میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در1 دسامبر 2019 ساعت 2:04 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 569 بازدید

نامزدهای انتخابات، «ثبت نام» را به روز آخر موکول نکنند

نامزدهای انتخابات، «ثبت نام» را به روز آخر موکول نکنند

فرماندار ویژه لارستان گفت: در نظر داریم تا با آمادگی کامل و روان سازی مراحل انتخابات مسیری را ایجاد کنیم تا مردم با انگیزه و هدف در انتخابات شرکت کنند.

به گزارش خبرنگار سایت آفتاب لارستان، جلیل حسنی امروز در حاشیه ثبت نام از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: از اوایل مهرماه جلسات مختلفی را با کارکنان و دست اندرکاران امور زیرساختی، نرم افزاری و سخت افزاری برگزار کردیم که منجر به تشکیل ستاد انتخابات شد.

وی تصریح کرد: در همین راستا، کمیته های مختلفی را در حوزه های پشتیبانی لجستیکی، اجرایی و امنیتی تشکیل دادیم که تاکنون با تقسیم وظایف، فعالیت های خوبی را انجام داده اند.

معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان خاطرنشان کرد: جلسات بسیار خوبی را با هیئت نظارت شهرستان برگزار کرده ایم و به دلیل انسجام و قانون گرایی ای که در ذهن و فکر همه ماست به تفاهم خوبی رسیده ایم.

حسنی افزود: امروز قرار است از معتمدین شهرستان دعوت به عمل آوریم و با ۳۰ نفر از آن ها که تاییدیه را گرفته اند هشت نفر هیئت اجرایی را انتخاب کنیم.

وی اظهار کرد: انتخابات مربوط به مردم و برگزاری آن هم به وسیله مردم است و ما به عنوان نمایندگان قانونی دولت، بسترها را آماده می کنیم تا مردم دغدغه ایستادن در صف رای را نداشته باشند و امیدواریم در روز اخذ رای، یکی از بهترین انتخابات را داشته باشیم.

فرماندار ویژه لارستان تصریح کرد: امروز اولین روز ثبت نام از داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است و در همین راستا پنج نفر کار ثبت نام را انجام می دهند.

حسنی با اشاره به اینکه هفت روز برای ثبت نام تعیین شده اظهار کرد: از نامزدان انتخابات انتظار می رود که ثبت نام شان را به روز آخر نیاندازند.

وی اضافه کرد: سعی کرده ایم فضای مناسبی برای ثبت نام و تکریم نامزدها، همراهان شان و همچنین خبرنگاران فراهم کنیم.

فرماندار ویژه لارستان خاطرنشان کرد: از نظر ما، انتخابات شناسنامه انقلاب و هر نظام مبتنی بر دموکراسی است و یکی از پایه های اصلی مشارکت مردم و تعیین سرنوشت شان به شمار می رود بنابراین در نظر داریم تا با آمادگی کامل و روان سازی مراحل انتخابات مسیری را ایجاد کنیم تا مردم با انگیزه و هدف در انتخابات شرکت کنند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان