میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در16 سپتامبر 2020 ساعت 4:56 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند 12 دیدگاه 645 بازدید

«نامدار» با کسب ۳ رای از اعضای هفتگانه «شورای شهر لار» به ریاست رسید

«نامدار» با کسب ۳ رای از اعضای هفتگانه «شورای شهر لار» به ریاست رسید

پس از هفته‌ها کش و قوس، سرانجام «خلیل نامدار» به ریاست شورای اسلامی شهر لار رسید.

گفتنی است اختلافات اعضای شورای شهر لار در سال پایانی انتخابات هیئت رئیسه به حدی بود که پس از چند بار رای‌گیری هیچ نامزدی نتوانست اکثریت آرا را کسب و سرانجام «خلیل نامدار» با ۳ رای از ۷ رای اعضای شورا و با تعداد آرای برابر با «سیدمهدی میرپور» تنها بر اساس سابقه «رزمندگی» خود توانست بر صندلی ریاست بنشیند.

نامدار در این باره در گفت و گو با آفتاب لارستان و در پاسخ به چرایی به‌طول انجامیدن انتخابات هیئت رئیسه در سال پایانی گفت: پیگیری دیرهنگام برگزاری انتخابات توسط رئیس شورا، تعدد جلسات رای‌گیری به دلیل عدم کاندیداتوری اعضا برای ریاست شورا همچنین رای ندادن بعضی از اعضا و غیره همگی باعث شد تا این فرایند با تاخیر مواجه شود.

رئیس شورای شهر لار در ادامه در پاسخ به این پرسش که بهتر نبود اعضا به هر شکل ممکن برای انتخاب رئیس، اجماع و هماهنگی داشته باشند تا وجود اختلاف شدید در شورا را به اذهان متبادر نکند گفت: بله در اصل بهتر است انتخاب هیئت رئیسه با اجماع باشد همانطور که در سال اول رئیس شورا با هماهنگی تمام اعضا و بصورت اجماع انتخاب شد اما به هرحال این اتفاق نیفتاده و برخی اختلافات و کشمکش‌ها در شورا غیرقابل انکار است و متاسفانه در افکار عمومی هم بازتاب خوبی ندارد.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که با گرفتن تنها سه رای از اعضا چقدر برای فعالیت‌های خود پشتوانه احساس می کنید گفت: البته در سال‌های گذشته منهای سال اول هم رئیس با ۴ رای انتخاب شد. من هم علاقه‌ای به ریاست نداشته و ندارم و در این ۷ سالی که عضو شورای شهر هستم هم غیر این بار هیچگاه نامزد ریاست نبوده ام. تعدادی از اعضای محترم شورا هم بین خودشان تفاهم نامه‌ای داشتند و در دو سال گذشته طبق آن رئیس را انتخاب کردند اما امسال این اعضا دچار اختلاف شدند لذا فرایند انتخاب هیئت رئیسه و بنده به عنوان رئیس در این شرایط اتفاق افتاد.

خلیل نامدار در پایان این گفت و گو و در پاسخ به این پرسش که وجود این اختلافات چقدر می تواند مانع فعالیت‌های اصلی این شورا شود تاکید کرد: کار شورا مثل ادارات و نهادها نیست و بیشتر بر اساس همفکری انجام می شود. من در این شورا یک رای دارم و بقیه اعضا هم یک رای و عملکرد هر عضوی برای مردم منعکس می شود لذا مطمئنم تک تک اعضا با آگاهی و بر اساس دلسوزی فعالیت خواهند کرد و رای خواهند داد و بعید می دانم شورا دچار مشکل شود. من ۷ سال رئیس نبوده ام و با همه همکاری کرده‌ام و دیگران هم همین روحیه را دارند و چون به مردم و شهر خود علاقه‌مندیم ان شالله جای نگرانی نیست و بدون مشکل مسائل را پیگیری خواهیم کرد.


12 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام برادر قربانت گردم همه اعضای شورا نور چشم متقی مومن مخلص وبنده کوچک همه انها هستم دستشان همئمیبوسم میبوسم اماشورایی که تخصصی ندارد چه گره کوری را میتواند باز کند حضرت عباسی شهر مال خودتان بود واقعا به دست این دوستان میسپردید درحالی که بقیه شهرستان ها با سرعت و با محوریت علم در حرکت هستند ما شورا را با هیات مذهبی و کانون بازنشستگان اشتباه گرفته ایم چرا اختلاف نظر دارند چون سلیقه شخصی و سیاسی هست وگرنه نظریه علمی و تجربه کاری مرتبط بود همه متفق بودند با اندک اختلافی ، نداشتن مدرک مرتبط باعث خواهد شد تجربه انها هم بکار نیاید چون سنخیت ندارد با وظیفه محوله لذا خواهشمند است کاندیدهای اتی با عنایت به استراتژی شورای شهر و اهداف ان نامزدی خود را اعلام نمایند تا به چنین مشکلاتی برنخوریم دوستان رفتار خوب ، ادم خوب بودن با شورای شهر خوب بودن فرق دارد خواهشمند است بیش از این حق الناس نکرده و به حرفه خود مشغول شویم یا علی مدد

 2. ناشناس گفت:

  1

  1

  رزمنده صندلی قدرت را فتح کرد..

 3. ناشناس گفت:

  1

  0

  با نامدار تا ۱۸۰۰!!!!

 4. ناشناس گفت:

  1

  0

  میرپور تازه داشت کارهایی را دنبال میکرد، مجسمه های شهری و آبنمای موزیکال اجرا میکرد و قصد داشت مسیر دوچرخه ایجاد کند.. که این آقایان دوباره بازگشتند.. ۷ سال است که عضو شورا هستید، اگر برنامه ای داشتید تا الان انجام داده بودید.. قدرت مگر چقدر شیرین است که دست برنمیدارید؟؟؟

  • ناشناس گفت:

   0

   1

   کسی که دربنر انتخاباتیش از نام پدر […] میذاره بعیده توانی برای خدمت داشته باشه.
   ازمیرپور هم آبی گرم نشد. حالا ببینیم این یکی چیکار میکنه.

 5. بسیجی گفت:

  1

  0

  اقای نامدار سلام علیکم
  به قول خودتان هفت سال است عضو شورایید چه کردید برای این شهر؟ جز دعوا و سنگ اندازی
  امیدوارم به ارزوی خود رسیده باشید و دست از سر این شهر بردارید
  لطفا!

 6. ناشناس گفت:

  1

  0

  حیف شهر لار

 7. ناشناس گفت:

  0

  0

  خشت اول گر نهد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج. این شورا از سال اول با انتخاب رییس شورا مشکل وغلط انتخاب کردند. اختلاف اختلاف ریشه شهر در می آورد. شورا در مورد انتخابات مجلس هم منفعل عمل کرد. از نظر شهری هم توقع مردم نتوانستند بر آورد کنند.
  پروژه طرح مسجد جامع یک قدم برداشته نشد.
  پارک بانوان چه شد؟
  پارک ایثار گران؟
  پارک سرداران؟
  و کجا رفت وعده های انتخاباتی آقایان؟

 8. لاری گفت:

  1

  0

  مردم لار دیگر اعضای شورا برایشان اهمیتی ندارد شورایی که رئیسش با حداقل رای وحتی نه رای نسبی بیشتر بلکه با شانس و امتیاز انتخاب میشود قرار است چه گلی بر سر مردم بزند اقای نامدار بهتر بود که خودتان به پیشواز رای مجدد و اکثریت آرا می رفتید نه رای حداقلی رییسی که از حمایت اکثریت برخوردار نباشد ارزشش را ندارد

 9. لاری گفت:

  0

  0

  هیچ کدوم از اعضا شورا کار نکردن….نباس دور بعد کاندید بشن…

 10. ناشناس گفت:

  0

  0

  شورای پرکاری نداشتیم بهانه اینکه شهرداری پول ندارد نیاورید باید شورا سعی می کرد در آمدهای پایدار برای شهرداری بوجود بیاورد شنیده ها حاکی است خیلی از مغازه ها که در گذشته متعلق به شهرداری بوده فروخته اند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان