میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در22 ژانویه 2014 ساعت 9:47 ق.ظ سرویس:عکس, گزارش تصویری 7 دیدگاه 4,243 بازدید

نخستين جلسه شوراي اداري لارستان به رياست نجيب زاده+ گزارش تصويري

نخستين جلسه شوراي اداري لارستان به رياست نجيب زاده برگزار شد

سه شنبه اول بهمن ماه جلسه شوراي اداري لارستان به رياست نجيب زاده فرماندار لار برگزار شد. در اين جلسه مطابق معمول امام جمعه لار و مسئولان ادارات شهرستان و بخش هاي تابعه حضور داشتند.

نكته جالب اين جلسه سخنان رئيس تازه آن بود. نجيب زاده با لحني كه خودش هم آن را گزنده خواند به شدت به وضعيت موجود مديريت و ادارات لارستان انتقاد كرد. او گفت: هر كسي براي كار كردن در اين شهرستان مشكل دارد و ناراضي است مي تواند برود اما اگر مانديد بايد به شيوه مطلوبي خدمت كنيد. او در ادامه از صبوري و سلامت اخلاق مردم لارستان تمجيد كرد و خدمت بيشتر به اين مردم را وظيفه تك تك مسئولان و از جمله خود دانست. فرماندار لارستان در بخش ديگري از سخنان خود به هفته وحدت و برگزاري باشكوه جشن هاي آن در لارستان اشاره كرد و وحدت مثال زدني شيعه و سني در منطقه را مرهون روحانيت شيعه و علماي اهل سنت آن عنوان كرد. او البته در اين مورد نيز از عدم حضور اكثر مسئولان در مراسم هفته وحدت انتقاد كرد. رئيس شوراي اداري لارستان همچنين در ادامه از ديپلماسي هسته اي دولت تمجيد كرد و توانمندي ديپلماتيك دولت تدبير و اميد را مايه اميدواري مردم كشور به آينده و حل مشكلات بزرگ كشور دانست.

تعدادي از عكس هاي «حسين بامداد» از اين جلسه را ببينيد.

IMG_7683 IMG_7705 IMG_7708 IMG_7711 IMG_7703 IMG_7716  IMG_7719 IMG_7726 IMG_7724 IMG_7722 IMG_7750 IMG_7774 IMG_7779 IMG_7832 IMG_7818 IMG_7838 IMG_7840 IMG_7842 IMG_7855 IMG_7854 IMG_7847 IMG_7831


7 نظر

 1. مرتضي گفت:

  0

  0

  مسئولاني كه در اين جلسه رسمي و با حضور فرماندار و خبرنگار و عكاس در حال چرت زدن و ور رفتن با موبايل هستند در ادارات خود چه مي كنند؟؟!!

 2. محمديان گفت:

  0

  0

  صراحت لهجه، مردم داري و بي تعارف بودن آقاي فرماندار با مسئولان ناكارآمد قابل تحسين است.

 3. امين اسدي گفت:

  0

  0

  اگر وضعيت ادارات و مديريت لارستان خيلي فاجعه است كه هست هرچه زودتر منتظر اعمال تغييرات هستيم آقاي نجيب زاده.

 4. ابوالفضل گفت:

  0

  0

  مطمئنا روسا و مدیران برخی از ادارات لارستان لیاقت تصدی این جایگاه را ندارند امیدواریم آقای نجیب زاده هرچه زودتر این گونه افراد را برکنار نموده افراد لایق و کارآمد و جوان را جایگزین کند.
  در ضمن اگر بتوانند از مردم نیز نظرسنجی به عمل آورند تا مدیران کارآمد و پرتلاش لارستان را معرفی نمایند و در نشریه یا خبرگزاری نیز اسامی این مدیران منتشر شود خوب است.

 5. مرادي لاري گفت:

  0

  0

  هميشه همين چهرها، هميشه همين وضعيت، هميشه همين روزگار!!

 6. لاری گفت:

  0

  0

  اب که یکجا ماند میگندد باید اب سالم و شفاف جاگزین ابهای گندیده کرد

 7. ا.نجیب زاده گفت:

  0

  0

  دوستان این اقا پسر عموی پدر من هستند . ایشون زمانی فرماندار اقلید و لامرد هم بودن که حالا شدند فرماندار جایی که اصالتشون به انجا بر می گرده . من خارج از کشور زندگی می کنم و تو شیراز هم بزرگ شدم . اما به خاطر اطرافیانمون سالی ۱ بار به لار سفر می کردم. وضعیت رفاهی لار افتضاح هست . یقین بدانید اگه کسی بتواند به این وضعیت کمک کند ایشون هستند اگر روسا و مدیران کمک کنند . شاید درست نباشه اینو بگم اما زمانی که ایشون در شیراز بودند پیشنهاد پست سیاسی خیلی خوبی به ایشون شد که نپذیرفتند و نمی خواستند وارد سیاست بشوند . خدا رو شاهد می گیرم ادم بسیار پاکی و بی باکی هستند اما اینو بدانید اگر از ایشون پشتیبانی نشه، ۱ دست صدا نداره و نخواهد داشت .

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان