میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در25 ژوئن 2015 ساعت 7:29 ب.ظ سرویس:اجتماعی 5 دیدگاه 4,198 بازدید

نجيب زاده: دادگستري و دادستاني همدل و همزبان ما هستند/ موسوي: انواع جرم ها در لارستان كاهش يافته است

New-Imfageحضور فرماندار در دادگستري و دادستاني لارستان

نجيب زاده: دادگستري و دادستاني همدل و همزبان ما هستند/ موسوي: انواع جرم ها در لارستان كاهش يافته است

به مناسبت هفته قوه قضائیه فرماندار لارستان در دادگستری و دادستانی این شهرستان حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان، به مناسبت گرامی داشت هفته قوه قضائیه، علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان  با حضور در دادگستری این شهرستان با حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی رییس دادگستری لارستان و داریوش بوستانی دادستان این شهرستان دیدار و این هفته را به آنها تبریک گفت و از تلاشهای بی وقفه آنان با  اهدا گل و لوح سپاسی تقدیر کرد.

فرماندار لارستان در این دیدار ضمن تبریک به مناسبت هفته قوه قضائیه و گرامی داشت یاد و خاطره آیت الله دكتر بهشتی و شهدای هفتم تیر در سخنانی عملکرد دادگستری لارستان را قابل قبول  دانست و افزود: دادگستری و دادستانی در این مدت در مقابل مجرمین و مفاسد با قدرت تمام برخورد نموده است و به حمدالله امنیت قابل قبولی درمنطقه لارستان باهمکاری وتلاش مجموعه دادگستری، دادستانی، نیروهای نظامی، انتظامی و اطلاعاتی حاصل شده است.

نجیب زاده ادامه داد: این امنیت قابل قبول در منطقه لارستان با تعامل و همدلی اعضاي شورای تامین شهرستان و البته همکاری و تعامل رئیس دادگستری و دادستان شهرستان بدست آمده است و از این بابت شکرگزار خداوند متعال هستیم.

DSC_0285

وی خاطرنشان کرد: امنیت مهمترین موضوع دریک جامعه است که می بایست به آن توجه ویژه شود چراکه در سایه امنیت است که یک جامعه رشد وتوسعه پیدا می کند و مردم نیز در رفاه وآسایش هستند.

وی افزود: خدارا شکر در زمان خدمتم در لارستان یک تعامل و ارتباط صمیمی و خوبی را با رییس دادگستری و دادستان شهرستان داشته وخواهم داشت.

معاون استاندار افزود: مجموعه مسئولان اجرایی شهرستان  نیز در تمام بخش‌ها همگام با دادگستری بوده و تمام همت خود رابرای حل و فصل معضلات شهرستان انجام خواهند داد.

وی با بیان اینکه رییس دادگستری و دادستان لارستان از اعضاي فعال شورای تامين شهرستان هستند تصریح کرد: دادگستری و دادستانی همیشه همراه، همدل و همزبان با ما بوده اند و اگر کمک اینها نبود قطعا در کارهایمان مواجه با مشکل می شدیم.

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین موسوی رئیس دادگستری لارستان هم ضمن تشکر از حضور فرماندار، در سخنانی خاطر نشان کرد: به حمدالله یکی از بهترین دوران خدمتم  زمان مدیریت آقای نجیب زاده در سمت فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان لارستان بوده است، چرا که آرامش خوبی در منطقه بواسطه تجربه بالای  ایشان فراهم شده است.

وی ادامه داد: با تعامل خوب بین اعضا شورای تامین شهرستان  و در مقایسه با دیگر شهرستانهای استان و کشور خدا را شکر در شهرستان لارستان امنیت قابل قبولی حکفرماست و اگر این تعامل، همراهی و همدلی بین اعضا و مردم نبود امنیت بوجود نمی آمد.

موسوی اظهار داشت: در این مدت انواع جرم ها از جمله سرقت،آدم ربایی و غیره در لارستان بزرگ کاهش یافته است.

داریوش بوستانی دادستان لارستان هم ضمن تقدیر و تشکر از حضور فرماندار و دیگر همراهان در سخنانی اظهار داشت:تعامل و ارشادات فرماندار لارستان در جلسه شورای تامین شهرستان باعث بوجود آمدن امنیت مثال زدنی در شهرستان گردیده است.

وی گفت: امسال نسبت به پارسال ۱۴ درصد کاهش سرقت در شهرستان بزرگ لارستان داشته ایم.

در پایان این دیدار فرماندار با حضور در دفاتر و شعبه های دادگستری و دادسرا لارستان با پرسنل، کارکنان و قضات این شهرستان دیدار و گفتگو کرد و از خدمات آنها تقدیر و تشکر نمود.

DSC_0278 DSC_0275 DSC_0263 DSC_0255 DSC_0248 DSC_0246

 


5 نظر

 1. اوزی گفت:

  0

  0

  واقعا مایه تعجب وتاسف است که تاگنون دا دگاه عمومی در بزرگترین بخش لارستان اوز دایر نشده وهیچکس اعم از ریس دادگستری لارستان وفرماندار در این مورد به مردم صبور اوز جوابگو نیستند

 2. خنجی گفت:

  0

  0

  خیلی تعجب کردم که بخش بزرگی مثل اوز دادگاه ندارد درحالیکه جویم بیرم وبخشهایی مثل خفر بیصا زاهدشهر وجاهای کوچکتر از اوز سالهاست که دادگاه دارند واقعا که بی انصافی است جهت اطلاع مسولان محلی ولارستانی

 3. زندانبان گفت:

  0

  0

  سلام و عرض ادب. و تبریک. به مناسبت هفته قوه قضاییه
  اگه جرم و جنایت کم شده چرا زندانی به این بزرگی تو اوز میسازند

 4. علوی از اوز گفت:

  0

  0

  ایا شهر اوز وبخش بزرگ اوز با ۵۰هزار نفر جمعیت تنها به دلیل نزدیکی به لار نباید دادگاه و اداره ثبت اسناد داشته باشد مگر اوریها باید برای هر کاری به لار بیایند درشهرهای کوچکتر این ادارات دایر است قابل توجه دادگستری لارستان واقای فرماندار

 5. احمد گفت:

  0

  0

  اوزی ها اگه عرضه داشتند اینوقت خودشون دادگاه را استقرار می دادند منتظر لار نمی موندند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان