میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در4 آوریل 2019 ساعت 7:35 ب.ظ سرویس:شهر و شهروند, عناوین اصلی بدون دیدگاه 597 بازدید

نخستین جشنواره «حلوا مسقطی لاری» کام مهمانان نوروزی را شیرین کرد+ گزارش تصویری

نخستین جشنواره «حلوا مسقطی لاری» کام مهمانان نوروزی را شیرین کرد+ گزارش تصویری

نخستین جشنواره حلوا مسقطی لاری به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر لار و با همکاری صنف قنادان به مدت سه روز در محل بوستان ملت لار (پارک شهر) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، در این جشنواره که به صورت نمایشگاهی برگزار شد، تولید کنندگان حلوا مسقطی لاری، تولیدات خود را در ۱۵ غرفه ویژه فروش و یک غرفه ویژه پخت حلوا مسقطی به بازدیدکنندگان ارائه کردند. در کنار غرفه های ویژه حلوا مسقطی، ۱۵ غرفه صنایع دستی، اغذیه و شیرینی های محلی هم به طور چشم نوازی خودنمایی می کرد.

نخستین جشنواره حلوا مسقطی لاری در طول این سه روز، روزانه پذیرای چهار هزار مهمان نوروزی بود که از جای جای ایران یکی از مقاصد سفر خود را لارستان انتخاب کرده بودند.

در جمع بازدیدکنندگان، لارستانی های خونگرم و مهمان نواز هم در این جشنواره حضور داشتند.

دکتر جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به همراه معاونین فرمانداری، محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار، علی پیروز بخشدار مرکزی، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر لار و دیگر مسئولین شهرستان هم با اشتیاق خاصی در این جشنواره حضور داشتند.

از نکات قابل توجه نخستین جشنواره حلوا مسقطی لاری، جشن عیدانه ای بود که به مدت دو شب در کنار این جشنواره برگزار شد و گروه های شمشیر بازی شهر خور، گروه کلاه کنی شهر لطیفی، گروه سرود مصباح الهدی، عبدالرضا مفتوحی شاعر خوش ذوق لارستانی، خوانندگانی از مناطق مختلف لارستان بزرگ و هنرجوی خردسال فرهنگسرای مرتضوی شهرداری لار و … به اجرای برنامه پرداختند.


نظرات بسته شده است .

طراحی و توسعه توسط رضوان