میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در16 آوریل 2015 ساعت 5:28 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 2,009 بازدید

«نجيب زاده» و «اقتداري» بر ادامه تعامل مسئولان لارستان با يكديگر تاكيد كردند

«نجيب زاده» و «اقتداري» بر ادامه تعامل مسئولان لارستان با يكديگر تاكيد كردند

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر لار با معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان دیدار وگفتگو نمودند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ دکتر رامین اقتداری رئیس شورای اسلامی شهر لار به اتفاق تعدادی از اعضاي شورای اسلامی شهر لار با علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در محل فرمانداری دیدار وگفتگو نمودند.

shora

 

در این دیدار ابتدا دکتر اقتداری رئیس شورای اسلامی شهر لار از تلاش های یکساله فرماندار و تعامل وی با شورای اسلامی شهرلار تقدیر وتشکر کرد. وی همچنین خلاصه ای از اقداماتی که توسط شورای اسلامی شهر لار در طول سال ۹۳ صورت گرفته بود را بیان کرد.

در ادامه علی اکبر نجیب زاده فرماندار ویژه لارستان نیز ضمن تقدیر و تشکر از رئیس و اعضاي شورای اسلامی شهر لار در سخنانی اظهار داشت: تعامل و همکاری خوب بین مسئولین و شورای شهر موجب رشد و توسعه و آبادانی شهر می شود که خدا را شکرتا کنون این همکاری و تعامل بوده است و من بعد هم این مهم ادامه خواهد یافت، تا کارها سریعتر به جلو حرکت کند.

نجیب زاده همچنین در خصوص سفر ریاست محترم جمهوری به استان فارس، اهداف سفر و اعزام نماینده رئیس جمهور به شهرستان، مطالبی را با اعضاي شورای اسلامی شهر لار در میان گذاشت.

 


3 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  چقدر هم شهرداری و شورای فعالیه …..از بس ملاقات و مراسمات و دیدار میره دیگه به کارهای اصلی شعر نمیرسه!!!!!!

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  ملاقات به این مهمی با حداقل اعضا نشان از وجود اختلاف در شورا و شهرداری لارمیباشد

 3. [...] بر دلواپس گفت:

  0

  0

  متاسفانه چندی است که شنیده میشه بعضی از اقایان شورای شهر که […] هم تردید وجود دارد و زمزمه هایی مبنی بر حمایت از سوی نهادها و ارگان های خاص در انتخابات شورا از انها وجود داردبا فشارهای پیدا و پنهان به شهردار در پی محقق شدن منویات خود در شهرداری اند. به عنوانت مثال شنیده ایم که این اقایان یا بهتر بگوییم اقای […] با ورود به کار ساختمان سازی در پی ان است که مهره های خود را در شهرداری بچیند و کارهای بعضا غیرقانونی خود را راحت تر پیش ببرد. یا اینکه شنیده ایم بارها به شهردار فشار اورده که پروژه های عمرانی شهرداری را بدون تشریفات اداری در اختیار نزدیکان و هم طیفانش در […] قرار دهد. واقعا جای تقدیر دارد که شهردار از این باج ها به این اشخاص و هم طیف هایش نمیدهد. احتمالا شهردار را تهدید به تعویض و گرفتن پست کرده اند که چنین پاسخی داده. من به عنوان یک شهروند از این واکنش شهردار قدردانی میکنم و در برابرش سر تعظیم فرود می اورم.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان