میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در12 مارس 2017 ساعت 9:30 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 906 بازدید

«نانوتکنولوژی» در لارستان صاحب یک آزمایشگاه پیشرفته شد

با مشارکت خیّر، ستاد «نانو» ریاست جمهوری و آموزش و پرورش لارستان

«نانوتکنولوژی» در لارستان صاحب یک آزمایشگاه پیشرفته شد

طی مراسمی با حضور مسئولان محلی و خیرین، نخستین آزمایشگاه پیشرفته «نانو تکنولوژی» (ریزفناوری) در لارستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش لارستان؛ طی مراسمی با حضور حجت الاسلام موسوی امام جمعه لارستان، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، مدیر، معاونین و جمعی از فرهنگیان آموزش و پرورش لارستان، خیرین و معتمدین، نخستین آزمایشگاه پیشرفته نانو تکنولوژی متعلق به آموزش و پرورش لارستان به طور رسمی کار خود را آغاز کرد.

در حاشیه مراسم افتتاح این پروژه علمی، معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش لارستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شهرستان لارستان در علم نوین نانوتکنولوژی دارای رتبه ۱۲ کشور است.

محمد فیاض پور  با بیان اینکه هزینه ایجاد پروژه آزمایشگاه نانو تکنولوژی لارستان با مشارکت آموزش و پرورش لارستان، نیک اندیش حاج محمدعلی وفاپور و ستاد نانو مستقر در نهاد ریاست جمهوری تأمین شده است، افزود: ۶۰ میلیون تومان توسط خیر محترم، ۱۲۰ میلیون تومان تجهیزات توسط ستاد نانو مستقر در نهاد ریاست جمهوری و ۲۰ میلیون تومان برای فراهم آوری زیرساخت ایجاد این آزمایشگاه توسط آموزش و پرورش لارستان هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۹ دستگاه مستقر و در آینده ۲ دستگاه جدید در آزمایشگاه نصب خواهد شد، تصریح کرد: این آزمایشگاه ویژه تمام مقاطع تحصیلی حتی دانشگاهی پیش بینی شده است.

مدیر آموزش و پرورش لارستان هدف ایجاد این آزمایشگاه را انجام آزمایش‌ها و پژوهش‌هایی در رشته‌های شیمی و نانو ذکر کرد و یادآور شد: اکنون بیش از ۱۳۰ دانش آموز لارستانی در المپیادهای نانو شرکت کرده‌اند و حتی موفق به کسب رتبه های کشوری شده اند.

در پایان این مراسم از خیر این پروژه حاج محمدعلی وفاپور با اهدای لوح یادبود تقدیر و تشکر شد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان