میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در5 دسامبر 2019 ساعت 12:05 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 293 بازدید

نامزد خنجی: آمده ام تا بگویم به جوانان اعتماد کنید/ مستقلم/ مردم خنج، نادیده گرفته شده اند

نامزد خنجی: آمده ام تا بگویم به جوانان اعتماد کنید/ مستقلم/ مردم خنج، نادیده گرفته شده اند

ثبت نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز با حضور «یعقوب ترک نژاد» به عنوان چهارمین نفر در چهارمین روز و چهاردهمین نامزد از ابتدای ثبت نام تا کنون نظر رسانه ها را به خود جلب کرد.

ترک نژاد پس از طی مراحل ثبت نام در جمع خبرنگاران مستقر در فرمانداری ویژه لارستان حاضر شد و به سوالات آنان پاسخ داد:

وی ضمن معرفی خود اظهار کرد: ۳۱ ساله، متولد سال ۱۳۶۷ از شهرستان خنج و دارای مدرک کارشناسی ارشد فیزیک گرایش نانو از دانشگاه اصفهان هستم. بیش از پنج سال است که در دانشگاه تدریس می کنم، به غیر از آن در مدرسه هم فعالیت می کنم. همچنین آموزشگاهی نیز برای تدریس دارم.

به جوانان اعتماد کنید

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مورد هدف از شرکت در انتخابات گفت: آمده ام تا بگویم که به جوانان اعتماد کنید. جوانان همان طور که جنگ را جمع کردند می توانند کشور را نیز جمع کنند.

در ایران از آموزش و پرورش به عنوان یک وزارت مصرف کننده استفاده می شود

ترک نژاد در مورد برنامه هایش تصریح کرد: این نوع سوالات، داوطلبان را به غلوگویی مجبور می کند. من فرهنگی ام و احساس می کنم که در جامعه در حق فرهنگیان خیلی اجحاف شده است. به عبارت دیگر، در جامعه ای که معلمان از نظر مالی جزو قشر ضعیف باشند نتایج خوبی حاصل نمی شود.

وی با تاکید بر اینکه اگر نماینده شود می خواهد قدمی برای فرهنگیان بردارد اضافه کرد: در زمان کنونی، هر کشوری که پیشرفته است تمرکز اصلی اش را بر آموزش و پرورش گذاشته است اما متاسفانه در ایران، از آموزش و پرورش به عنوان یک وزارت مصرف کننده استفاده می شود که این موضوع اشتباه است چون آموزش و پرورش یک سرمایه گذاری است.

مستقلم

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در مورد جناح سیاسی اش گفت: به هیچ حزبی وابستگی ندارم و مستقلم.

مردم خنج، نادیده گرفته شده اند

یعقوب ترک نژاد در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا برای ثبت نام در انتخابات با بزرگان شهر خنج نیز مشورت کرده است اظهار کرد: خیر بلکه حرکتی خودجوش بوده است چون شهر خنج به دلایل مختلفی از جمله تاجر بودن مردمانش، در سیاست دخالتی ندارد. بنابراین، از طرف شهرم آمده ام تا بگویم ما هم هستیم، ما هم می توانیم در این کشور فعالیت داشته باشیم و از آنجایی که مردم شهرستان خنج سیاسی نیستند در این مدت خیلی نادیده گرفته شده اند.

وی در گفت و گوی اختصاصی با سایت «آفتاب لارستان» در مورد آخرین باری که به سینما رفته کی بوده و چه فیلمی دیده است گفت: اردیبهشت ماه برای دیدن فیلم «ما همه با هم هستیم» به سینما رفتم.

آگاهی سیاسی مردم منطقه، پایین است

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مورد چالش ها و مشکلات منطقه تصریح کرد: یکی از بزرگ ترین مشکلات منطقه و کشور، موضوع بیکاری جوانان است؛ اگر نظری به آزمون های استخدامی بیاندازید متوجه عمق فاجعه می شوید. مشکل دیگر، عدم آگاهی سیاسی مردم منطقه به ویژه مردم خنج است که به نظرم مردم باید به چیزی که در اطراف شان می گذرد آگاه تر باشند.

ترک نژاد در مورد شعار انتخاباتی اش خاطرنشان کرد: اهل شعار نیستم اما آن چیزی که در خودم دیدم این است که خیلی پشتکار دارم و پیگیرم.

وی در پایان، نظر خود را در مورد هر یک از موضوعات زیر بیان کرد:

چند همسری: الآن یکیش هم سخته، بذارید اولیش رو بگیرم بقیه اش پیشکش، مجردم

سانتریفیوژ: وسیله ای بسیار کارآمد در عصر جدید

فیزیک هسته ای: بسیار دوست داشتنی

FATF: نظری ندارم

دولت تدبیر و امید: امیدوارم تدبیرهای بهتری برای مردم بیاندیشد

سید محمد خاتمی: یک شخصیت سیاسی

بی بی سی: یک شبکه خبری معاند


2 نظر

 1. خلیل گفت:

  0

  0

  شما بیجهت کاندبد شدی.
  وقتی شخصیتی مثل اقا علا امده نباید تو کاندید شوی.
  ادم باید جایگاه خود را بداند و ادب و احترام بزرگتر را رعایت کند.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان