میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در11 جولای 2019 ساعت 10:18 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 164 بازدید

نخستین جشنواره «نغمه‌های قرآنی» استان فارس در لارستان برگزار می شود

نخستین جشنواره «نغمه‌های قرآنی» استان فارس در لارستان برگزار می شود

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس گفت: نخستین جشنواره قرآنی در مسیر نور ویژه خواهران در دو بخش همخوانی قرآن و بخش ویژه رسانه‌ای در لارستان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد کانون‌های فرهنگی‌ هنری مساجد جنوب فارس، محمدابراهیم اخوت اظهار داشت: به منظور ترویج و تکریم قرآن کریم و مأنوس شدن کلام الهی و اشاعه فرهنگ قرآنی و شناسایی استعدادهای هنری قرآن و ایجاد انگیزه مضاعف در میان نوجوانان و جوانان شهرستان برای ورود جدید به عرصه فعالیت‌های فرهنگی قرآنی و نیز ایجاد رقابت سالم و روحیه نشاط و شادابی، برای نخستین‌بار جشنواره نغمه‌های قرآنی در مسیر نور استان فارس به همت پایگاه مقاومت و کانون امام جعفرصادق(ع) و گروه هنری مصباح‌الهدی (خواهران) لارستان با همکاری دبیرخانه کانون‌های مساجد جنوب فارس برگزار می‌شود.

وی با اشاره به بخش‌های مختلف جشنواره گفت: گروه‌ها در بخش هم‌خوانی قرآنی (قرائت تحقیق) با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و هیأت داوران از میان گروه‌های شرکت‌کننده شهری و روستایی ۳ گروه برتر را انتخاب می‌نماید. در بخش ویژه رقابت در بخش رسانه‌ای و تصویری نیز، شرکت‌کنندگان می‌توانند کلیپی را با موضوع آیات تلاوت‌شده‌شان مهیا کنند، سپس در روز جشنواره پس از بررسی و انتخاب توسط هیأت داوران از اثر برتر در این بخش نیز تقدیر به‌عمل خواهد آمد.

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس خاطر نشان کرد: سطح پوشش این مسابقات را پایگاه‌ها و کانون‌های مساجد جنوب فارس (لارستان) در بر می‌گیرد و تاریخ برگزاری جشنواره قرآنی نیمه اول شهریورماه است.

اخوت تصریح کرد: این طرح که توسط جوانان خواهر گروه هنری مصباح الهدی از کانون فرهنگی هنری امام جعفرصادق(ع) ارائه شده است در حال پیگیری است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان