میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۳:۱۸ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 197 بازدید

نایب رییس بانوان هیأت کشتی لارستان معرفی شد

نایب رییس بانوان هیأت کشتی لارستان معرفی شد

علی اکبر عسکرپور رئیس هیأت کشتی لارستان در حکمی، عاطفه عقیلی فر را به عنوان نائب رئیس این هیأت منصوب کرد.

در حکم رئیس هیأت کشتی لارستان برای عاطفه عقیلی فر آمده است:

احتراماً نظر به تعهد و تجربه و با توجه به سوابق ارزشمند ورزشی و علمی سرکار عالی، از تاریخ ۱/۵/۹۷ به عنوان نائب رئیس بانوان هیأت کشتی لارستان منصوب می شوید. انتظار می رود با جدیت نسبت به پیگیری مسئولیت های خود در این سمت مطابق ضوابط و مقررات زیر نظر این هیأت کوشا بوده و به لطف خداوند بزرگ، در خدمتگزاری به بخش بانوان ورزش ملی کشور، موفق باشید. انشاءالله خدمت خالصانه و ارزشمند شما در راستای وظایف و مسئولیت‌های محوله موجبات رضایت حق‌تعالی را فراهم خواهد آورد. توفیقات روزافزون شما را از خداوند منان مسئلت دارم.

عاطفه عقیلی فر اهل شهرستان لار و دارای مدرک تحصیلی لیسانس مدیریت در ورزش است که در رشته های هندبال، کوهنوردی، مچ اندازی و پرورش اندام حضور فعال داشته و برای شرکت در کلاس مربی گری درجه ملی کشتی بانوان نیز به هیأت کشتی استان فارس معرفی شده است.

گفتنی است هیأت کشتی لارستان قرار است پس از به حد نصاب رسیدن افراد شرکت کننده، کشتی بانوان را برای اولین بار در این شهرستان زیر نظر نائب قهرمان کشتی جهان و آسیا برگزار کند.

بانوان علاقه مند به ورزش کشتی می توانند برای ثبت نام به اداره ورزش و جوانان لارستان مراجعه و یا با شماره ۰۹۱۷۷۸۱۰۰۵۶ تماس حاصل کنند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان