زمینه شهردار نهایت همکاری را با ما می کند.

برای دوچرخه سواری، مسیرهایی را در نظر گرفته ایم که برای شهروندان ایمنی کامل داشته باشند

رئیس شورای اسلامی شهر لار خاطرنشان کرد: برای دوچرخه سواری، مسیرهایی را در نظر گرفته ایم که برای شهروندان ایمنی کامل داشته باشد تا بتوانند قسمتی از کارهای روزمره را با دوچرخه در سطح شهر انجام دهند.

سید عبدالمهدی میرپور افزود: تامین زیرساخت های لازم همچون تامین ایستگاه های دوچرخه و همچنین تعمیر دوچرخه در دستور کار شهرداری قرار دارد.

یکی از مصوبات جدید شورا در سال ۹۹، اجرای گذرهای تاریخی است

وی اظهار کرد: یکی از کارهای جدیدی که روی آن کار می کنیم بحث اجرای گذرهای تاریخی است که از مصوبات سال ۹۹ شوراست و نظر شهرداری و شورا بر این است که این اتفاق بیفتد و امیدواریم با همکاری بیشتر اداره میراث فرهنگی این مهم اتفاق بیفتد و همکاری بیشتری با ما داشته باشند.

باید به سمت شهر پیاده مدار برویم

رئیس شورای اسلامی شهر لار تصریح کرد: نیاز امروز ما، پیگیری پروژه های پرمقیاس است تا به سمت شهری برویم که حالت دوستدار پیاده (پیاده مدار) داشته باشد.

میرپور خاطرنشان کرد: تجربه نشان داده است که طرح های بسیاری از پروژه های بزرگ روی کاغذ باقی می ماند و سال ها نیز طول می کشد اما امکان انجام پروژه های خرد و کوچکتر زیادتر است.

پیاده رو «خیابان معلم» شهر جدید می تواند یک مسیر بسیار خوب پیاده محور باشد

وی اظهار کرد: به عنوان رئیس شورا در دوران باقی مانده تلاش دارم پروژه هایی را پیگیری کنم که بیشتر با محیط زندگی مردم سر و کار دارند و امیدوارم بتوانیم کیفیت زندگی را به ویژه در محلات ارتقا دهیم که از جمله ی این موارد، کار کردن روی مسیر پیاده روها و از جمله پیاده رو «خیابان معلم» در شهر جدید است که موزاییک فرش آن را از چهارراه راهنمایی تا پارک شهر تقریبا تمام کرده ایم که این مسیر می تواند هم یک مسیر بسیار خوب پیاده محور باشد که مردم بتوانند از آن استفاده کنند و با توجه به اینکه با پارک شهر ارتباط دارد می تواند یک پروژه ی بسیار خوب و مناسب باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر لار افزود: این طرح از پروژه هایی است که در سال ۹۸ مصوب کردیم و در حال حاضر با هزینه ای بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان در حال اجراست که در سال ۹۹ مبلغ یک میلیارد تومان دیگر مصوب کردیم که به این پروژه تزریق شود.

فاز دوم پروژه خیابان معلم شهر جدید شامل مبلمان و فضای سبز به زودی شروع می شود

سید عبدالمهدی میرپور خاطرنشان کرد: فاز اول این پروژه که موزاییک فرش است در حال انجام است و فاز دوم آن که شامل مبلمان و فضای سبز است به زودی شروع می شود.

وی تصریح کرد: طول مسیر ۶۷۰ متر و عرض متوسط آن ۶ متر است، مساحت اجرایی آن ۴ هزار و ۲۰ مترمربع است و در این پروژه مساحت تقریبی ۲ هزار و ۵۲۵ مترمربع موزاییک فرش انجام شده است و از خصوصیات این طرح این است که در داخل آن آب نما نیز تعبیه کرده ایم.

رئیس شورای اسلامی شهر لار اظهار کرد: هدف ما این بود که در راستای اصلاح و مناسب سازی معابر شهری عملیات پیاده رو سازی و بهسازی ضلع شرقی خیابان معلم (حدفاصل چهل متری اول تا ورودی بوستان ملت (پارک شهر)) را انجام دهیم.

میرپور در مورد بلوار وسط خیابان معلم اظهار کرد: چمن های مصنوعی خریداری شده است و به زودی شاهد تکمیل روپوش بلوار وسط خیابان معلم هستیم.

«پارک نسترن» به عنوان یک بوستان محلی و در راستای تقویت روحیه ساکنان منطقه و تشویق آن ها به ورزش در نظر گرفته شده است

میرپور تصریح کرد: یکی دیگر از اهداف ما، پارک های مختلف در سطح شهر است که از مصوبات سال ۹۸ و ۹۹ به شمار می رود که از جمله آن ها، «پارک نسترن» است که به عنوان یک بوستان محلی و در راستای تقویت روحیه ی ساکنان منطقه و تشویق آن ها به ورزش در نظر گرفته شده است.

پارک نسترن در نزدیکی بلوار غدیر شمالی و به مساحت دو هزار مترمربع است

وی افزود: برای این کار، مساحت حدودی دو هزار مترمربع در نظر گرفته شده است، مکان آن نیز در نزدیکی بلوار غدیر شمالی است و به معابر ۲۰ متری و ۱۲ متری دسترسی دارد، محل آن یک نخلستان قدیمی بوده که سعی شده است همان درخت ها و نخل ها سر جای خودش بماند و دست نخورد و از جمله فضاها و امکاناتی که می توانیم در نظر بگیریم زمین ورزشی، میز شطرنج، پینگ پنگ، محوطه هایی برای نشستن همچون آلاچیق و دکه ی فروش اغذیه است.

پیشنهاد ایجاد باغچه های کاشت درختان سایه انداز در «پارک نخل»

رئیس شورای اسلامی شهر لار تصریح کرد: در راستای گسترش فضای سبز، باغچه های کاشت درختان سایه انداز در «پارک نخل» نیز پیشنهاد شده است.

ایجاد یک طرح جدید در محدوده ی مرکزی و جنوبی پارک شهر به مساحت پنج هکتار

سید عبدالمهدی میرپور خاطرنشان کرد: برای بوستان ملت (پارک شهر) طرحی را در نظر گفته ایم که در محدوده ی مرکزی و جنوبی پارک شهر به مساحت پنج هکتار است که این طرح در دست تهیه است و در اولویت بندی فاز اول آن، اهمیت عنصر آب است که با توجه به اقلیم گرم و خشک و افزایش درختکاری در نظر گرفته شده است، همچنین مجموعه ی رستوران ها و حوزه ی بازی های ویژه کودکان و نوجوانان و مسیر دوچرخه نیز در آن درنظر گرفته شده است.

اجرای آب نمای موزیکال در پارک شهر

وی افزود: از جمله کارهای جدیدی که در پارک شهر انجام داده ایم، اجرای آب نمای موزیکال است که با هزینه ای بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان ایجاد شده است و به زودی با محوطه سازی ای که در اطراف آن در حال انجام است شاهد افتتاح این طرح در مجموعه ی پارک شهر خواهیم بود.

اجرای مبلمان شهری و مجسمه های شهری در راستای معرفی حیات وحش لارستان

رئیس شورای اسلامی شهر لار تصریح کرد: از جمله کارهای دیگری که در نظر داریم، بحث مبلمان شهری و مجسمه های شهری در راستای معرفی حیات وحش لارستان و همچنین، طرح بهسازی محوطه جزیره جنوبی «باغ ملی» است.

سید عبدالمهدی میرپور افزود: این مجسمه ها با هدف معرفی گونه های جانوری ای است که در منطقه بوده اند و الآن نیز در حال ساخت هستند.

وی خاطرنشان کرد: مکان دیگری نیز در نظر گرفته ایم که کوه های ضلع جنوبی میدان امام رضاست که جزئیات آن طرح نیز بعدا عنوان می کنیم که به چه ترتیب است.

«پارک سرداران» در ورودی و خروجی شهر قدیم لار قرار گرفته است و مساحت کلی آن ۱۸ هزار مترمربع است

رئیس شورای اسلامی شهر لار اظهار کرد: از جمله پارک هایی که در این دوره ی شورا مدنظر ماست، «پارک سرداران» است که به نوعی در ورودی و خروجی شهر قدیم لار قرار گرفته است، مساحت کلی آن ۱۸ هزار مترمربع است و اتفاقاتی که در آن پارک قرار است بیفتد شامل زیرسازی و آسفالت است، متراژ لبه گذاری حدود هزار و ۵۰۰ مترمربع است و سنگ فرش به مساحت دو هزار و ۲۰۰ مترمربع و موزاییک فرش به مساحت هزار مترمربع داریم.

از خصوصیات پارک سرداران، فرهنگسرا و قسمت های اداری، فضای سبز، آب نما و همچنین پارکینگ است

میرپور افزود: فرهنگسرا و قسمت های اداری از خصوصیات پارک سرداران است که به مساحت هزار مترمربع در نظر گرفته شده است، فضای سبز، آب نما و طرح فضای سبز به مساحت بین ۹ تا ۱۰ هزار مترمربع است، همچنین فضای پارکینگ نیز در آنجا داریم.

پارک بانوان مساحت حدود ۱۲ هزار و ۸۴ مترمربع دارد و علاوه بر فضاهای آموزشی، فضای نگهداری از کودکان زیر شش سال نیز در آن جانمایی شده است

وی در مورد توسعه ی بوستان ها و پارک ها گفت: کلنگ زنی پارک بانوان را به شکل نمادین در بهمن ماه با حضور استاندار انجام دادیم، مساحت خیلی خوب حدود ۱۲ هزار و ۸۴ مترمربع دارد و در آنجا نیازمندی های بانوان را در نظر گرفتیم و فضای خوبی به آن اختصاص داده شده است، فضاهای آموزشی شامل کلاس های متنوع آموزشی (نقاشی، سفره آرایی و آشپزی) در نظر گرفته شده است، فضای نگهداری از کودکان زیر شش سال در آنجا جانمایی شده است و از کف فرش های متنوع با موزاییک و تک لبه های رنگی استفاده شده است.

وجود آلاچیق و سکو در پارک بانوان

رئیس شورای اسلامی شهر لار تصریح کرد: در راستای تعامل بیشتری که خود بانوان می توانند در آنجا با هم داشته باشند محیط های خاصی را به شکل آلاچیق و سکو درنظر گرفته ایم تا بتوانند از این فضا استفاده ی بهتری داشته باشند.

برای پارک بانوان، فضاهای ورزشی مختلفی در نظر گرفته شده است

سید عبدالمهدی میرپور افزود: فضاهای ورزشی شامل تنیس، پینگ پنگ و فضاهای خاصی برای ورزش والیبال و دوچرخه سواری در نظر گرفته شده است که در حال حاضر با پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصد به این مرحله رسیده ایم و در سال ۹۹ هم برای آن بودجه گذاشته ایم تا بتوانیم با همکاری مجموعه شهرداری این پارک را به اتمام برسانیم.

بلوک اول ترمینال ساخته شده است/ به دنبال تکمیل ساختمان شهرداری هستیم

وی تصریح کرد: از جمله پروژه های مهم دیگری که مدنظر ماست، پروژه ی ترمینال است که بلوک اول آن ساخته شده و مساحت حدود سه هزار مترمربع دارد؛ همچنین، در نظر داریم که ساختمان شهرداری را تکمیل کنیم.

طراحی مجموعه ی ۳۸ هکتاری در ورودی شهر لار

رئیس شورای اسلامی شهر لار اظهار کرد: طراحی مجموعه ۳۸ هکتاری لار در ورودی شهر آماده است، فضاهای خاص و متنوعی دارد اما با توجه به اینکه تکمیل آنجا نیاز به هزینه بسیار زیادی دارد از سرمایه گذاران دعوت کرده ایم تا وارد این طرح شوند.

مجموعه ۳۸ هکتاری، یک مجتمع بزرگ فرهنگی، ورزشی، رفاهی و توریستی است

میرپور خاطرنشان کرد: مجموعه ی ۳۸ هکتاری، مجتمع بزرگ فرهنگی، ورزشی، رفاهی و توریستی است و قرار است در آنجا شهربازی و بوستان نیز ایجاد شود و مسیرهای ویژه سواره و پیاده و نمایشگاه های خاصی نیز در برای آن در نظر گرفته ایم.

وی افزود: امیدواریم این مجموعه هم برای خدمات به مسافران باشد و هم محیطی برای گذراندن اوقات فراغت مردم باشد.

ارگان های شهری به شهرداری کمک کنند

رئیس شورای اسلامی شهر لار تصریح کرد: درست است که برای مجموعه مدیریت شهری، شهرداری و شورای شهر وجود دارند اما لازم است که ارگان های دیگری هم به کمک شهرداری بیایند و با توجه به اینکه شهرداری اعتبارات دولتی خاصی ندارد و حالت خودگردان دارد باید خودشان بودجه هایشان را تامین کنند و خیلی خوب است که ارگان های دیگر نیز وارد شوند و کمک دهند تا بتوانیم پروژه های شهری را جلو ببریم.

سید عبدالمهدی میرپور در مورد کارهای روتین شهرداری گفت: شهرداری به صورت سالیانه مبالغ زیادی را در قالب مشارکتی و غیرمشارکتی هزینه می کند و برای رفاه حال شهروندان آسفالت انجام می شود.

شورای اسلامی شهر لار صحبت های زیادی با استاندار و نماینده مردم در مجلس در مورد دوبانده شدن جاده، تکمیل پروژه های راه آهن به سمت بندرعباس، ارتقای دانشکده علوم پزشکی، بحث اداره کل راهداری، پیگیری مصوبات سفر مقام معظم رهبری همچون بحث پتروشیمی، راه اندازی فاز دوم شرکت سیمان لار، منطقه ویژه اقتصادی و بندر خشک انجام داده است

وی با اشاره به اینکه شورای شهر، شورای شهرداری نیست اظهار کرد: شورای شهر لار در سایر موضوعات شهری به غیر از بحث شهرداری به صورت بسیار خوبی وارد شده است، جلسات مختلفی با روسای ادارات گذاشته و در تمام کارهایی که در سطح شهرستان اتفاق افتاده است پیش قدم بوده است، هم در ارسال نامه و هم پیگیری مستقیم و چند وقت پیش که استاندار به لار سفر داشتند درخواست های مختلفی از ایشان داشتیم و در جلسه با مهندس حسین زاده، نماینده مردم، مسائل مختلفی که برای کل مجموعه ی شهر و شهرستان لازم بود نامه نگاری هایی کرده ایم و صحبت های زیادی در مورد دوبانده شدن جاده، تکمیل پروژه های راه آهن به سمت بندرعباس، ارتقای دانشکده علوم پزشکی، بحث اداره کل راهداری، پیگیری مصوبات سفر مقام معظم رهبری همچون بحث پتروشیمی، راه اندازی فاز دوم شرکت سیمان لار، منطقه ی ویژه اقتصادی و بندر خشک شده است.

در دیدار اخیرمان با مهندس حسین زاده تاکید کردیم که بحث اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی را با وارد کردن صنعت خاصی به شهر لار در نظر بگیرند

رئیس شورای اسلامی شهر لار با اشاره به مشکل اشتغال گفت: تعداد بسیار زیادی از شهروندان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با مدارک و دانشگاه های خوب به ما مراجعه می کنند اما متاسفانه در بحث اشتغال مشکل داریم و در دیدار اخیرمان با مهندس حسین زاده هم تاکید کردیم که بحث اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی را با وارد کردن صنعت خاصی به شهر لار در نظر بگیرند.

در مورد فاضلاب شهری نیز پیگیری های لازم انجام شده است

وی در مورد فاضلاب شهری گفت: در این زمینه درخواست های مختلفی داده ایم و تصمیماتی نیز گرفته شده است، حتی این موضوع را از طرف دفتر نماینده به ویژه در بین محلات شهر قدیم انجام داده ایم و در حال پیگیری هستیم و در هفته قبل نیز یک شرکت خصوصی از تهران آمدند و از این محلات بازدید کردند، پیشنهاداتی داده شد و امیدواریم بتوانیم در این زمنیه اقداماتی انجام دهیم.

نشاط اجتماعی برای شهروندان از اهداف ماست

رئیس شورای اسلامی شهر لار تصریح کرد: نشاط اجتماعی برای شهروندان از اهداف ماست که در راستای آن بحث توسعه ی بوستان ها و ایجاد فضای پیاده روی را مدنظر داریم.

طرح گذرهای تاریخی در حال مطالعه و آماده شدن است

سید عبدالمهدی میرپور در مورد گذرهای تاریخی اظهار کرد: این طرح در حال مطالعه و آماده شدن است اما به صورت پایلوت از «نظرگاه ابوالفضل شهر قدیم» و «حسینیه حاج تقی» در نظر گرفته ایم؛ در واقع، برای اینکه به سمت یک بافت تاریخی برویم از یک سری از متریال های خاص هم در کف سازی و هم جداره سازی استفاده می کنیم.

مردم خواستار تغییرات در پارک جنگلی هستند/ این پارک به شهرداری واگذار نشده است

وی در مورد پارک جنگلی لار گفت: یکی از مطالبات شهروندان این است که تغییراتی را در این پارک به وجود آوریم؛ درست است که شهرداری به صورت سالانه هزینه های آن را در بخش پسماند، تعمیرات پمپ چاه و کابل و تاسیسات انجام می دهد اما به شهرداری واگذار نشده است.

هدف ما این است که کیفیت پارک جنگلی را بالا ببریم

رئیس شورای اسلامی شهر لار افزود: در نظر داشتیم که این پارک در قالب قراردادهای ۲۰ یا ۳۰ ساله به شهرداری واگذار شود که شهرداری بتواند آن را به سرمایه گذار واگذار کند و اگر دقت کنید آنجا از نظر کمیت درختان خیلی خوب است اما از نظر کیفیت فضای مناسبی ندارد و هدف ما این بود که کیفیت آن را بالا ببریم تا شهروندان بتوانند در زمان های مختلف از آن استفاده کنند.


38 نظر

 1. ناشناس گفت:

  1

  2

  ای کاش آقای میرپور زودتر رئیس شورا شده بودند، بهتر از روئسای مسن قبلی عمل کردن

  • مدینه صابری گفت:

   0

   1

   بله ناشناس! آقای میرپور به ابعاد شهر سالم در پرتو اصول زندگی سالم بها می دهند .یک نمونه آن توجه به کاهش و کنترل آلودگی هوا است که با احداث پارکها و توسعه فضای سبز و کاهش تردد وسایط نقلیه عملی شده و بیشتر عملی خواهد شد.

 2. ناشناس گفت:

  2

  0

  زیاد ازفعل اینده استفاده کرده اید این سه سال چکار کرده اید؟
  سال آخر که سال انتخابات است بفکر افتاده اید؟

 3. لار گفت:

  3

  0

  تو قضیه پیاده روی حد فاصل بین هتل کوثر تا پارک شهر باید اثبات می‌کردید که نکردید . اونجا هم حق به خودرو دادید نه پیاده و با طرح بچه گانه دارید ماست مالی میکنید

  • رضا گفت:

   1

   0

   بله
   چندین نفر از متخصصین هم نامه زدن که اون خیابان رو عریض تر نکنید!!
   معلوم نبود منافع کدوم پیمان کار در میون بود که شورا به حرف متخصصین گوش نکرد.
   آقای مقیمی
   آقای محبی،عسکری و .. که با لیست […] رفتید داخل. پاسخگو باشید

 4. ناشناس گفت:

  2

  0

  آن دو رئیس قبلی شورا فقط وعده دادند، این یکی هم که میخواهد کار کند وقتی نمانده.. یکی نیست بگوید آقای محبی شما که می‌گفتی من مدیر نفتی هستم برای شهر چکار کردی؟؟
  چرا وقتی بازنشسته میشوند باز صندلی قدرت را ول نمیکنند

 5. ناشناس گفت:

  1

  0

  این خوبه ولی بدانید لامردی ها به فکر صنعتی شدن هستند

 6. ناشناس گفت:

  4

  1

  آقای میرپور با این حرفا کسی به شما رای نمیده، اگه قرار بود کاری کنید تو این سال ها کرده بودید نه اینکه بذارید سال و آخر و استفاده تبلیغاتی.

  • مدینه صابری گفت:

   1

   0

   البته آقای ناشناس ؛ این هم گفتن داره که آقای میرپور امسال رئیس ش.رای اسلامی شهر لار شدند و می شه برآورد کرد که مطالعه و سازماندهی طرح مطالعاتی منطقه لار خودش فرصتی حداقل یک ساله را می خواهد .می دانید که طرح هم تصمیماتی است که برای اجرای یک پروژه گرفته می شود بیان و متبط و ارزیابی می شود که قابلیت اجرائی آن مشخص شود پس در طول یک سال نباید انتظار زیادی هم از آقای میرپور داشت .شاید در صورتیکه بازهم رئیس شورای اسلامی شهر لار بشوند و ادامه یابد این ریاست در سنوات بعدی (دوم و سوم الی آخر) بتوانند طرح های مطالعه شده را به مرحله اجرا دربیاورند

 7. ناشناس گفت:

  1

  0

  این دوره شورا گویا مسابقات دوره ای دارن برگزار می کنند. هر سال یک رییس این بخاطر این است که هیچکدام همدیگر قبول ندارند. رییس اولی که نوبرش بود. تنها کار خوب این شورا این بود که رییس اولی اگر جلوش نمی گرفتند ادعای نماینده شدن می کرد. و شهر را داغون می کرد. چند نمونه از کارهایش در ابتدای مسئولیتش دیدیم.

 8. ناشناس گفت:

  1

  0

  وعده های اعضای شورای شهر جهت انتخاب شدن اگر بررسی کنیم می بینیم که همه این وعده ها شعار بوده است.

 9. سوال ها از شورای شهرلار گفت:

  1

  0

  شورای محترم شهرلار
  طی این سه سال کدامیک از پروژه ها دوران قبل مثل ساختمان شهرداری- پارک سرداران- ترمینال- ورودی شهر که همتون روی این موضوع مانور می دادید. همچنین پارک بانوان- پارک نسترن و ارمان شهر در ورودی شهر- میدان قدیم بازار میوه فروشی و … به اتمام رساندید؟ لطفا در همین سایت وزیر این نظر پاسخ دهید.

 10. زهرا محسنی گفت:

  1

  0

  مردم عاقل باشید این شورا نمی تواند کاری کند .

 11. مهرداد هاشمی گفت:

  1

  0

  ایده دیگران را به کار بستن هنر نیست تو سه سال چه کرده ای ریس شورا و اعضا متخصص

 12. شهروند گفت:

  1

  0

  با تشكر از شهردار و شورای شهر
  انصافا در مورد اسفالت معابر خوب عمل شده است،هر چند هنوز کار برای انجام دادن زیاد است مانند اسفالت خراب بزرگراه دکتردادمان حد فاصل بيمارستان تا ورزشگاه منیری و همچنین تکمیل اسفالت بلوار پرواز حد فاصل پارک نخل تا میدان صحبت لاری که باید در اولويت برنامه ها باشد.در مورد پیاده رو سازی نیز ميتوان حد فاصل میدان قبله به طرف بازار بزرگ و از انجا به طرف مجمتع نیلی و پارک سلامت،با موزاییک و سنگ فرش کردن پیاده رو،محلی بسيار عالی جهت پیاده روی شهروندان اماده کرد.که در حال حاضر نیز مردم از این مسیر استفاده میکنند البته در خیابان.در مورد پارک جنگلی نیز باید واقعا کاری انجام داد تا از این حالت بیرون اید مانند ايجاد روشنایی بر روی سکوهای ورودی که در شب بسيار تاریک میباشد.

  • مدینه صابری گفت:

   0

   2

   شهروندی عزیر، من طی تردد به صورت پیاده وری که در بسیاری از خیابانها و معابر و پیاده روها و کوچه های لار انجام داده ام متوجه صاف بودن و یک دست بودن سطح آسفالت آنها شدم و به این مسئله پی بردم که این محوطه هائی که اسم بردم خیلی با کیفیت ساخته شده اند و کیفیت آسفالتشان هم خوب و بعضأ عالی بوده است .عرض و طول خیابانهای لار و آن خیابانهائی هم که در طول منازل بودند نیز خیلی خوب بود و گل کاریها و فضاهای سبز نیز بسیاز زیبا و جالب توجه در کنار خیابانهای در طول منازل کار شده بود و جلوه ای بس زیبا ایجاد کرده بود که آدم از دیدن آنها سیر نمی شد.

 13. ناشناس گفت:

  2

  0

  شهری که سالهاست سیاست ها و برنامه های اصلی ان را مداحان تعریف و تدوین میکنند بعید است که اینده روشنی در پیش داشته باشد.
  البته مسئول مستقیم این وضعیت و ناکارامدی شوراها در دوره های مختلف، خود مردم هستند که در انتخاب خود به جای تخصص و تجربه، سبک مداحی و تعصبات محله ای را در اولویت قرار میدهند.

  • ابراهیم گفت:

   1

   0

   مردم محترم لار شورا در سال اخر فقط شو تبلیغات را دارد اگر می خواست کاری کند در این سه سال کرده بود و این تبلیغاتی بیش نیست .شورا پنجم ضعیف و بدون کارامد .

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   مدینه جون تو چی میگی که تعریف میکنی خبریه !؟😉

  • علی گفت:

   0

   0

   احسنت ناشناس مردم درست تصمیم بگیرید رای به شلشلو و بالتوه ندید

 14. ناشناس گفت:

  0

  1

  خسته نباشید و خدا قوت خدمت آقای مهندس میرپور در این دوره که شما به عنوان مسئول کمیسیون عمران بودید پیشرفتهای زیادی درسطح شهر دیده شد ازجمله زیباسازی ورودی شهر، خیابان معلم که معضل بزرگی بود، المان های زیبایی که در سطح شهر میبینیم والان که رئیس شورا هستید با توانمندی که درشما میبینیم مطمینا همه وعده های شما تحقق پیدا می کند

 15. علیرضا گفت:

  1

  0

  در مورد پیاده محور و انسان محور بودن پروژه های شهرداری مزاح میکنید.

 16. ناشناس گفت:

  1

  0

  شنیده ها حاکی است تعدادی مغازه که شورای قبلی به عنوان در آمد پایدار برای شهرداری ایجاد کرده بودند نعدادی از آنها فروخته اند

 17. رضا گفت:

  1

  0

  چرا جلسات شورا رو علنی برگزار نمی کنید؟
  و چرا مذاکرات شورا منتشر نمیشه؟
  و چرا طرح جامع شهری لار رو منتشر نمی کنید؟
  شما نماینده سرمایه دار های […] لار هستید نه نماینده مردم!!

 18. ناشناس گفت:

  1

  0

  خسته نباشید خدمت جناب آقای میرپور واقعا در این دوره شاهد پیشرفت های زیادی در شهر بودیم از جمله تعریض خیابان معلم ، نصب المانهای زیبا در سطح شهر موفق باشید

 19. دوباره شعار گفت:

  2

  0

  باز آمد بوي انتخابات
  و دوباره شعار …. اينهمه مدت حركت مثبتي ازتون نديديم حالا اومديد شعار ميديد؟ بس نيست اقاي ميرپور؟
  در حوزه بانوان كه افتضاح بوديد، بيشترين خدمات مربوط به بانواني كه انجام داديد تو خيابون مانور دادن بوده و كمترين اثر مثبتي رو نديديم.
  ايشالله كه در دوره بعد بانوان جوان و با سواد و متخصص وارد شورا بشن و اين خاله بازي رو تموم كنن.

 20. ناشناس گفت:

  2

  0

  اگر بخواهیم برای این شورا وعملکرد هایشان جمله ای بنویسم.
  یک خسته نباشید می گوییم چون بیشتر از این وسع وتوان نداشتند ولی خواهشا بخاطر لارستان که شده سری بعد در جای دیگر به غیر از شورای شهر خدمت کنید.

 21. پيشنهاد گفت:

  2

  0

  به جاي وعده تو خالي دادن بريد دوره مداحي ببينيد، زودتر نتيجه ميگيريد…

 22. عباس گفت:

  1

  0

  نه به شورای فعلی به علت ناکارامد بودن

 23. رحیم گفت:

  1

  0

  شعار بس است تبلیغات کافیست

 24. حسین گفت:

  0

  0

  کاندید نشید وقتی توان کار ندارید حق الناس حق الناس حق الناس

 25. ناشناس گفت:

  0

  0

  ایده نو وطرح نویی از این شورا ندیدیم. هر کاری شده برنامه ها وایدهای شورای های قبلی بوده است اگر غیر از این است موردی بفرمایید
  هر شورایی یکی دوتا پارک یابودی از خودشان بجای گذاشتند به غیر از این شورا یادبودی این شورا چبست؟

  • ناشناس گفت:

   2

   1

   وسط دعوا نرخ تعیین نکن.
   شورای چهارم که دیگه از این شورا افتضاح تر بود، بیشتر به مجمع مداحان و روضه خوانان شبیه بود تا شورا 🙂 …
   کلا مردم لار از شورا شانس نیاوردن که البته مقصر هم خودشونن با نحوه انتخابشون.

 26. ناشناس گفت:

  1

  0

  اینهمه وعده و وعید برای خانم ها و بانوان همش حرف بوود.
  هیچ کاری برای خانم ها نکردید و فقط شعار دادید. البته تقصیر خودمونم بود که از قشر بانوان، آدم کاردانی رو انتخاب نکردیم.

 27. ناشناس گفت:

  0

  0

  از پشت کوه ⛰

 28. جواد گفت:

  0

  0

  شورالار باید تغییر کند این افراد توان کار و […] ندارند .شعار دادن هنر نیست ۳سال چه کردید که نکردید نشستید فقط عکس انداختید و …مردم دیگه گول نمیخورند .

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان