میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۸ ب.ظ سرویس:اجتماعی 9 دیدگاه 721 بازدید

نامه اصلاح طلبان لارستان، خنج و گراش به استاندار جدید فارس: در یک دهه اخیر هیچ پروژه مهمی در منطقه ایجاد نشده/ حذف نیروهای اصلاح طلب و حامی دولت همچنان ادامه دارد

نامه اصلاح طلبان لارستان، خنج و گراش به استاندار جدید فارس: در یک دهه اخیر هیچ پروژه مهمی در منطقه ایجاد نشده/ حذف نیروهای اصلاح طلب و حامی دولت همچنان ادامه دارد

شورای هماهنگی جبهه اصلاحات لارستان، خنج و گراش در قالب پیام تبریکی به استاندار جدید استان فارس شرایط کنونی حوزه فعالیت خود و چشم انداز و بیم و امیدهای آینده را با وی در میان گذاشتند. متن این پیام را در ادامه بخوانید:

***

محضر استاندار محترم استان فارس؛ جناب آقای اسماعیل تبادار   

ابتدا انتصاب شایسته شما را به سمت استانداری فارس تبریک می گوییم و توفیق شما را در خدمت به مردم این خطه پهناور و فرهنگ مدار آرزومندیم.

جناب استاندار، چنانکه مستحضرید خطه جنوب فارس به عنوان یکی از پیشروترین مناطق جنوب در مبارزه با استعمار و استبداد از صدر مشروطیت تا پیروزی انقلاب اسلامی مطرح بوده و پس از انقلاب نیز از خاستگاه های بنام «اصلاحات» که ادامه طبیعی راه انقلاب اسلامی است شناخته می شود.

بر اهل نظر پوشیده نیست که در سالیان اخیر اهل اصلاح به بهانه های مختلف در معرض بی مهری و صدمات بسیار بوده اند. لارستان نیز به فراخور محوریت شخصیت های بزرگ اصلاح طلبی که در دامان خود پرورده نه تنها از این رویه مستثنی نبوده بلکه به انحاء مختلف مورد جفای مضاعف واقع شده است. تا جایی که در یک دهه اخیر هیچ پروژه قابل ذکری در خطه لارستان، خنج و گراش به بهره برداری نرسیده است و در زمینه سیاسی نیز به بهانه های مختلف شاهد حذف چهره های اصلاح طلب لارستان، خنج و گراش از عرصه های انتخابی و انتصابی جنوب فارس بوده ایم. نمونه بارز آن، کنار گذاشته شدن چهره های مطرح اصلاح طلب از عرصه رقابت در دو دوره اخیر انتخابات مجلس شورای اسلامی و قرار گرفتن ناگزیر شخصی از لیست جبهه پایداری بر کرسی مجلس نهم و تکرار این رویه در انتخابات مجلس دهم بوده است.

نتیجه قهری چنین اتفاقی نیز اعمال نفوذ برای قرار گرفتن افرادی ضعیف در مناصب مهم جنوب فارس و جلوگیری از مشارکت نیروهای اصلاح طلب در انتخابات شوراها و اعمال فشارهای گوناگون بر فعالان اصلاح طلب خطه جنوب فارس بوده است.

اگرچه چنین اعمال نفوذ و فشارهایی هزینه طبیعی کنش های اصلاح طلبانه محسوب می شود اما اکنون بیم آن می رود که بازماندگان نمایندگانی که در پی انتصاب «سیدمحمدعلی افشانی» استعفا نامه خود را به هیئت رئیسه مجلس تقدیم کردند در پوشش حمایت از دولت و با نشان دادن چهره معتدل از خود به اعمال نظر و نفوذ در مدیریت جنوب فارس بپردازند! چنانکه علی رغم جدیت و ایستادگی مدیریت پیشین استان با اعمال نفوذ، مانع جایگزینی نیروهای کارآمد به جای مدیران ضعیف و وابسته به دولت های نهم و دهم شدند.

امروز و در آغاز فصلی جدید از کار دولت تدبیر و امید، شورای اصلاح طلبان لارستان، خنج و گراش ضمن اعلام حمایت از حضور آن مقام محترم در راس مدیریت استان فارس توجه شما را  به اعمال نفوذ احتمالی جریان مخالف دولت تدبیر و امید در لوای تاکتیک های مقطعی جلب می کنیم. جریانی که در صورت موفقیت پایه های بی اعتمادی بدنه حامی دولت تدبیر و امید به برنامه های دولت را در مناطق مختلف استان فارس بنا خواهد نهاد.

امید است با تدبیر آن مقام محترم زمینه اصلاح امور استان پهناور فارس و نگاه توسعه محور به این خطه فراهم آید و به امور جنوب فارس نیز توجه ویژه شود.

شورای اصلاح طلبان لارستان، خنج و گراش و حامیان دولت تدبیر و امید ضمن تبریک مجدد انتصاب شما به سمت استانداری فارس، آمادگی خود را برای هر نوع همکاری در به نتیجه رسیدن برنامه های دولت برخاسته از اراده ملت اعلام می کند.

شورای هماهنگی جبهه اصلاحات لارستان، خنج و گراش

 


9 نظر

 1. لارستانی گفت:

  1

  0

  متاسفانه علیرغم حاکمیت دولت. اعتدال واصلاح طلب در کل مملکت در خطه لارستان بیشتر مسولین وگردانندگان در ادارات. وعلوم پزشکی. گرایش. وهمسویی با حناح غالب در کشور. ندارند وعنان تصمیم گیری. در لارستان وخنج وگراش. در دست. تنگ نظران است واین جماعت. عرصه. را بر نیروهای پیشرو. واصلاح طلب منطقه. تنگ کرده اند

 2. ناشناس گفت:

  1

  0

  بیانیه خوبی است. واقعا در مدت نمایندگی جعفرپور هیج کاری در سه شهرستان نشده. یه سر به جهرم و لامرد برید تا متوجه بشید چقدر از ما جلوترند. ما فقط بلیدیم نیروهای توانمند خودمون رو ردصلاحیت کنیم!! بعد هم شعار بدهیم که سیاسی برخورد نمی کنیم

 3. معلم گفت:

  1

  0

  ذرود بر اصلاح طلبان منطقه که بدون تعصب لار ی و گراشی و خنجی با همدیگرهستید.

 4. ناشناس گفت:

  0

  1

  بیانیه الکی وبی مزه

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  گفتم اون پنج تا + اون يكي معدل هوششون ازتك تك اينا كمتره ، اصلن يكي دوتاشون رسمن عقب افتاده ذهني هسن فك مي كني براشون مهمه لار بره جلو بياد عقب ، اونا فكر مجلس بعدين نه فكر شهر

  =

 6. شهرونداز چویم گفت:

  0

  0

  جعفر پور با توجه به ارایش بیشتر نماینده خود لار وکمی هم در بخش مرکزی است الان هم توجهی به سایر بخشهای لارستان ندارند کارها هم بیشتر به دست اصولگرایان وتنگ نطران است نمونه بارز ان در مسولان بهداشت ودرمان لارستان می باشد که همگی از طرفداران نماینده هستند وبه کسی هم جوابگو نمی باشند استاندار وفرماندار باید رسیدگی نمایند

 7. علي گفت:

  0

  0

  درود بر جناب دكتر جمشيد جعفرپور نماينده محترم لارستان خنج و گراش در مجلس شوراي اسلامي كه به حق در ٢٤ ساعت شبانه روز تمام فكر و ذكر و توانشون رو گذاشتن واسه اينكه خداي نكرده زبانم لال يكي غير از دوست -غمخوار-همفكر ايشون نياد سكان هدايت اداره اي از حوزه استحفاظيش رو بگيره.درود بر شرفت دكتر.خوشم مياد همش رو هوايي.يه روز لار يه روز تهران يه روز بلاد كفر .الحق و الانصاف رياست كميسيون فرهنگي مجلس برازندتون هست مرد دوست داشتني.راستي سريع تر تشريف بيار لار ماه محرم .يه هماهنگي انجام بدين با صداوسيما واسه پخش زنده مراسم هاي مذهبي اي كه جنابعالي هم حضور فعال دارين در هيئت ها و نقش اول اون برنامه هاييد.
  والا بخدا بسه اينقدر خودتون رو اذيت نكين و تلاش نكنين شما به قدر كافي كار كردي واسه لار خسته ميشين مي فهمين خسته.

 8. ناشناس گفت:

  0

  0

  نامه خوب و جالب تنظیم شده بود. آفرین.

 9. ناشناس گفت:

  0

  0

  ما گقتيم خدا شكر اين فرماندار غير بومي اصلاح طلب مياد ريشه اين اصولگرايان تنگ نظر لاري كم سواد كه رياست بعضي از ادارات لارستان رو در يد قدرت خودشون دارن و ارث پدري خود ميدونن رو از ريشه در مياره ولي افسوس و صد افسوس كه نميدونم اين […] و اون […] همراهش ……… چه وردي توي گوش ايشون خوندن كه نميتونن حتي يك مسئول تنگ نظر اصولگرا رو از قدرت بردارن. خدا بداد شهرستان برسه . انگار نه انگار مردم به اصلاح طلبان راي دادن و خواستار تغيير بودن . حالا اگه باند اصولگراهاي […] و قدرت طلب و تماميت خواه به قدرت رسيده بودن ريشه و نسل اصلاح طلبها رو از كل كشور در مياوردن و براي رضاي خدا به قول خودشون دودمانشون رو به باد ميدادن .

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان